You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Metin2 RO. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, March 15th 2010, 6:19pm

Prezentare sura magie intunecata

Asa cum spune si titlul, in acest topic puteti prezenta caracterul vostru sura magie intunecata de pe metin2.ro

Puteti prezenta atat informatiile despre caracter cat si eventuale printscreen-uri daca doriti.

Subliniez faptul ca este un topic de prezentare al caracterelor, nu un topic pentru polemici!

Salvati comunitatea WarpFire.ro. Click aici
This post has already been reported.

Promo

Beginner

• Send private message

2

Monday, March 15th 2010, 9:47pm

Nick: Prom0
Level:72+
Server:Leonis
Regat: Albastru

M9 Spiritul flacarii

G1 Lovitura focului

M9 Protectie intunecata

M2 Sfera intunecata

!!!JUST STOLEN !!!

Rheia

Bautor autorizat de bere!

• "Rheia" has been banned
  • Send private message

3

Tuesday, March 16th 2010, 11:05am

Sa fiu prima care comenteaza ;)

Bv pentru G pe lovitura focului. Cum vad ai facut sura bm pvm. In duel cum te descurci?
Fms-ul e frumos, pentru un sura arme sau pentru a creste de pe cal. Ai si arma de duel? arati si aia?
cerceii iarasi sunt perfect pentru crescutul de pe cal, dar pentru duel sau batut de pe jos ti-as recomanda o pereche de lacrima cerului (int, int, int)

si te invidiez pentru platosa aia. Daca mai intra si un grabei si o eschivei pe ea :love: te-ai scos pana pe la lv 68-70.

Bafta in continuare.

rheia@metin2.ro | PM:Rheia |mirc: Rheia

= Tx Drops for the sig =

Promo

Beginner

• Send private message

4

Tuesday, March 16th 2010, 11:20am

In duel mai am niste papuci cu 1500 PV si am avut si colier cu 1000 dar l-am pierdut la fierar la +2 :(. Si ma descurc binisor.Nu am avut si nici nu am arma de duel. Pregatesc ceva pentru lvl 65 :D. Am facut un dinte stafie +3 cu reint +4 si antisura +4. Strang bani pt war +4 si dupa bag numai cu bless.De crescut cresc numai de pe cal. Pentru duel eu m-am bazat mai mult pe PV.Am avut o pereche de lacrima cerului +7 dar i-am dat iubitei :">. La spirit tin sa mentionez ca mai tb o carte pt M 7 si pana acum am bagat 94 de carti deci iti dai seama cate au esuat :) Pe platosa nu ma grabesc cu pietrele ca nu folosesc chiar asa mult.Acum bag bani in dintele ala iar mai apoi ma gandeam sa-mi fac si un exo pt crescut.

M9 Spiritul flacarii

G1 Lovitura focului

M9 Protectie intunecata

M2 Sfera intunecata

!!!JUST STOLEN !!!

NonaymeD

ArchDevil

Occupation: Student

• Send private message

6

Thursday, March 18th 2010, 12:05pm

Nick:NonaymeD
Regat:Shinsoo
Magii:g1 lovitura intunecata,g7 spiritul flacarii,m8 protectie intunecata,puncte la lovitura spiritului.
Revin cu poze cu inventarul.
:dead: Rest in pieces :dead:

mateidany

Beginner

Occupation: Scolar

• Send private message

7

Friday, March 19th 2010, 7:27pm

Foarte frumoase caractere, dar dupa micul bann primit, cred ca incep un sura magie neagra full PvP...
As vrea sa stiu si eu cum creste un asemnea sura?

//Rheia, avertisment offtopic. Aici este sectiunea de Prezentare sura magie neagra.Pentru intrebari despre sura te invit sa deschizi un topic, daca nu este deja una creata pentru asa ceva, in care puteti dezbate acest subiect.

alx_j3

Trainee

Occupation: multi-functional

• Send private message

8

Saturday, March 20th 2010, 9:10am

Foarte frumoase caractere, dar dupa micul bann primit, cred ca incep un sura magie neagra full PvP...
As vrea sa stiu si eu cum creste un asemnea sura?

pei creste destul de greu, fara experienta de joc, mastere bune, iteme nu mai zic.....de pe la 47 cresti greu tare
x-tra Buzzz

Promo

Beginner

• Send private message

9

Saturday, March 20th 2010, 9:18am

De pe la lvl 47-48-49 cresti putin mai greu pana la 61. De acolo daca iti faci un echipament bunicel si faci si mie biolog lvl 50 care da aparare, te descurci foarte bine.

M9 Spiritul flacarii

G1 Lovitura focului

M9 Protectie intunecata

M2 Sfera intunecata

!!!JUST STOLEN !!!

micut1

Beginner

• "micut1" has been banned

Occupation: omor agresivii

• Send private message

10

Saturday, March 20th 2010, 12:09pm

care sunt skilurile full pvp ?
90% dintre copii adolescenti ar plange daca toti manelisti din Romania ar sari de pe Empire State Building >
Copy and Paste this daca esti dintre acei 10 % care ar lua floricele, o sticla de cola si ar striga : "N-ai Tupeu! :doit:

mateidany

Beginner

Occupation: Scolar

• Send private message

11

Saturday, March 20th 2010, 12:18pm

eu mam gandit la Spiritul flacarii, lov intunecata, prot. intunecata si sfera intunecata...inca imi e dor de Healer...si de aceea vreau sa incep cu alt caracter full PvP...treaba e ca cu cati BM mam batut pe toti iam invins...(ma rog cei care nu depaseau 10 lvl peste mine) si nu stiu de ce i se spune cel mai bun PvP...

Promo

Beginner

• Send private message

12

Saturday, March 20th 2010, 1:59pm

eu mam gandit la Spiritul flacarii, lov intunecata, prot. intunecata si sfera intunecata...inca imi e dor de Healer...si de aceea vreau sa incep cu alt caracter full PvP...treaba e ca cu cati BM mam batut pe toti iam invins...(ma rog cei care nu depaseau 10 lvl peste mine) si nu stiu de ce i se spune cel mai bun PvP...

Poate nu ai facut cu cine trebuie... Eu unul sunt Sura BM full pvm. In duel nu stralucesc.

M9 Spiritul flacarii

G1 Lovitura focului

M9 Protectie intunecata

M2 Sfera intunecata

!!!JUST STOLEN !!!

Rheia

Bautor autorizat de bere!

• "Rheia" has been banned
  • Send private message

13

Saturday, March 20th 2010, 5:05pm

Va rog in continuare ramaneti ON-topic, adica prezentati-va caracterele SURA BM, si nu incepeti discutii despre skillurile pvp/pvm al unui sura bm.
Multumesc

rheia@metin2.ro | PM:Rheia |mirc: Rheia

= Tx Drops for the sig =

Cipricos

Trainee

Occupation: Liceu

• Send private message

14

Monday, March 22nd 2010, 12:18pm

Astept niste pareri!!!
Nume:Cipricos
Server:Gemini
Regat:Chunjo
Nivel:30+
Caracter: Sura BM

ITEME:scut de lupta +4(peste cateva zile va fi +7)
bratara de jade +2(fac rost de o bratara de argint)
Platosa de stafie +6 bonus:rezistenta la sageti 4%,PV 500 pietre:protectiei +2 si un ciob
http://img181.imageshack.us/i/0322004519.jpg/
http://img265.imageshack.us/i/0322002955.jpg/
http://img230.imageshack.us/i/0322002959.jpg/
http://img411.imageshack.us/i/0322003015.jpg/
http://img32.imageshack.us/i/0322003018.jpg/

Mastere:
Spiritul flacarii M3
Lovitura intunecata 7 pct
Protectie intunecata 2 pct
restul 1 pct

Status
31 VIT
44 INT
16 STR
20 DEX

de crescut cresc cam greu ;(...dar rup duelurile :love:...dar ma gandesc sa ma fac AM
NU MAI SPUNETI CA N-AM SEMNATURA!!!

This post has been edited 3 times, last edit by "Cipricos" (Mar 22nd 2010, 3:50pm)

16

Monday, March 22nd 2010, 6:04pm

nonaymed, toate bune si frumoase pana la platosa, ce naiba mai, n-ai avut bani de protectie+4, ai sctricat armura aia sincer sa fiu, mai ales cu piatra magiei +4, care dupa parerea mea este cea mai inutila piatra din joc!
“Only god can judge me!”

NonaymeD

ArchDevil

• Send private message

17

Monday, March 22nd 2010, 7:16pm

nonaymed, toate bune si frumoase pana la platosa, ce naiba mai, n-ai avut bani de protectie+4, ai sctricat armura aia sincer sa fiu, mai ales cu piatra magiei +4, care dupa parerea mea este cea mai inutila piatra din joc!

La faza asta,iti citez semnatura. :thumbup:

18

Tuesday, March 23rd 2010, 1:54pm

nu fa lovitura spiritului urmatoru...daca nu esti int dex e slab dmg merge pvm dar nare rost eu o am G1 si o scot zilele astea
This post has been already reported.

19

Tuesday, March 23rd 2010, 8:44pm

adica vrei sa zici ca......! bine ma "cunascatorule" tine-o tot asa si vei ajunge "mare";)
“Only god can judge me!”

NonaymeD

ArchDevil

• Send private message

20

Friday, March 26th 2010, 9:03pm

adica vrei sa zici ca......! bine ma "cunascatorule" tine-o tot asa si vei ajunge "mare";)

Nu sunt un "cunoscator".Vezi-ti tu,te rog,de treaba ta.Nu stiu sa-mi fac o armura aia e,o sa invat.Nimeni nu-i perfect.(Magie+4=1 lovitura intunecata,3 lovituri de spirit etc.,protectie+3 fata de protectie +4 pentru ca da,chiar n-am avut yang,si ciob eschive+4 esuate de la +0).Multumit?

Completez si un G2 la transformare. :slap:
This post has already been reported.