You are not logged in.

JrSzilix

Beginner

Occupation: Elev

• Send private message

81

Friday, August 16th 2013, 1:04am

Salutare , noroc mare cu acea batalie sa nu o dai e perfecta pentru un war corp , ei bine cu celalte itm stai cam prost adica bratra colierul si otelu trebuie schimbate neaparat , faci samanca 75 si bagate v3 la drop sau etaj 7 de ce nu? Fa cat mai repede P-ul dar daca nu faci bani iti sugerez sa dai batalia la 1kkk+ de 500 iei un batle 10hh si de restu itm mai bune cum ar fi lacrima+9 10/15 sabie + pv si o bratara mai buna !! Bafta!l

82

Sunday, August 18th 2013, 8:50am

Up : Magiile arata cam asa :
Aura P
Vartej G8 25ss bagate
Izbitura G1
Iures inca 6 si G1
Binecuvantarea M7 inca 3 si M8
Forta M6 inca 5 si M7
Tais M5 inca 4 si M6
Armura vrajita M3
Teama M3
Buget : 178kk
Drop : Multe carti bunicele si pietre +3 sper sa scot ceva de la farmat ca am facut leul .
Cam atat deocamdata .
JrSzilix Cred ca o sa tin cont de sfatul tau... o batalie cu 10hh 5 patrundere ful 4 o gasesc pana in 600kk .

83

Monday, August 19th 2013, 11:07pm

Up : Vartejul proaspat facut G10 :rock: , au mers 2 SS-uri la rand am bagat 27 SS-uri si am in stoc 3 SS .
Pe samanca n-am citit , pe sura toate esuate....
Drop : Cel mai bun war +4 si carti ieftine si pietre +3
Buget : 152kk
Vreau sa fac P Vartejul cred ca o sa imi iau cercei 20 diavol si ma bag la lvl ...
Vand batalia 1,1kkk cine e interesat are pe ea 10hh 10 patrundere full +4 o dau si pe iteme .
Atat deocamdata sper ca din urmatoarele 3 pietre spirit sa fac P .

teckandrei

Beginner

Occupation: Prind Muste

• Send private message

84

Monday, August 19th 2013, 11:15pm

Salut :thumbup:
Ce sfaturi ti-as putea da.
Eu iti sugerez sa iti iei o batalie+9 full+4 10hh 8/12 putere si daca ai putea niste patrundere.
Iati un otel+9 full+4 1.5k pv.
Trage de biolog si farmeaza mult la acest lvl
Treci si pe la mine
Un nou Inceput NoKzZz

85

Tuesday, August 20th 2013, 8:39pm

Salut teckandrei sincer comentariul tau a fost lasat in fuga doar pentru a-ti returna commentul...sa trag tare de biolog ? Il am terminat de 4 luni ,sa imi iau otel+9.. ? Am +9 ful4 full bonus 2k , sa imi iau batalie.... am+9 10hh 10 patrundere.
Up : Vartejul tot G10 a esuat unul azi 28 ss bagate mai am 2 stoc
Iures inca 4 si G1
Aura P
Izbitura G1
Forta , binecuvantare nu am citit ca nu am experienta si nu pot bate cu warul ca e la grad
Tais inca 3 si M6 , teama si armura M3.
Buget : 154kk
Acum am nevoie de 1 sfat de la voi , sa vand batalia 1kkk si sa imi iau alta la 500kk si de restu banilor sa imi colier lacrima+9 1,5k -2k 15 sabie?

Pentru cei care lasa mesaj cu ca teckandrei mai bine nu lasati si daca chiar vreti 1 sfat la prezentarea voastra dati 1 PM.

86

Tuesday, August 20th 2013, 8:50pm

Bravo pentru cont...Cam totul e bine de tot...Daca vinzi batalia aia poate iti poti achizitiona o otravita cu 20 diavol...Nu renunta cu P-urile si baga carti si pe samanca...o sa se cunoasca cand cresti.
Sura AM .CARACTER NOU Va rog treceti si pe la mine.Astept sfaturi.Am nevoie.

Qteq

Trainee

Occupation: Frecatul mentei.

• Send private message

87

Wednesday, August 21st 2013, 8:45am

Salut.
In legatura cu batalia , sfatul meu este sa o tii si sa farmezi pentru colierul ala.Coliere de 54+9 cu pv si sabie vezi la tot pasul , cel putin la noi la albastrii sunt vreo 6 in shop , dar o batalie +9 cu 10 semi om si 10 patrundere nu gasesti asa des.Tine-o pentru tine ca oricum tot la ea o sa ajungi la lvl mai mare cand o sa vrei triton bun.Acuma daca nu ai pretentii sa fii bun la nivel mare si sa fii mediocru , vinde batalia si ia ce vrei tu sa iei si baga-te la lvl.Din cate am vazut un triton + 7 8 9 cu 10 semi om nu trece de 800kk in shop.
Dar na , eu unul sunt perfectionist , tu faci ce vrei :P

Legends never die , I will return :gamer:

• "DjDeadVIRGO" has been banned

Occupation: Citesc aura zilnic si esueaza

• Send private message

88

Wednesday, August 21st 2013, 11:26am

Parerea mea este sa nu dai acea batalie . De ce ? O astfel de batalie este foarte rara si foarte buna pentru tine pentru ca esti corporal , iar 10 patrundere e cel mai pretios bonus la warior corp . Mai bine mai farmezi , mai faci afaceri , bisnita etc si-ti cumperi colierul mult dorit , nu vinde batalia pentru ca mai tarziu o sa-ti para foarte rau .
Te saluta DjDead de pe VIRGO galbeni .

89

Wednesday, August 21st 2013, 5:58pm

M-am gandit putin si sa stiti ca aveti dreptate mi-am adus aminte ca inca am perlele blue si red pe sub caracter ceea ce o sa le vand cand se scumpesc .
Up : Vartej tot G10 3 SS-uri esuate.... pentru P insa mai am 2 in stoc .
iures inca 3 si G1
Forta esuat M6
Binecuvantare n-am citit M8
Tais esuat M5
Armura n-am bagat M3
Teama n-am bagat M3
Buget : 153kk
Drop : Din 4 metine de 90 3 inele :doofy: iar din primul metin de 85 SS . :love:

Vreau sa va cer parerea , ce ziceti : Sa iau de banii mei ee+9 20 diavol sau sa strang bani pentru a achizitiona colier lacrima+9 1,5k-2k 15 sabie .

Ps: Legat de batalie daca am oferta 1kkk+ cred ca o sa o dau .
P.S2 : Ce ziceti sa ma bag pe lvl ? :winkwink:

• "DjDeadVIRGO" has been banned

Occupation: Citesc aura zilnic si esueaza

• Send private message

90

Wednesday, August 21st 2013, 7:40pm

Nu , nu iti cumpara abanosii , strange banii de colier. Cat despre batalie , eu daca as avea asa ceva nu as vinde-o pentru ca batalii cu 10hh/5 patrundere se gasesc dar cele cu 10hh 10 patrundere ori nu exista , ori exista si nu le vinde nimeni ori , ori sunt foarte rare si se gasesc greu.

91

Thursday, August 22nd 2013, 2:14pm

Up : Varteju tot G10 30 SS bagate deja 3 ss esuate pentru P mai am 1 stoc
Iures inca 2 si G :love:
Pe samanca n-am citit ca nam exp ca merg la metine de 90 si moare si pierde exp... M7 binecuvnatarea inca 4 cred si M8 , m6 forta inca 5 si M7
Sura la azi a esuat tot : M5 tais inca 3 si M6 , M3 armura , M3 teama
Buget : 149kk
Am luat 5 scoici 3,5kk am luat 1 blue pe care o sa o vand ....la pretul de 3,5kk :rofl2:
Am farmat aseara putin la 7 si nimic....
Sper ca din urmatoarele 2-3 SS-uri sa fac P.
Cine e interesat de bilete v2 sa stii ca vand eu la pretul de 1,9kk bucata .

Joterup

Beginner

Occupation: Metin...

• Send private message

92

Friday, August 23rd 2013, 3:16am

Ce sa spun, ai un cont excelent, mastere foarte bune.
Tot ce astept eu de la tine e un Up cu Varteju P si iures G, ma gandesc ca nu faci P iures, nu ? lasa-l G parerea mea.
Totusi, de ce vinzi batalia ? e foarte buna in pvp... :P
Astept si G-urile de pe samanca :), atat am eu de spus, succes la toate si la facut iteme pvp.

P.S: Treci si pe la mine daca ai chef si timp. :party:
Treci si pe la mine !
Joterup -> War Mental <- Gemini
Returnez orice comentariu. ! :doit:

93

Friday, August 23rd 2013, 1:14pm

Up : Vartejul PPP din 31 SS VIDEO
Iures esuat inca 2 si G1
Forta , binecuvantare n-am bagat ca nam experienta.
Tais esuat inca 3 si M6.
Armura inca 3 si M5 am uitat ca e M4 :rofl2:
Teama inca 2 si M4
Buget : 155kk .
Drop : 2 autorizatii lei Print1 si Print2 , am batut in Tara Gigantilor :rolleyes:

Cei care nu cred ca am dropat 2 sa imi dea PM si fac 1 video cu ambele autorizatii.

iBlackAce

Beginner

• Send private message

94

Friday, August 23rd 2013, 7:04pm

Foarte tare contul .
Bravo pt P si, la fel ca ceilalti, eu zic sa nu vinzi batalia.. cred ca rupi la duele cu ea :love:
Iti sugerez sa strangi bani de colier si sa mai astepti umpic pe la et 7 inainte sa cresti. Ai zis mai sus ca ti s-a pus pata pe dga ala... ce ai facut cu el pana la urma? Te-ai dat batut?
Oricum bafta in continuare si te felicit pt ce ai facut, mai ales fara sa bagi bani pe joc :thumbsup:
me farming---> :horsie:
me when finishing a skill book--->
:hamataro:

Treci si pe la MENTAL-ul meu!

Occupation: Elev

• Send private message

95

Friday, August 23rd 2013, 7:17pm

Salut!

Ai un cont foarte frumos , mastere iteme toate parfum ,ti-am citit aproape toata prezentarea .Incearca sa faci lvl 86 pentru toate masterele.Nu vinde batalia ca e foarte buna merita pastrata :love: nai de ce sa o vinzi .

P.S:Cand ai timp treci si pe la mine!

SirGooDy

Beginner

Occupation: Metinul

• Send private message

96

Friday, August 23rd 2013, 7:29pm

Salut , nu am inteles daca te-ai hotorat sa iti iei abanosi sau colier , dar eu te sfatuiesc sa iti iei colierul , iar abanosii alta data...Batalia , nu merita 1kkk , e mult prea buna , cel mai bine ar fi sa o pastrezi :) .Altceva nu pot spune, decat spor la drop , la fierar si in viata reala .

97

Saturday, August 24th 2013, 4:32pm

Up : Am decis sa strang bani de colier am 155kk buget si iteme de vanzare pana la 220kk , voi sta la farmat pentru SS sa iau minim 2 pe zi sa strang bani .
Drop : 3x ss , 1 bles si 1 buzdugan orc am deja 4 ss la vanzare.
pe samanca si sura n-am mai citit nimic ....
M-am hotarat si eu si colegul meu ca sa facem minim 10kk pe zi numai din farmat .

Referitor la dgaul 2k 15 10 10 ....a vrut sa-l lase sub 500 am renuntat.

Cercei de v4 nu o sa mai cumpar pentru ca daca ma bag pe lvl ma bag la party cu inca 2 3 colegi.

Cat ziceti ca costa colierul meu actuaal : de lvl 54 +4 2k full bonus ??
PS : Astept pareri cam ce bonusuri ar trebui sa aibe colierul ??...
PS2 : Dati si voi 1 rating . :winkwink: :winkwink: :winkwink:

98

Saturday, August 24th 2013, 4:57pm

Salut! Recunosc ca nu am citit toata prezentarea pentru ca este foarte lunga...insa din cate imi dau seama esti pe drumul cel bun. Am vazut ca te-ai apucat de un farmer pe care te sfatuiesc sa nu il mai neglijezi, baga cc zilnic pe el! Iuresul din punctul meu de vedere nu ar trebui facut P pentru ca o sa ajungi sa bati fara el la metine sau la crescut din cauza daunelor primite. De colier nu stiu ce sa zic, depinde de ce ai tu nevoie ! Multa Bafta te astept pe la mine cu un sfat!

99

Monday, August 26th 2013, 7:52am

Up
Binecuvantarea inca 2 si M8 ,forta esuat .
PE sura a citit colegumio .. nu stiu cum sta treaba
Iures n-am mai citit :rofl2:
Aura , Vartej P , izbitura G1 .
Drop aseara : Din 2 metine 1 leu si 1 SS.
Buget: 211kk :love: in crestere .
Dropez in lungsam pentru pietre spirit ca sa imi iau colier lacrima+9 bonusat .
P.S : Multumesc tuturor de comentarii o sa tin cont de ele.
P.S2 : O sa trec si pe la voi insa timpul nu imi permite :(

100

Tuesday, August 27th 2013, 9:28pm

up: iures inca 1 si G1 :love: sper sa fac G asta seara
pe samanca si sura n-am citit.....
Drop : 3x SS azi
De vanzare mai am asa : Argint+9 blasfemie +9 2x SS....
Buget : 300kk :bath: :bath:
Sper sa strang suma de 650kk de a achizitiona 1 colier .