You are not logged in.

Tuqip

Beginner

• "Tuqip" started this thread

• Send private message

1

Tuesday, January 7th 2014, 12:52pm

Sura BM sau Saman Leac

Salut. Vreau sa incep un caracter pvp si nu stiu ce sa aleg, saman leac sau sura bm.
Am un sura AM farmer, deci de buget nu e problema. Vreau sa aud pareri.
PS:Ma intereseaza sa fie bun doar 55+ si cu iteme full bonus
Treceti si pe aici
......v......
......v......
......v......
Tuqip-Sura AM

zwq

Beginner

• Send private message

2

Tuesday, January 7th 2014, 12:59pm

Eu unu tias recomanda sura bm cu iteme full si skiluri g/p si sa ai lvl 55 ii rupi si pe aia de 70+...dar si samanu leac de la 75 devine un pvp desavarsit la fel cu iteme full si g/p,ar fi un dezavantaj ca la saman se gasesc iteme ff greu acuma depinde pe ce serv joci...eu iti recomand sura...Sper ca sfatul tia fost de folos :)

3

Tuesday, January 7th 2014, 1:05pm

Sura BM e un caracter extrem de plictisitor,te saturi repede de el.

Hidrogen

Beginner

Occupation: Nu contează

• Send private message

4

Tuesday, January 7th 2014, 7:25pm

La lvl 55 este bun un war mental sau corp . Ca sa fiu ON Sura BM este mai bun ca Shamanul leac (la saman, desi skilurile se incarca repede sunt foarte slabe ).
Cand o usa se închide, o alta se deschide, dar deseori ne uităm atât de mult la ușa închisă că nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.

LordRayden

Trainee

• "LordRayden" has been banned

Occupation: Binefacator si traficant ilegal de coparcee.

• Send private message

5

Tuesday, January 7th 2014, 7:31pm

Era pe lupus intr-un timp un saman foarte bun de 62 ( P leac, G1 chemare si G1 aruncare parca ), batea cam tot ce prindea... bine, cei de 75+ nu prea avea cum. Ce vreau sa-ti spun prin asta ? Un saman leac este foarte bun atata timp cat ai full G-uri pe el ( Leac, Accelerare, Aruncare ). De asemenea, cu niste armuri bune, nu te mai prinde nimeni... Dar acum depinde si ce-ti place tie mai mult... ar fi bun si un sura BM; depinde pe ceea ce stii tu sa joci mai bine. In final, ti-as propune un Saman Leac ( daca ai bani multi de iteme, o sa vezi ca merita ).

R.I.P. Nelson, Paul. O saptamana neagra. ;(

6

Wednesday, January 8th 2014, 4:42pm

Ambele caractere ar fi bune,dar eu ţi-aş recomandă din propria experienţă,dintre astea două să alegi şamanul deoarece pare mai complex.

Topic inchis pentru inactivitate. Clicker