You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Metin2 RO. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, June 30th 2013, 2:22am

Sa farmez la metine de 65 sau de 70

Am lvl 62 sura am.Pot bate fara probleme metine de 65 fara buff si fara probleme metine de 70 cu buff ...Unde ma sfatuiti sa farmez si de ce?:D.Vreau dedalii in legatura cu asta ...Metinele de 65 dau globuri de gheata si parca au un drop mai bun ...,iar cele de 70 sau banderole care valoreaza si ele ceva....Si mai am o intrebare:Cand sa pun manusa talharului de 3 ore pe mine si de ce?Inainte sa am apuc sa dau in metin,cand mai are putin etc ...

2

Sunday, June 30th 2013, 2:39am

metine de 70 ,dropul mai bun si le gasesti mai repede repet dropul MULT MAI BUN cu manusa.

Derrick

Trainee

• Send private message

3

Sunday, June 30th 2013, 8:47am

Dute si farmeaza la metinele de 70 tu fiind cu 8 nivele mai mic decat metinul asta e foarte bine deoarece vei avea drop bun si fara manusa, dar daca ai posibilitate sa iti iei o manusa din Item Shop vei avea drop mult mai bun.

Clicker

..:. SkyWalker.:..

• "Clicker" has been banned

Occupation: Drifting

• Send private message

4

Sunday, June 30th 2013, 12:47pm

Daca ai lv 62 , diferenta dintre harti nu este chiar atat de mare.
Daca stai in munte, poti sparge si de 55 si de 65. In schimb, metinele de 70 au un drop mult mai bun ca celelalte. Pe langa Carti/Pietre/SS mai dropeaza si banderole, unele fiind chiar mai scumpe decat cartile.Unde mai pui ca mai si apar cate 3 4 metine pe un CH?
Deci este strict alegerea ta unde farmezi. Totusi te indemn la cele de 65 pentru ca o sa le spargi mai usor daca nu ai nevoie de buff.

"Cine tace şi stă cu capul plecat, moare ori de câte ori repetă acest lucru, cine vorbeşte şi înaintează cu capul ridicat moare o singură dată."
Giovanni Falcone

I'll miss you!

5

Sunday, June 30th 2013, 1:45pm

Pe sohan sunt 3 metine de 65 pe un ch, 2 metine de 55 si 9 cozi. Dropul este bun la metinele de 65, dar concurenta destul de mare. Trebuie sa farmezi ori dimineata de la 8, ori seara de la 2 noaptea in colo. In tara de foc metinele au un drop mai bun deoarece ai sansa mai mare la o piatra+4, SS si banderola. Manusa sa o pui cand mai ai foarte putin din metin. Daca tot poti sa bati emtine de 70 si ai si buff de ce nu farmezi la etajul 7. Acolo nu te deranjeaza nimeni!
xDesperados Lupus G aura -O parere nu strica!

6

Sunday, June 30th 2013, 5:17pm

Salut îți recomand metinele de 70 deoarece au un drop super bun si in plus mai e si șeful regele focului.Iar cu manusa pune-o la început sa fi sigur ca mai poți face tu ușor rost de ele.Si cretzu666 nu are lvl de 7 si ii va fi o problema cu mobi aia deoarece nu cred ca va funcționa teama pentru ca nu are lvl egal cu mobi si va trebui sa îl urce cineva si se complică.

//Topic inchis pentru inactivitate. Stubborn