You are not logged in.

emptyss3

Beginner

• "emptyss3" started this thread

Occupation: Fitness|Gym|Jogg

• Send private message

1

Monday, March 4th 2013, 12:15pm

Bonus Exp/Inel Exp

Salutare . Am doua intrebari, la care sper sa gasesc si raspuns ;
1. Itemele cu sansa la bonus Exp , functioneaza chiar daca sunt echipate pe un caracter care este crescut de altcineva ? [deci nu bate el] .
2. Inelele de experienta din mapele noi , cele negociabile , se pot echipa/ezechipa de pe caracter ?
:huh:
Am cautat aceste doua intrebari pe forum,dar din pacate nu am gasit un raspuns la ele. :pump:

2

Monday, March 4th 2013, 12:34pm

1. itemele cu bonus exp , ai sanse sa primesti un bonus exp(nu este garantata experienta) , nu conteaza cine bate se calculeaza pe caracterul care are itemele respective
2. nu exista inel care nu poate fii echipat (intrebarea asta nu isi avea rostul) , de dezechipat nu se poate nici un inel de 1 ora fie ele cele "vechi" fie cele noi care pot fii negociate , doar cele de 3 ore se pot da jos.

emptyss3

Beginner

• "emptyss3" started this thread

Occupation: Fitness|Gym|Jogg

• Send private message

3

Monday, March 4th 2013, 12:44pm

1. itemele cu bonus exp , ai sanse sa primesti un bonus exp(nu este garantata experienta) , nu conteaza cine bate se calculeaza pe caracterul care are itemele respective
2. nu exista inel care nu poate fii echipat (intrebarea asta nu isi avea rostul) , de dezechipat nu se poate nici un inel de 1 ora fie ele cele "vechi" fie cele noi care pot fii negociate , doar cele de 3 ore se pot da jos.

Cand am intrebat daca se poate echipa/dezechipa , m-am referit daca dupa echipare se poate dezechipa, nu daca se poate echipa ,acest lucru fiind deja evident. Multumesc oricum pentru raspunsuri. :pillepalle:

/Topic inchis pentru inactivitate. ***Akastus***