Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Vand War lv55 aura P + Buff Lv71 Regat Rosu

0

[Discutii] Versiunea 18.2 - Joc Nou de Cărți, Premii Excelente, Evenimente Fabuloase!

98

HadsLinger

respingeri

4

AlphaOne

Vand cufere Jigsaw L / colier aur +8 full

0

Pinned Cat costa?

3,084

Xedru

Recent Activities

• LilPump -

Posted the thread Vand War lv55 aura P + Buff Lv71 Regat Rosu.

Thread
    Vand war lv 55 P aura m6 iures-vartej, biologu e la blesteme, M limbi, autorizatii, instante, marmura, zeu, elixire... . Un lucru important este ca are un rubin opac+4 echipat ( atac,apareare,pm). Caracterul este casatorit cu o samanca Lv71 m7…
  • Quote from Bizarre: “Aaaa, cred ca am inteles acum, deci cand am 5-ul sau 4-ul chiar, eu nu trebuie sa apas pe cartea de 5 sau 4, ci sa le gasesc pe alea mai mici. Asta nu pricepusem eu. :)) Intrebarea este: Tipul din video ce foloseste pentru tabelul…
  • Jassin Apollo -

Liked Rapier’s post in the thread Propunere arc..

Like (Post)
    CONTRA. Fiecare caracter are arma lui specifica. Este un joc "fantasy" nu trebuie sa respecte realitatea. Asa si clopotul sau evantaiul pot fi folosite de oricine, acelea de ce nu propui sa le poata folosi orice caracter? In realitate, nu exista nici…
  • Scopul jocului e sa descoperi cat mai repede 5 si K. Daca ai gasit si ti-ai notat 5-urile trebuie sa joci in aria lor DOAR cu 4 pentru a face puncte iar 5-ul tau sa il folosesti pe zonele care nu sunt acoperite de 5 pe tabla. Cand termini de acoperit cu…
  • Aaaa, cred ca am inteles acum, deci cand am 5-ul sau 4-ul chiar, eu nu trebuie sa apas pe cartea de 5 sau 4, ci sa le gasesc pe alea mai mici. Asta nu pricepusem eu. :)) Intrebarea este: Tipul din video ce foloseste pentru tabelul ala din coltul din…
  • AlphaOne -

Replied to the thread respingeri.

Quote from Azu2kill: “Quote from AlphaOne: “Quote from Azu2kill: “asta doar u poti decide in functie de server si de oponentii tai. nu o sa faci respingere chemare fulger daca de ex ai 2-3 samani leac pe server si 20-50 mentali ” Am facut la…