Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Ne hotaram si noi ce facem?

1

GARGOYLE

Vand Iteme Si Alchimie Server Orion Regatul Albastru

96

xCalindon

Propunere recompense noi pescuit

1

CapuSus

[DISCUTII] Fuziune

246

lunganandreeaa

[DISCUTII]Hackerii

54

bajenarumc

Recent Activities

• Vijelie -

Posted the thread Ne hotaram si noi ce facem?.

Thread
    Acum 4-5 zile cand sa bagat cufar insotitor in item-shop am imvestit ceva bani pentru a imi lua Mini-executor , vazand pe wiki ca o sa dea 12-16 berseker acum a-ti modificat da intre 7-14 , pai hotarati-va fratilor ce faceti nu va mai tot mirati ca e…
  • LionKing -

Liked madalincorect’s post in the thread [DISCUTII] Fuziune.

Like (Post)
    Fuziunea este planificata de mult dar planul nu este pus in actiune, eu as vrea tiketele de schimbare server ... eu pe nemesis nu gasesc nimic pe shopuri stau toata ziua si toata ziua sunt aceleasi shopuri ... as vrea sa ma pot duce pe orion unde am mai…
  • xCalindon -

Replied to the thread Vand Iteme Si Alchimie Server Orion Regatul Albastru.

Update Magazin : Magazinul se afla langa Gardianul Orasului,cerc mic,ch 1 map 1 regatul albastru. Nume magazin : YangShenxD Obiecte ramase la vanzare : Jad Legendar Perfect +0 (bonusuri: daune abs pv) = 17 woni Granat Legendar Perfect…
  • pmZK -

Liked CapuSus’s post in the thread Propunere recompense noi pescuit.

Like (Post)
    Pro, dar sa pice doar iteme ce te ajuta la crescut/biolog si sa nu fie negociabile, în acest fel nu se vor umple de bani botii
  • CapuSus -

Replied to the thread Propunere recompense noi pescuit.

Pro, dar sa pice doar iteme ce te ajuta la crescut/biolog si sa nu fie negociabile, în acest fel nu se vor umple de bani botii
  • robertagabriela -

Posted the thread Propunere recompense noi pescuit.

Thread
    dupa cum se stie , farmatul la pescuit nu mai e de nici un folos,nici nu vrem sa auzim de aceasta activitate egala cu zero. propun la pestii care ii pescuim sa ne ofere cufere/lazi in loc de scoci si sa avem sansa sa obtine-m : ex. scoici,pet pt. 1 zi…
  • Vijelie -

Liked WhoBlessedMe’s post in the thread Evenimente noi.

Like (Post)
    Quote from HalfOp: “Salut, cred ca am mai explicat acest aspect, dar dupa ce vad comentariile aduse, tin sa-l mai spun odata, cu riscul reperatii: -nu, nu este neaparat o contra adusa din partea echipei la un event PvP. Contra este din cauza ca multi…
  • H2O -

Liked WhoBlessedMe’s post in the thread Evenimente noi.

Like (Post)
    Quote from HalfOp: “Salut, cred ca am mai explicat acest aspect, dar dupa ce vad comentariile aduse, tin sa-l mai spun odata, cu riscul reperatii: -nu, nu este neaparat o contra adusa din partea echipei la un event PvP. Contra este din cauza ca multi…
  • lunganandreeaa -

Replied to the thread [DISCUTII] Fuziune.

Voi nici nu stiti ce grava e situatia,nici eu n-am stiut pana acum 30 minute,dar curiozitatea m-a inpins sa intru pe metin2uk,metin2fr,metin2dk Si am avut soc,pe metin2danemarca 1 server si 2 canale. Pe metin2Anglia 1 server si 3 canale Pe metin2Franta 2…