You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Metin2 RO. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

emptyss3

Beginner

• "emptyss3" started this thread

Occupation: Fitness|Gym|Jogg

• Send private message

1

Monday, March 4th 2013, 12:15pm

Bonus Exp/Inel Exp

Salutare . Am doua intrebari, la care sper sa gasesc si raspuns ;
1. Itemele cu sansa la bonus Exp , functioneaza chiar daca sunt echipate pe un caracter care este crescut de altcineva ? [deci nu bate el] .
2. Inelele de experienta din mapele noi , cele negociabile , se pot echipa/ezechipa de pe caracter ?
:huh:
Am cautat aceste doua intrebari pe forum,dar din pacate nu am gasit un raspuns la ele. :pump:

2

Monday, March 4th 2013, 12:34pm

1. itemele cu bonus exp , ai sanse sa primesti un bonus exp(nu este garantata experienta) , nu conteaza cine bate se calculeaza pe caracterul care are itemele respective
2. nu exista inel care nu poate fii echipat (intrebarea asta nu isi avea rostul) , de dezechipat nu se poate nici un inel de 1 ora fie ele cele "vechi" fie cele noi care pot fii negociate , doar cele de 3 ore se pot da jos.

emptyss3

Beginner

• "emptyss3" started this thread

Occupation: Fitness|Gym|Jogg

• Send private message

3

Monday, March 4th 2013, 12:44pm

1. itemele cu bonus exp , ai sanse sa primesti un bonus exp(nu este garantata experienta) , nu conteaza cine bate se calculeaza pe caracterul care are itemele respective
2. nu exista inel care nu poate fii echipat (intrebarea asta nu isi avea rostul) , de dezechipat nu se poate nici un inel de 1 ora fie ele cele "vechi" fie cele noi care pot fii negociate , doar cele de 3 ore se pot da jos.

Cand am intrebat daca se poate echipa/dezechipa , m-am referit daca dupa echipare se poate dezechipa, nu daca se poate echipa ,acest lucru fiind deja evident. Multumesc oricum pentru raspunsuri. :pillepalle:

/Topic inchis pentru inactivitate. ***Akastus***