You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Metin2 RO. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

JrSzilix

Beginner

Occupation: Elev

• Send private message

81

Friday, August 16th 2013, 1:04am

Salutare , noroc mare cu acea batalie sa nu o dai e perfecta pentru un war corp , ei bine cu celalte itm stai cam prost adica bratra colierul si otelu trebuie schimbate neaparat , faci samanca 75 si bagate v3 la drop sau etaj 7 de ce nu? Fa cat mai repede P-ul dar daca nu faci bani iti sugerez sa dai batalia la 1kkk+ de 500 iei un batle 10hh si de restu itm mai bune cum ar fi lacrima+9 10/15 sabie + pv si o bratara mai buna !! Bafta!l

82

Sunday, August 18th 2013, 8:50am

Up : Magiile arata cam asa :
Aura P
Vartej G8 25ss bagate
Izbitura G1
Iures inca 6 si G1
Binecuvantarea M7 inca 3 si M8
Forta M6 inca 5 si M7
Tais M5 inca 4 si M6
Armura vrajita M3
Teama M3
Buget : 178kk
Drop : Multe carti bunicele si pietre +3 sper sa scot ceva de la farmat ca am facut leul .
Cam atat deocamdata .
JrSzilix Cred ca o sa tin cont de sfatul tau... o batalie cu 10hh 5 patrundere ful 4 o gasesc pana in 600kk .

83

Monday, August 19th 2013, 11:07pm

Up : Vartejul proaspat facut G10 :rock: , au mers 2 SS-uri la rand am bagat 27 SS-uri si am in stoc 3 SS .
Pe samanca n-am citit , pe sura toate esuate....
Drop : Cel mai bun war +4 si carti ieftine si pietre +3
Buget : 152kk
Vreau sa fac P Vartejul cred ca o sa imi iau cercei 20 diavol si ma bag la lvl ...
Vand batalia 1,1kkk cine e interesat are pe ea 10hh 10 patrundere full +4 o dau si pe iteme .
Atat deocamdata sper ca din urmatoarele 3 pietre spirit sa fac P .

teckandrei

Beginner

Occupation: Prind Muste

• Send private message

84

Monday, August 19th 2013, 11:15pm

Salut :thumbup:
Ce sfaturi ti-as putea da.
Eu iti sugerez sa iti iei o batalie+9 full+4 10hh 8/12 putere si daca ai putea niste patrundere.
Iati un otel+9 full+4 1.5k pv.
Trage de biolog si farmeaza mult la acest lvl
Treci si pe la mine
Un nou Inceput NoKzZz

85

Tuesday, August 20th 2013, 8:39pm

Salut teckandrei sincer comentariul tau a fost lasat in fuga doar pentru a-ti returna commentul...sa trag tare de biolog ? Il am terminat de 4 luni ,sa imi iau otel+9.. ? Am +9 ful4 full bonus 2k , sa imi iau batalie.... am+9 10hh 10 patrundere.
Up : Vartejul tot G10 a esuat unul azi 28 ss bagate mai am 2 stoc
Iures inca 4 si G1
Aura P
Izbitura G1
Forta , binecuvantare nu am citit ca nu am experienta si nu pot bate cu warul ca e la grad
Tais inca 3 si M6 , teama si armura M3.
Buget : 154kk
Acum am nevoie de 1 sfat de la voi , sa vand batalia 1kkk si sa imi iau alta la 500kk si de restu banilor sa imi colier lacrima+9 1,5k -2k 15 sabie?

Pentru cei care lasa mesaj cu ca teckandrei mai bine nu lasati si daca chiar vreti 1 sfat la prezentarea voastra dati 1 PM.

86

Tuesday, August 20th 2013, 8:50pm

Bravo pentru cont...Cam totul e bine de tot...Daca vinzi batalia aia poate iti poti achizitiona o otravita cu 20 diavol...Nu renunta cu P-urile si baga carti si pe samanca...o sa se cunoasca cand cresti.
Sura AM .CARACTER NOU Va rog treceti si pe la mine.Astept sfaturi.Am nevoie.

Qteq

Trainee

Occupation: Frecatul mentei.

• Send private message

87

Wednesday, August 21st 2013, 8:45am

Salut.
In legatura cu batalia , sfatul meu este sa o tii si sa farmezi pentru colierul ala.Coliere de 54+9 cu pv si sabie vezi la tot pasul , cel putin la noi la albastrii sunt vreo 6 in shop , dar o batalie +9 cu 10 semi om si 10 patrundere nu gasesti asa des.Tine-o pentru tine ca oricum tot la ea o sa ajungi la lvl mai mare cand o sa vrei triton bun.Acuma daca nu ai pretentii sa fii bun la nivel mare si sa fii mediocru , vinde batalia si ia ce vrei tu sa iei si baga-te la lvl.Din cate am vazut un triton + 7 8 9 cu 10 semi om nu trece de 800kk in shop.
Dar na , eu unul sunt perfectionist , tu faci ce vrei :P

Legends never die , I will return :gamer:

• "DjDeadVIRGO" has been banned

Occupation: Citesc aura zilnic si esueaza

• Send private message

88

Wednesday, August 21st 2013, 11:26am

Parerea mea este sa nu dai acea batalie . De ce ? O astfel de batalie este foarte rara si foarte buna pentru tine pentru ca esti corporal , iar 10 patrundere e cel mai pretios bonus la warior corp . Mai bine mai farmezi , mai faci afaceri , bisnita etc si-ti cumperi colierul mult dorit , nu vinde batalia pentru ca mai tarziu o sa-ti para foarte rau .
Te saluta DjDead de pe VIRGO galbeni .

89

Wednesday, August 21st 2013, 5:58pm

M-am gandit putin si sa stiti ca aveti dreptate mi-am adus aminte ca inca am perlele blue si red pe sub caracter ceea ce o sa le vand cand se scumpesc .
Up : Vartej tot G10 3 SS-uri esuate.... pentru P insa mai am 2 in stoc .
iures inca 3 si G1
Forta esuat M6
Binecuvantare n-am citit M8
Tais esuat M5
Armura n-am bagat M3
Teama n-am bagat M3
Buget : 153kk
Drop : Din 4 metine de 90 3 inele :doofy: iar din primul metin de 85 SS . :love:

Vreau sa va cer parerea , ce ziceti : Sa iau de banii mei ee+9 20 diavol sau sa strang bani pentru a achizitiona colier lacrima+9 1,5k-2k 15 sabie .

Ps: Legat de batalie daca am oferta 1kkk+ cred ca o sa o dau .
P.S2 : Ce ziceti sa ma bag pe lvl ? :winkwink:

• "DjDeadVIRGO" has been banned

Occupation: Citesc aura zilnic si esueaza

• Send private message

90

Wednesday, August 21st 2013, 7:40pm

Nu , nu iti cumpara abanosii , strange banii de colier. Cat despre batalie , eu daca as avea asa ceva nu as vinde-o pentru ca batalii cu 10hh/5 patrundere se gasesc dar cele cu 10hh 10 patrundere ori nu exista , ori exista si nu le vinde nimeni ori , ori sunt foarte rare si se gasesc greu.

91

Thursday, August 22nd 2013, 2:14pm

Up : Varteju tot G10 30 SS bagate deja 3 ss esuate pentru P mai am 1 stoc
Iures inca 2 si G :love:
Pe samanca n-am citit ca nam exp ca merg la metine de 90 si moare si pierde exp... M7 binecuvnatarea inca 4 cred si M8 , m6 forta inca 5 si M7
Sura la azi a esuat tot : M5 tais inca 3 si M6 , M3 armura , M3 teama
Buget : 149kk
Am luat 5 scoici 3,5kk am luat 1 blue pe care o sa o vand ....la pretul de 3,5kk :rofl2:
Am farmat aseara putin la 7 si nimic....
Sper ca din urmatoarele 2-3 SS-uri sa fac P.
Cine e interesat de bilete v2 sa stii ca vand eu la pretul de 1,9kk bucata .

Joterup

Beginner

Occupation: Metin...

• Send private message

92

Friday, August 23rd 2013, 3:16am

Ce sa spun, ai un cont excelent, mastere foarte bune.
Tot ce astept eu de la tine e un Up cu Varteju P si iures G, ma gandesc ca nu faci P iures, nu ? lasa-l G parerea mea.
Totusi, de ce vinzi batalia ? e foarte buna in pvp... :P
Astept si G-urile de pe samanca :), atat am eu de spus, succes la toate si la facut iteme pvp.

P.S: Treci si pe la mine daca ai chef si timp. :party:
Treci si pe la mine !
Joterup -> War Mental <- Gemini
Returnez orice comentariu. ! :doit:

93

Friday, August 23rd 2013, 1:14pm

Up : Vartejul PPP din 31 SS VIDEO
Iures esuat inca 2 si G1
Forta , binecuvantare n-am bagat ca nam experienta.
Tais esuat inca 3 si M6.
Armura inca 3 si M5 am uitat ca e M4 :rofl2:
Teama inca 2 si M4
Buget : 155kk .
Drop : 2 autorizatii lei Print1 si Print2 , am batut in Tara Gigantilor :rolleyes:

Cei care nu cred ca am dropat 2 sa imi dea PM si fac 1 video cu ambele autorizatii.

iBlackAce

Beginner

• Send private message

94

Friday, August 23rd 2013, 7:04pm

Foarte tare contul .
Bravo pt P si, la fel ca ceilalti, eu zic sa nu vinzi batalia.. cred ca rupi la duele cu ea :love:
Iti sugerez sa strangi bani de colier si sa mai astepti umpic pe la et 7 inainte sa cresti. Ai zis mai sus ca ti s-a pus pata pe dga ala... ce ai facut cu el pana la urma? Te-ai dat batut?
Oricum bafta in continuare si te felicit pt ce ai facut, mai ales fara sa bagi bani pe joc :thumbsup:
me farming---> :horsie:
me when finishing a skill book--->
:hamataro:

Treci si pe la MENTAL-ul meu!

Occupation: Elev

• Send private message

95

Friday, August 23rd 2013, 7:17pm

Salut!

Ai un cont foarte frumos , mastere iteme toate parfum ,ti-am citit aproape toata prezentarea .Incearca sa faci lvl 86 pentru toate masterele.Nu vinde batalia ca e foarte buna merita pastrata :love: nai de ce sa o vinzi .

P.S:Cand ai timp treci si pe la mine!

SirGooDy

Beginner

Occupation: Metinul

• Send private message

96

Friday, August 23rd 2013, 7:29pm

Salut , nu am inteles daca te-ai hotorat sa iti iei abanosi sau colier , dar eu te sfatuiesc sa iti iei colierul , iar abanosii alta data...Batalia , nu merita 1kkk , e mult prea buna , cel mai bine ar fi sa o pastrezi :) .Altceva nu pot spune, decat spor la drop , la fierar si in viata reala .

97

Saturday, August 24th 2013, 4:32pm

Up : Am decis sa strang bani de colier am 155kk buget si iteme de vanzare pana la 220kk , voi sta la farmat pentru SS sa iau minim 2 pe zi sa strang bani .
Drop : 3x ss , 1 bles si 1 buzdugan orc am deja 4 ss la vanzare.
pe samanca si sura n-am mai citit nimic ....
M-am hotarat si eu si colegul meu ca sa facem minim 10kk pe zi numai din farmat .

Referitor la dgaul 2k 15 10 10 ....a vrut sa-l lase sub 500 am renuntat.

Cercei de v4 nu o sa mai cumpar pentru ca daca ma bag pe lvl ma bag la party cu inca 2 3 colegi.

Cat ziceti ca costa colierul meu actuaal : de lvl 54 +4 2k full bonus ??
PS : Astept pareri cam ce bonusuri ar trebui sa aibe colierul ??...
PS2 : Dati si voi 1 rating . :winkwink: :winkwink: :winkwink:

98

Saturday, August 24th 2013, 4:57pm

Salut! Recunosc ca nu am citit toata prezentarea pentru ca este foarte lunga...insa din cate imi dau seama esti pe drumul cel bun. Am vazut ca te-ai apucat de un farmer pe care te sfatuiesc sa nu il mai neglijezi, baga cc zilnic pe el! Iuresul din punctul meu de vedere nu ar trebui facut P pentru ca o sa ajungi sa bati fara el la metine sau la crescut din cauza daunelor primite. De colier nu stiu ce sa zic, depinde de ce ai tu nevoie ! Multa Bafta te astept pe la mine cu un sfat!

99

Monday, August 26th 2013, 7:52am

Up
Binecuvantarea inca 2 si M8 ,forta esuat .
PE sura a citit colegumio .. nu stiu cum sta treaba
Iures n-am mai citit :rofl2:
Aura , Vartej P , izbitura G1 .
Drop aseara : Din 2 metine 1 leu si 1 SS.
Buget: 211kk :love: in crestere .
Dropez in lungsam pentru pietre spirit ca sa imi iau colier lacrima+9 bonusat .
P.S : Multumesc tuturor de comentarii o sa tin cont de ele.
P.S2 : O sa trec si pe la voi insa timpul nu imi permite :(

100

Tuesday, August 27th 2013, 9:28pm

up: iures inca 1 si G1 :love: sper sa fac G asta seara
pe samanca si sura n-am citit.....
Drop : 3x SS azi
De vanzare mai am asa : Argint+9 blasfemie +9 2x SS....
Buget : 300kk :bath: :bath:
Sper sa strang suma de 650kk de a achizitiona 1 colier .