You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Metin2 RO. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

LostWarior

Trainee

• "LostWarior" has been banned

Occupation: Ruling Hangar 18

• Send private message

101

Friday, January 11th 2013, 11:23pm

Am si eu o intrebare, cu warior corp nivel 77, cu aura ce va fi P VartejG1 Incizie G1 iures G1(dar nu il voi folosi), cu 60% diavol in total, 56% rezistenta la sageti, 14.2kpv, 78% regenerare pv, 13% absorbire pv, cam cate grupe as putea lua in v4 in urmatoarele situatii:
1) fara buff(am fara buff 19% critica)
2)cu buff( 32% binecuvantare, 51% critica in total)

Multumesc anticipat!

<<TheVVizard-Sura AM lvl 61-Pegasus>>
Click pe semnatura!

102

Saturday, January 12th 2013, 3:39am

La level 85 cu un warrior corp 19k pv si 10k pm , otel +8 , otravita +9 , abanosi +9 , bratara de argint +9 .... cam cate grupe pot lua in v4 ? Si ce bonusuri ar fi recomandate ........
Bonusurile necesare pentru V4 (setaou) sunt Diavol (pentru dmg mai mare) si rezistenta sageti (pentru a rezista) , la itemele si PV tau ar trebui sa rezisti destul de bine cu un buff bun, depinde si de skilluri.

Quoted

Am si eu o intrebare, cu warior corp nivel 77, cu aura ce va fi P
VartejG1 Incizie G1 iures G1(dar nu il voi folosi), cu 60% diavol in
total, 56% rezistenta la sageti, 14.2kpv, 78% regenerare pv, 13%
absorbire pv, cam cate grupe as putea lua in v4 in urmatoarele situatii:

1) fara buff(am fara buff 19% critica)

2)cu buff( 32% binecuvantare, 51% critica in total)
N-ar fi o problema sa iei prima camera din v4 toata, cu buff , testeaza oricum o sa rezisti bine.

103

Saturday, January 12th 2013, 1:34pm

Vreau sa stiu daca in V4 la setaou rosii exista vreo camera in care nu iei necunostinta si daca exista care este?
Suntem ceea ce suntem ca rezultat a tot ceea ce am gândit.
Nu exista decât un singur fel de succes: sa reusesti sa-ti traiesti viata!

Aici sunt eu! ^^

104

Saturday, January 12th 2013, 4:12pm

Arcasii (rosii) si Judecatori iti dau necunostinta. Nu exista nici o camera care sa nu faca respawn la cel putin unul dintre acesti doi mobi.
Prin urmare la setaou rosii o sa primesti necunostinta.

105

Sunday, January 13th 2013, 10:14am

Care este camera cu cei mai multi golemi din V3 si pana la ce nivel se poate creste fara inel.
Suntem ceea ce suntem ca rezultat a tot ceea ce am gândit.
Nu exista decât un singur fel de succes: sa reusesti sa-ti traiesti viata!

Aici sunt eu! ^^

106

Sunday, January 13th 2013, 10:17am

In ce camera pot creste cu un ninja lama lv 76 in v3 pana la 80 cel mai bine? am chakrame+9medie 36 p+4,otel +4 cu 1.5k pv si 5 absorbire si colier lacrima +9 care are si 5 critica. Cum bat mai bine de jos sau de pe cal? Ce drop as avea pe parcursul lvl`ui? As putea bate fara buff? Multumesc.
Sunt genul pragmatic,practic n`am rival in domeniul care`l practic :D

107

Sunday, January 13th 2013, 9:47pm

Care este camera cu cei mai multi golemi din V3 si pana la ce nivel se poate creste fara inel.
Conform acestei harti, iti recomand sa cresti in camera 19. Nu are asa multi golemi cum te astepti dar respawnul este foarte bun in comparatie cu restul camerelor, cat despre crescut... poti sa faci un level 86 dar fara inel vei creste destul de greu.

In ce camera pot creste cu un ninja lama lv 76 in v3 pana la 80 cel mai bine? am chakrame+9medie 36 p+4,otel +4 cu 1.5k pv si 5 absorbire si colier lacrima +9 care are si 5 critica. Cum bat mai bine de jos sau de pe cal? Ce drop as avea pe parcursul lvl`ui? As putea bate fara buff? Multumesc.
  • Aceeasi camera 19.
  • Cu siguranta ar merge mai bine de jos, dar daca vrei sa cresti bine incearca sa folosesti globuri de transformare.
  • Drop: Armuri de lv 61 +5/ +6, Globuri de gheata
  • Avand in vedere ca esti ninja ti-ar fi foarte greu sa bati fara buff.

Occupation: Combinatii=))

• Send private message

108

Monday, January 14th 2013, 9:46am

V4

De cat diavol/sageti am nevoie ca sa rezist prima camera v4..?La 75 am drop bun acolo?
SV 13

109

Monday, January 14th 2013, 10:03am

Ai drop bun,insa conteaza foarte mult sa ai buff.Conteaza si ce rasa esti,nu ai precizat...Ca sa bati calumea pentru drop ai nevoie de buff + 40-50 sageti(depinde de rasa) si 70% diavoli + .

Cautati-L pe Domnul Iisus Hristos,exista cu adevarat!Mie mi-a schimbat viata !

110

Monday, January 14th 2013, 10:29am

salut
daca esti sura arme si ai teama p iti trbuiesc in jur de 30-35 %sageti+ diavol..peste 60,prima camera e prea usoara.
daca esti alt caracter...ninj *war* iti trebuiesc in jur de 45-50,asta doar daca nu ai buf..daca ai buf bun..cred ca ajung 35%sageti iar un am cu buf rezista lejer si cu 30% stiu din propria experienta.
adevaratul drop v4 este in camera 4 incepand de la lvl 77-79+
BAFTA LA DROP
SURA ARME SERVER CORVUS-"rkoIONUT"
kill bosses alone
lv 106Gargoyle
lv106 Polyhemos
lv105 Conducator rosu
lv105 Triton
And all other small exception turtle.

Occupation: Combinatii=))

• Send private message

111

Monday, January 14th 2013, 10:32am

Sunt warrior mental:)Eu ma gandeam sa fac 45 sageti si 70 diavoli,ce ziceti?
SV 13

112

Monday, January 14th 2013, 11:00am

acum depinde si ce otravita ai...daca e+7+8 md 35+ e ok...farmezi foarte bine prima camera
insa incearca sa faci samanca 75. o sa te ajute enorm.
:beer: :beer:
SURA ARME SERVER CORVUS-"rkoIONUT"
kill bosses alone
lv 106Gargoyle
lv106 Polyhemos
lv105 Conducator rosu
lv105 Triton
And all other small exception turtle.

daesho

Beginner

Occupation: Work

• Send private message

113

Tuesday, January 15th 2013, 1:10pm

E vreo camera in v4 unde se poate creste fara imun ? sunt ninja lama 76 P ambuscada P nor g rulant si g atac fulger 70 diavol 25 sageti :) am vultur cu 20 diavol dar fara imun, sau mai bun ar fi cu imun dar fara diavol ?

114

Tuesday, January 15th 2013, 3:06pm

E vreo camera in v4 unde se poate creste fara imun ? sunt ninja lama 76 P ambuscada P nor g rulant si g atac fulger 70 diavol 25 sageti :) am vultur cu 20 diavol dar fara imun, sau mai bun ar fi cu imun dar fara diavol ?
In V4 se creste la setaou rosii, deci ai nevoie de imun. Poti bate in prima camera dar vei creste destul de greu. Mai bine mergi in v3 la golemi, oricum ai putina rezistenta sageti.

daesho

Beginner

Occupation: Work

• Send private message

115

Tuesday, January 15th 2013, 3:35pm

multumesc, si in v4 la setao rosii sa bat transformat ? altfel nu prea cred ca am sanse

116

Tuesday, January 15th 2013, 3:48pm

In general ninja pentru a creaste mai usor e indicat sa foloseasca globuri de transformare, dar fara imun n-ai nici o sansa la setaou rosii.
Ai nevoie si de un buff bun, eventual cu P-uri pentru a compensa lipsa rezistentei sagetilor.

darfus666

Beginner

Occupation: Elev

• Send private message

117

Tuesday, January 15th 2013, 9:43pm

Este necesara absorbirea Pv la etaju' 2? Credeti ca daca as avea un set de iteme relativ bun cu 40-50 % sageti , biolog 80 terminat si leu cu 150 aprarare, war aura G1 aura, as putea face fara probleme singur un DT?

mocu

Trainee

• Send private message

118

Wednesday, January 16th 2013, 11:27am

Cred ca te referi in grota etajul 2 si da este necesara dar nu indispensabila..referitor la dt daca mai adaugi ceva vampiri si licori verzi violete eventual roua poti sigur.

Pentru siguranta ia.ti un bufer
Ceea ce nu traim la timp, nu mai traim niciodata

So :dance2: :party: :hump: :pipe: :horsie:

Interviu cu Dumnezeu

119

Saturday, January 19th 2013, 9:26am

Salut!, am si eu un sura AM lvl 52 cu Tais m8/Armura m6/Teama M2 13k pv aparare 440 aban +9 full argint +9 coif blasfemie +9 rotund +6 itm pv 1.5k si buff lvl 36 m4 forta si m2 binecuvantarea, intrebarea este daca pot face fata la Lord pentru farmat?? astept pareri! :d4nce:

120

Saturday, January 19th 2013, 10:04am

Salut!, am si eu un sura AM lvl 52 cu Tais m8/Armura m6/Teama M2 13k pv aparare 440 aban +9 full argint +9 coif blasfemie +9 rotund +6 itm pv 1.5k si buff lvl 36 m4 forta si m2 binecuvantarea, intrebarea este daca pot face fata la Lord pentru farmat?? astept pareri! :d4nce:
Ai postat gresit, aici se pun intrebari despre Grota Exilului (v3 si v4), nu despre temnita maimutelor.
Deschide un topic aici cu intrebarea ta.