You are not logged in.

Occupation: Traiesc.

• Send private message

81

Wednesday, November 21st 2012, 8:34pm

Dragut caracter.. te'asi sfatuii sa tragi tare pe competente.. G-P .. sa speram ca o sa le ai curand..
La fel si cu biologul.. te v'a ajuta mult.

Daca vrei mai intra pe la prezentarea mea.. asi avea nevoie de niste sfaturi ce iteme sa imi cumpar.. Salut
:hamataro:

ShoGuN48

Sunt cu ochii pe voi :D

• "ShoGuN48" started this thread

Occupation: Frecarea mentei

• Send private message

82

Thursday, November 22nd 2012, 9:46pm

Va multumesc tuturor pentru comentarii si aprecieri!:love:
vrei sa stagnezi la lvl asta ptr G la atac sau faci 70 si pentru al patrulea ?
Daca ai fi citit mai atent topicul ai fi vazut ca vreau sa fac ninja lvl 75 si sa stau pana fac cele 4 G-uri -> P-uri si biologul.

UP:
Am facut lvl 69 si 10%, inca putin si fac 70 si vine M-ul la rulant :rolleyes:
Ambuscada inca 2 pentru M5
Atac fulger inca 4 pentru M6
Nor otravitor inca 3 pentru M5
Limbi si imblanzitoare nu am mai citit deoarece nu mai am cu mine in v2... Dar sambata voi iesi cu war-ul sa vand din clopote si sa mai iau carti si licori.

Cam atat, o seara frumoasa tuturor! :thumbsup:

This post has been edited 1 times, last edit by "ShoGuN48" (Nov 22nd 2012, 9:56pm)

83

Sunday, November 25th 2012, 1:01pm

Fa cat mai repede 75 si apucate de G-uri si biolog :D in rest nu prea am ce sa-ti zic.Te astept cu drag si pe la mine daca ai timp.
kEzaN-----VOLANS

Treci si pe la mine te rog :love:

ShoGuN48

• Send private message

84

Monday, November 26th 2012, 9:01pm

UP:
Am facut lvl 70 :love: si binenteles am facut si al 4-lea M -> pumnalul rulant
Ambuscada inca 1 pentru M5
Atac fulger inca 3 pentru M6
Nor otravitor inca 2 pentru M5
Pumnal rulant M1 ( a esuat prima carte )
Limbi Chunjo 5 puncte
Limbi Shinsoo 6 puncte
Chemarea calului 7 puncte
Mai am 13 zile din inel, sper sa reusesc sa il fac lvl 74-75 pana atunci :rolleyes:

O seara frumoasa! :thumbsup:

85

Wednesday, November 28th 2012, 11:05am

Caracter bun dar Masterele prea mici pentru nivelu tau.! Fa 75 si fa-ti un farmer cv ca fa vi greu sa farmezi tu ca ninja lama.bafta!

86

Thursday, November 29th 2012, 7:19pm

Buun ninjalaaaul :)) Ai noroc cu mentalul.
Sfaturi? Pai la 75 ai face bine sa stagnezi pentru a face macar G-uri , daca nu chiar P-uri.
@PANCU : De ce nu citesti tot topicul? Are deja un mental de 77!
EU -> :criminal2: <- Fieraru
EU -> :dwarf: :love: <- Toate SAMANCELE
EU -> :dance2: Cand reuseste ceva bun la fierar :)) ( Aproape niciodata )
Botii -> :bike: <- EU

Daca citesti asta dute si joaca : :mario:

ShoGuN48

• Send private message

87

Friday, November 30th 2012, 7:36pm

UP:
Am facut lvl 72 si 2 bile. Maine fac 73 si o bila si Duminica cred ca fac 74, iar apoi o sa vina repede si mult asteptatul lvl 75 :love: Si totodata si un mic video surpriza :D
Ambuscada inca 4 pentru M6
Atac fulger inca 1 pentru M6
Nor otravitor M5
Pumnal rulant M1 ( nu vrea sa intre... )
Limbi Chunjo 6 puncte

Cam atat, o seara frumoasa tuturor!

88

Saturday, December 1st 2012, 11:00am

Fa 75 si apoi ramai sa faci P-urile. In rest ai un cont foarte bun, spor la crescut!
Treci si pe la mine, daca vrei :)
Prezentare Roulette -> Razboinic/corp/DRACO

jErKK

Beginner

• "jErKK" has been banned

Occupation: Metin2 , School :-j

• Send private message

89

Saturday, December 1st 2012, 4:26pm

M-uri mici pentru nivelul tau , ti-am spus de cand ai inceput prezentarea , cresti prea repede , uiti de biolog , de M-uri , acum daca tot ai crescut , fa macar 75 dupa stai acolo si rezolva problemele.... Stiu ca pentru tine nu e o competitie cu LegendJinno , insa vreau sa-i dovedesti ca esti mai bun ca el , deoarece e prea plin de el .

Mai tare ca o cafea,
Te trezeste dimineata , dupa o noapte mai grea,
Si nu stiu tie , dar mie mi-a dat tot ce-avea,
Si s-ar parea ca nu pot trai fara ea,
Fara MUZICA !

DOC - Muzica. feat. Deliric 1,VD,Nwanda,Cedry2k
. RAP ADEVARAT .

Ruleaza

Trainee

Occupation: Farming

• Send private message

90

Saturday, December 1st 2012, 10:10pm

E greu sa se ocupe de 2 caractere , mie nu-mi vine sa cred ce repede il cresti :))
Vreau un video pvp :love: sa vedem de ce e in stare micul ninja , care incepe usor usor sa creasca :)
Bafta multa la carti

R0yal

Beginner

Occupation: Sketboardin........Metin2.......Dau refresh la topicul,,Ghiceste,,....Party cu Ciao.......

• Send private message

91

Saturday, December 1st 2012, 10:21pm

Felicitari cu lv72. Fa mai rapid 75 sa scapi deo grija si sa te apuci de sura si saman.Cu M urile stai cam slab da le ridici tu.Cind iti iai setu de itme ne anunti si pe noi ;) :thumbsup: .Esti un exemplu de urmat pentru multi ce iti citesc postarile(mai ales pentru mine)Succes in continuare si cit mai repede sa te vedem prin map1 cu war si ninja
P.S. Nu teai plictisit atita in v2???
Un War mic ce vrea sa ajunga Mare

Treci si pe la mine
:doit:
TotalBlade[War Mental 43+]----->VOLANS

:seeyou:

ShoGuN48

• Send private message

92

Monday, December 3rd 2012, 9:07pm

M-uri mici pentru nivelul tau , ti-am spus de cand ai inceput prezentarea , cresti prea repede , uiti de biolog , de M-uri , acum daca tot ai crescut , fa macar 75 dupa stai acolo si rezolva problemele.... Stiu ca pentru tine nu e o competitie cu LegendJinno , insa vreau sa-i dovedesti ca esti mai bun ca el , deoarece e prea plin de el .
Explica-mi te rog si mie care este logica ta? Oi avea eu probleme si nu inteleg... Daca tu ai avea un caracter de lvl 78, ce ai fi facut? Ai fi stat cu ninja lvl 30 pana faceai biologul si ambuscada M3-M4, apoi ai fi facut lvl 42 pentru al 2-lea M si urmatorul biolog si ai fi stat pana il termini si pe ala si pana faci ambuscada M5-M6 si al 2-lea M ( la mine atac fulger ) M4-M5, apoi ai fi facut lvl 54 si stateai pana facei suvenirele si ambuscada M7-M8, atac fulger M6-M7 si al 3-lea M ( nor otravitor ) M5-M6, iar apoi ai fi facut sa zicem 70 si sa stai pana faceai tot biologul si masterele G-uri si apoi sa faci lvl 75 si P-urile??? SAU nu mai bine faci direct lvl 75 ca sa ridici IN ACELASI TIMP TOATE CELE 4 M-URI si sa faci si biologul??? Tu cum crezi ca e mai bine? Eu zic ca a doua varianta, LOGIC!
E greu sa se ocupe de 2 caractere , mie nu-mi vine sa cred ce repede il cresti
Vreau un video pvp sa vedem de ce e in stare micul ninja , care incepe usor usor sa creasca
Bafta multa la carti
Ho ho:D mai dureaza ceva pana la video pvp, intai sa ii fac biologul la zi si masterele macar G, si binenteles niste dragonane+9 si un oetl frumos :love:
Nu te-ai plictisit atita in v2???
Sincer nu m-am plictisit. Eu orice as face pe Metin nu ma plictiseste. Erau zile in care stateam si 2 ore in doar in map1 fara sa fac nimic...doar ma uitam prin shop-uri, mai dadeam 2-3 duele si vorbeam cu prietenii :D Imi place si pvm-ul, nu e plictisitor. Cea ce ma enerveaza cel mai mult este cand nu gasesc camera si trebuie sa ma bat pentru ea sau sa astept pana termina respectivul de batut. Oricum, este de abia inceputul, mai am sa fac si samanca si sura, deci... :D

UP:
Dupa cum v-am promis: Ninja a facut lvl 74, sambata sau cel tarziu duminica o sa fie 75 :rolleyes:
Ambuscada a esuat...
Atac fulger inca 5 pentru M7 ( nu imi vine sa cred ca bine intra )
Nor otravitor inca 4 pentru M6
Pumnal rulant tot M1 :dash: ma dispera...
Limbi Shinsoo 8 puncte

Cam atat, o seara frumoasa!

sently

Beginner

Occupation: Liceu

• Send private message

93

Tuesday, December 4th 2012, 1:41pm

Un cont frumos , ce sa zic .. iti urez bafta (si rabdare =)) ) la biolog.
p.s; treci si pe la mine :)

Andy_57

Trainee

• "Andy_57" has been banned

Occupation: O.o

• Send private message

94

Wednesday, December 5th 2012, 4:47pm

Bravo pentru cont. O sa-ti fie mai greu cand il scoti din V2 pentru ca nu are nici un dinte din cate am inteles.Evolutie by orea ai pe acest ninja in afara de cele cateva cc. Acum ca tot ai contul mare poti sa iei itemele si sa vezi ce poate faca un ninja lama cu M-uri mici :) Dupa fa NEAPARAT samanca,sura poate sa mai astepte :D Treci si pe la mine???
Peace :rock:
I`m just a stranger in the strange land...

ShoGuN48

• Send private message

95

Sunday, December 9th 2012, 1:25pm

MEGA UP:
Am facut insfarsit lvl 75 :love:
Am iesit din v2, mi-am luat carti cat cuprinde si binenteles si dinti pentru biolog si am inceput sa fac din misiuni ca sa imi dea paginile... vreau sa ajung la acele misiuni noi in care iti da exorcizari si citit concentrat :D
Pumnalul rulant a reusit insfarsit la M2 si mai imi trebuie o carte pentru M3, in rest...au esuat detul de multe. O sa mai fac un UP zilele astea si cu masterele.
Iar acum dupa cum v-am promis am facut acel video amuzant :lol4: Nu cred ca am voie sa il pun aici, asa ca va las link-ul catre canalul meu de YouTube si il veti gasi acolo. Se numeste: Metin2.RO Interviu cu xShoGuNx.
Click aici pentru a accesa canalul meu de YT

O zi frumoasa tuturor! :love:

Entinity

Trainee

Occupation: elev

• Send private message

96

Tuesday, December 11th 2012, 8:05am

Oooo Doamne de 30 minute rad in continuu de la acel video =)))))))))... Si ce iteme ai? Full +4 :))))))! Ce sa zic super tare dar acum sa trecem la subiect :D
Va trebui sa te cam chinui pt. mastere si biolog dar nu cred ca va fi problema, ai avut rabdare cu mentalul ai si cu ninjaul.

Ai putea deja sa strangi bani pt. iteme PVP ca nu strica.

Bafta :love: !
"Prefer sa stai langa mine 2 minute, acum cat sunt viu, decat o noapte intreaga dupa ce-am murit!
Prefer sa-mi dai o floare, acum cat sunt viu, decat un buchet intreg dupa ce-am murit!"

97

Wednesday, December 12th 2012, 10:26am

Cu multa munca si timp ai reusit sa iti faci si un ninja lvl 75. Acum timpul le decide pe toate. Carti zilnic, biolog si baga si la limbi si restul daca ai. In rest cred ca stii tu ce trebuie facut :dwarf:
xDesperados Lupus G aura -O parere nu strica!

SePtarRo

Beginner

Occupation: Metin

• Send private message

98

Thursday, December 13th 2012, 8:07am

Contul este foarte bun.Nu neglijezi absolut nimic.Pot spune ca incet incet ajungi in top.Completeaza-ti itemele pvp si treci la dueluri.Multa bafta
Ps:Poate treci si pe la mine.
Viata-i un cadou frumos si unul de ca..at,
E de ca..at sa traiesti in Romania defapt!

Sura0nFire

Intermediate

• "Sura0nFire" has been banned

Occupation: Elev

• Send private message

99

Sunday, December 16th 2012, 1:21pm

Prea tare videoclipul sa te mai intreb de buget:>=))))))
baga tare la carti si biolog si sa le termini pe toate ca te ajuta enorm
bafta
TRECI SI PE LA MINE SURA ARME PE SAGITTA
SuraOnFire lvl 65+ Sagitta

RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT !

ShoGuN48

• Send private message

100

Wednesday, December 19th 2012, 8:11am

Va multumesc pentru comentarii si aprecieri! :love:

UP:
Ambuscada M5 4/5
Atac fulger M6 5/6
Pumnal rulant M3 1/3
Nor otravitor M5 4/5
Chunjoo 11
Shinsoo 15
La biolog am dus doar 3 dinti. Nu prea gasesc, iar atunci cand gasesc si duc, esueaza :))
Am inceput sa fac paginile lui Uriel, am ajuns la aceea cand trebuie sa omor capitanul bestie...

Cam atat, o zi frumoasa sa aveti! :thumbsup: