You are not logged in.

DeathCena

Beginner

• "DeathCena" has been banned
  • "DeathCena" started this thread

Occupation: Joc Metin2

• Send private message

1

Tuesday, January 8th 2013, 6:14pm

Un esec,cred eu

Salut!
Azi am luat 10 schimbatoare ca sa prind si eu imun pe scut,dar a fost un esec,nu am prins imun la necunostinta,eu din cate stiu din 2-3 schimbari prinzi imun la necunostinta. :dash:
Voua vi se pare normal?
Un nou spartan pregatit sa lupte cu raul

2

Tuesday, January 8th 2013, 6:16pm

poti baga si 100 de schimbari fara sa prinzi.., da mi se mare corect..

• "spartandozat" has been banned

Occupation: Gamer-Metin2:))

• Send private message

3

Tuesday, January 8th 2013, 6:17pm

Da, este normal, schimbarea bonusurilor tine doar de, purul , noroc. La fel cum e farmatul si alte chesti,.. Niciodata nu vei stii din cate schimbatoare vei reusi sa pui imun....

4

Tuesday, January 8th 2013, 6:17pm

chiar deloc dar am patit si eu la fel pe o bratara lacrima cer .. am incercat sa prind pe ea 1,5kpv folosint 7 schimbatoare dar degeaba

5

Tuesday, January 8th 2013, 6:18pm

Eu am prins prima data din2 schimbari si dupaia am vrutimun cu ceva mai bun si am dat vreo 13 schimbari:D

6

Tuesday, January 8th 2013, 7:29pm

E normal depinde de norocul tau!! :boing:
Treci si pe la mine War mental lvl 54

Eu--> :criminal2: <--Hack-eri
Eu--> :dash: :dash: <--Cand esueaza ceva la fierar
Eu-->:dance2::party: <--cand reuseste ceva la fierar

SuperMen

Beginner

Occupation: scoala

• Send private message

7

Tuesday, January 8th 2013, 7:31pm

nu mi se pare normal atita ghinion da se mai si intimpla sa bagi 10-20 si sa nu prinzi
mie personal ia intrat din prima schimbare
FarmPVP|Taurus aruncati o privire :beer:

LexBlood

Beginner

Occupation: Sura AM-Farming

• Send private message

8

Tuesday, January 8th 2013, 7:35pm

Este ceva perfect normal,sunt destule bonusuri poate ca de daata asta nua ia vut norocul de imun,daca ai scut bun de 41+9 sau 61+9 investeste in contiunuare vreo 5 10 schimbatoare si vei pica.

9

Tuesday, January 8th 2013, 7:36pm

Eu am prins imun pe vultur din 6 schimbari :) la ultima am avut noroc :D

10

Tuesday, January 8th 2013, 7:37pm

Nu e nimic ciudat si chiar mi se pare corect...doar ca tu nu ai avut noroc.
Suntem ceea ce suntem ca rezultat a tot ceea ce am gândit.
Nu exista decât un singur fel de succes: sa reusesti sa-ti traiesti viata!

Aici sunt eu! ^^

radu0707

Trainee

Occupation: Nimic special!

• Send private message

11

Tuesday, January 8th 2013, 7:42pm

O chestie de genul am patit si eu la acest event.Am reusit sa fac 10 vrajeste obiectul si deja imi faceam planuri daca imi pica 1 k pv si aparari oare sa schimb sau nu?Ei bine dupa cele 10 vrajeste bagate pe colier nu mi-a picat nici macar odata pv sau ceva acceptabil ci numai prostii gen regenerare pv sau mai stiu eu ce.Deci aparent avem noi mare ghinion:D

soseta

Beginner

Occupation: Cutting leaves for the dogs

• Send private message

12

Saturday, January 19th 2013, 3:42am

Sunt momente cand ai noroc cu draci .
Eu de exemplu am facut altora dintr-o schimbare iteme de cazi jos , exemplu: imun pe vultur cu alte bonusuri 20% -10%, semiom 10% pe arme de 65, sau cercei abanos ..deci repet: dintr-o schimbare (nu glumesc 10 sabie 10 2 maini 10 semiom pe abanosii unui amic) iar in scutul meu vultur am schimbat de 200 € sa iasa imun cu porcarii -
o schimbare mi-a ramas si am dat cu ciuda in evantaiul epic (schimbat prea devreme cu bonusuri de toata jalea) si mi-a intrat 12 INT...
E noroc absolut.Gandeste-te cate combinatii sunt : ai 5 bonusuri u cate 30 (sau mai multe ) combinatii fiecare..e enorm!
Ah si mai sunt cazuri exceptionale cand din primul bonus intra imun!!!
Nu ai ce face, daca nu-ti permiti schimbarile cumperi un scut imun de la un norocos..

13

Saturday, January 19th 2013, 5:33am

Asa cum ti s-a mai raspuns deja, banuiesc ca ti-ai facut deja o idee.Random bonus is random. Personal am prieten in breasla care a dat 88 schimbari pe un vultur si nu a prins imun. La fel cum unora le cad caramizi in cap mergand pe strada iar altii castiga la loto miliarde.
- > Cand poti sa mergi pe apa, mai bine iei barca. CLICK -->>

alexxx1999

Beginner

• "alexxx1999" has been banned

Occupation: ma joc metin

• Send private message

14

Saturday, January 19th 2013, 6:54am

am un prieten care a bagat 300 lei intr-un vultur si nu a intrat imun cel mai bun i-a intrat 20 diavol si 20 vampiri ;(

eXu

Beginner

• "eXu" has been banned

Occupation: Metin2

• Send private message

15

Saturday, January 19th 2013, 8:12am

Este normal nu poti sti niciodata din cate schimbari iti intra imun.Poate si din prima schimbare sa-ti intre imun intrebal pe PesteMic :D Si acum cand imi aduc aminte raman socat de ce bonusuri a prins pe acel vultur :lol:

16

Saturday, January 19th 2013, 8:15am

Si eu am patit asa. Din 13 schimbari nu mi-a intrat nimic bun. Ultima schimbare bagata pe vultur a fost chiar frustranta: 10hh si imun la Incetinire :(( Dar, asta e....
Eu cand esuez ceva la Fierar: :huh: :huh: :dash: ;( ;( :( :) :rolf2: Da-l dracu... Fac altu` :)

Owner#

Trainee

Occupation: Pwning noobs like .. you !

• Send private message

17

Saturday, January 19th 2013, 9:29am

Este perfect normal , ca si la fierar , poti avea foarte mare noroc , sau foarte mare ghinion.
Eu din 17 schimbari pe un coif de fier nu am prins nici umpic de semiom.
Totul depinde de noroc , multa bafta !
CrazyWoLF/01 bafta v-am pupat , de acum ne vedem pe privat.Decat oficial, mai bine privat in final tot o pierdere de timp a rezultat.

18

Wednesday, January 30th 2013, 6:20am

Dupa cum vezi, bonusurile pe iteme sunt random. Nu exista o modalitate prin care sa obtii sigur un bonus anume, in afara de cantitate.Ce inseamna asta? Cu cat ai mai multe md in cont ca sa iti permiti sa dai fara frica intr-un item in cautarea unui bonus, cu atat mai repede il vei prinde.Poti sa prinzi imun direct din adaugare bonus, sau poti sa nu prinzi nici din 100 schimbari.Iti recomand sa cumperi unul gata facut , asta daca nu poti sa continui sa bagi MD.
Succes
Topic inchis.
Citeste de 5 ori inainte sa dai enter. Daca nu stii sa te corectezi,INVATA -> AICI