Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Abuz caractere

3

CatalinOrion94

Ideile lu Blondu YT

1

aldariel

schimbare regat

2

CatalinOrion94

Probleme de la mutarea bazei de date

2

Zedys

Vand lycan 42 m7m6 alchimie echipata 15 won

3

aldariel

Recent Activities

• Splendor -

Liked aldariel’s post in the thread Ideile lu Blondu YT.

Like (Post)
    Topic inchis.
  • gather -

Liked CatalinOrion94’s post in the thread schimbare regat.

Like (Post)
    Quote from gather: “Am gasit in joc un npc care-mi permite sa schimb regatul contra unei sume de bani(yang). E definitiv aceasta implementare? de cate ori poti schimba regatul gratis? ” doar o singura data per cont este gratis 30 de zile dupa ultima…
  • gather -

Liked CatalinOrion94’s post in the thread Abuz caractere.

Like (Post)
    Quote from gather: “abuz este, dar nu esti sanctionat. Multi dintre noi printre care si eu. Am facut conturi la greu deoarece nu aveam spatiu de depozitare. Am si primit de la altii conturi(aia care s-au lasat Si acum cu acele conturi mai fac si…
  • CatalinOrion94 -

Replied to the thread Abuz caractere.

Quote from gather: “abuz este, dar nu esti sanctionat. Multi dintre noi printre care si eu. Am facut conturi la greu deoarece nu aveam spatiu de depozitare. Am si primit de la altii conturi(aia care s-au lasat Si acum cu acele conturi mai fac si…
  • aldariel -

Replied to the thread Ideile lu Blondu YT.

• CatalinOrion94 -

Replied to the thread schimbare regat.

Quote from gather: “Am gasit in joc un npc care-mi permite sa schimb regatul contra unei sume de bani(yang). E definitiv aceasta implementare? de cate ori poti schimba regatul gratis? ” doar o singura data per cont este gratis 30 de zile dupa ultima…
  • Antipaticu11 -

Replied to the thread schimbare regat.

Cred ca merge doar o singura data sa te muti. Nu sunt sigur.
  • gather -

abuz este, dar nu esti sanctionat. Multi dintre noi printre care si eu. Am facut conturi la greu deoarece nu aveam spatiu de depozitare. Am si primit de la altii conturi(aia care s-au lasat Si acum cu acele conturi mai fac si abuz la tombola :) . Pana…
  • Antipaticu11 -

Abuz este, dar nu cred ca esti sanctionat pentru asta :thumbup: