You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Metin2 RO. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Thursday, April 22nd 2010, 5:39pm

CE PICA DEOBICEI IN -DT- ORICARE CAMERA??

badboy1097

Beginner

• "badboy1097" has been banned

Occupation: Play M2 and, ofcourse, school

• Send private message

42

Thursday, April 22nd 2010, 7:46pm

La ce mob cade armele de 30 din zona Breslei??
..pai cam la toti..dar depinde ce arma de 30 cauti...rib pica la ursi grizly blestemati parca(mie acolo mi-a picat)...fms-ul pica la lupi, etc...pfnul la mistreti rosii blestemati...etc.....deci cam la toti...depinde ce cauti....si sper k sti k trb sa ai lvl sub 20 :D
Pe usa scria: "Femei", dar cand am intrat erau numai.....WC-uri ;(
Dati-va cu parerea despre caracterul meu-------->>>>NewAsasin94 - ninja lame - Virgo

IceTeam

Banned indefinitely

• "IceTeam" has been banned

Occupation: LA LICEU

• Send private message

43

Thursday, April 22nd 2010, 8:04pm

Salut

Evantai lv 60 pica in v2 la paianjeni mari si scutu de lv 61 tot acolo.

shoppy32

Beginner

Occupation: Metin2

• Send private message

44

Thursday, April 22nd 2010, 8:24pm

..pai cam la toti..dar depinde ce arma de 30 cauti...rib pica la ursi grizly blestemati parca(mie acolo mi-a picat)...fms-ul pica la lupi, etc...pfnul la mistreti rosii blestemati...etc.....deci cam la toti...depinde ce cauti....si sper k sti k trb sa ai lvl sub 20 :D

Caut fms,antic,ev vant toamna,rib....
Am un warrior pe corp, lvl 15... si cresc pana la 18.. si la 18 ma oprec. (*cresc la blestemati*)

90% dintre copii adolescenti ar plange daca toti manelisti din Romania ar sari de pe Empire State Building

Copy and Paste this daca esti dintre acei 10 % care ar lua floricele, o sticla de cola si ar striga : "N-ai Tupeu!" :doit:

:wbb: .

badboy1097

Beginner

• Send private message

45

Friday, April 23rd 2010, 7:39am

Caut fms,antic,ev vant toamna,rib....
Am un warrior pe corp, lvl 15... si cresc pana la 18.. si la 18 ma oprec. (*cresc la blestemati*)
..pai omoara acolo k sigur o sa iti pice....mie mi-au picat multe din aceste iteme la blestemate (aveam warrior mental de lvl 19)....dar nush exact moobu....s-ar putea sa pice la toti..dar dak stai putin nu o sa iti pice nik...eu am facut lvl 19 de 3 ori pana acum la blestemate (acand aveam lvl 19 si 97% donam tot la breasla)...k sa nu cresc..deci On: la cam toate blestematele pica :D
Dati-va cu parerea despre caracterul meu-------->>>>NewAsasin94 - ninja lame - Virgo

alexvv2

Trainee

• "alexvv2" has been banned

• Send private message

46

Friday, April 23rd 2010, 12:40pm

buc de piatra pretioasa, scut rotund, scut pentagon

ROMANIA TARA TUTUROR POSIBILITATILOR

47

Friday, April 23rd 2010, 6:03pm

Unde pica??

Unde pica arma de 75 cum medie ???? ?(
Ms anticipat
This post has already been reported.

badboy1097

Beginner

• Send private message

48

Friday, April 23rd 2010, 6:47pm

buc de piatra pretioasa, scut rotund, scut pentagon
1. pretioasa la Joh-Hwan de atac rau si vand negru Jak-To (sau de genu..sper k nu am grest dar iti dai u seama)
2. scut pentagon (blestemate dak ai lvl sub 20..si cred k si in V2)
3. scut rotund pica in cufar de aur+ si V2 :D

Occupation: Fut muste...mai bazai?:))

• Send private message

49

Friday, April 23rd 2010, 6:50pm

Armele de 75 pica v3(adik grota exilului) si la reaper :thumbup:
Me--> n0oOb <---Gm
Eu--> :criminal2:<---Fieraru
Me--> : :criminal2: <--Hackeri
Reaper :butcher:
Me--> :nunu: :blackeye: <--Fieraru

Am luat ban pe toate conturile de metin2 ro :cursing: :cursing: wall2 wall2.Am un cadou pt toti Gm :shit:

cucap123

Beginner

Occupation: PC and other

• Send private message

50

Friday, April 23rd 2010, 7:10pm

armele de 75 pica doar si doar la lazi oberok si la unele metin care doar GM poate sa le cheme in rest nu se gasesc nicaieri in nici o mapa
Server Corvus,LvL 75 :>

Momentan am luat pauza de la metin!:> :hamataro:

agentBLA

Beginner

Occupation: Photoshoping

• Send private message

51

Friday, April 23rd 2010, 7:58pm

armele de 75 pica doar si doar la lazi oberok si la unele metin care doar GM poate sa le cheme in rest nu se gasesc nicaieri in nici o mapa
Lada oberork :rofl2: hai ca asta-i buna. Armele de 75 pica in lada Reaper (sef DT etaj 9) si doar acolo) inca nu a picat nimanui arme de 70 si 75 in grota, asa ca singura optiune ramana lada Reaper.

52

Friday, April 23rd 2010, 10:57pm

Alete soluti??

cucap123

Beginner

Occupation: PC and other

• Send private message

53

Saturday, April 24th 2010, 7:44am

mai sunt si alte lazi de bosi tari de exemplu paianjenul ala mare rau de tot nu ala din v1 si la aia pica dar foarte rar
Server Corvus,LvL 75 :>

Momentan am luat pauza de la metin!:> :hamataro:

BuriedAlive

Beginner

Occupation: butonez un lap top

• Send private message

54

Saturday, April 24th 2010, 8:34am

la lazile de la boss-ii mai mici cad iteme de niv mai mic(e proportional[pura matematica]) :thumbsup:
LASA-TE DE METIN DACA NU AI TERMINAT MARIO :mario:

GODS AREN'T INVINCIBLE.....JUST HARD TO KILL :nunu:

bussyy

Beginner

• Send private message

55

Saturday, April 24th 2010, 8:52am

Unde pica :
1.Leac necunoscut+
2.Cartea Blestemelor Pt Misiunea Cu BIOLOGUL
3.Piatra Spiritului
4.Smoking
5.Solzi,Otel Negru , DGA
6.Nimfa
Respecta Si Vei Fi Respectat ;)

shoppy32

Beginner

Occupation: Metin2

• Send private message

56

Saturday, April 24th 2010, 10:23am

1. Pe muntele sohan
2. La despoti din afara templului!
3.Metine lvl 45+, bossi, Cartea misiunii (expert)
4. Nu are drop, il cumperi de la neg ambulant!
5. Solzi-> V1 , Dga-> lazi de sefi exclus reaper, Otel negru cade la miria 86+, lada reaper, Grota
6. Metinele de 70+, lazi de sefi!

90% dintre copii adolescenti ar plange daca toti manelisti din Romania ar sari de pe Empire State Building

Copy and Paste this daca esti dintre acei 10 % care ar lua floricele, o sticla de cola si ar striga : "N-ai Tupeu!" :doit:

:wbb: .

Dj AlEx

Trainee

Occupation: IT

• Send private message

57

Saturday, April 24th 2010, 11:29am

Unde pica :
1.Leac necunoscut+
2.Cartea Blestemelor Pt Misiunea Cu BIOLOGUL
3.Piatra Spiritului
4.Smoking
5.Solzi,Otel Negru , DGA
6.Nimfa

1. Leac Necunoscut+ - Om al ciumei, Cufar argintiu pt comori, Om al ciumei salbatic
2. Cartea Blestemelor - Despot Intunecat, Despot Inalt
3. Piatra Spiritului - Cutiile de la biolog, Cartea misiunii(expert), Metine de nivelul 45+, Toti Sefii
4. Smoking - Negustorul Ambulant din map2 cel din afara orasului
5. Solzi - Om Inghetat, Lada Reginei Paianjen, Lada Oberork, Paianjen Soldat Toxic, Colonel Intunecat Mandru
Otel Negru - Vrajitoarea de gheata mare, In Padurea Rosie dupa nivelul 86, Lada Ingerului cu Coasa, Luptator-Milenar
DGA - Lada Regleui Demon, Salcie Fantoma, Lada Regelui Focului, Lada Reginei Paianjen, Metin Jeon-Un, Metin Tu-Young, Lada noua cozi, Lada Oberork, Salcie Fantoma Rosie, Lada Ingerului cu Coasa, Luptator Setaou, Lada Fantomei Tigrului Galben, Golem de Gheata Subteran, Balena ucigasa de gheata Subteran, Leu de Gheata Subteran
6. Nimfa - Copac Rau, Lada Reginei Paianjen, Metin Ma-An, Metin Pung-Ma, Metin Tu-Young, Lada noua cozi, Lada Oberork, Lada Regelui Focului, Craniu Zburator Comun, Luptator Setaou

58

Saturday, April 24th 2010, 1:47pm

unde pik otel

sal
unde pica otel??? ?( ?(

59

Saturday, April 24th 2010, 1:52pm

Lada oberork :rofl2: hai ca asta-i buna. Armele de 75 pica in lada Reaper (sef DT etaj 9) si doar acolo) inca nu a picat nimanui arme de 70 si 75 in grota, asa ca singura optiune ramana lada Reaper.

:))) cica in lazi oberork=))) =)) dute cu privaturile tale cu tot :)))) =)))))

AA da si armele de 75 pica in grota ... la luptatorii setaou

t3ky

Banned until 30-06-2010

Occupation: LVL-ing

• Send private message

60

Saturday, April 24th 2010, 2:15pm

SALUT !!! vA ROG SPUNETIMI UNDE PICA COLIERE LA LVL 33?? AM MARE NEVOIE :D
Respect [GA]Miaunet!

4 users apart from you are browsing this thread:

1 member and 3 guests

Jiro

Legend: Team Manager, Board Administrator, Game Administrator, Super Board Moderator Leader, Super Game Master Leader, Criminal Team, Super Board Moderator, Super Game Master, Board Moderator, Game Master, Trial Moderator, Trial Game Master, Wiki-Manager, Support IRC, Support Ticket