Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

conversie yang

1

Dan1313

[DISCUTII]Server Unic și Conținut Exclusiv!

64

RedRiot

Nu pot creste nivelul calului

3

qndrei

Buff relfexie

0

[ItemShop] Costume Steampunk.

0

Recent Activities

• AimzOawnGoal -

Liked HalfOp’s post in the thread Intretinere servere.

Like (Post)
    Dragi jucatori, mentenanta a luat sfarsit. Serverele sunt din nou functionale. Toate cele bune, Echipa Metin2
  • Dan1313 -

Replied to the thread conversie yang.

Contra, trebuie astfel de taxe ca se reduca nivelul mare de yang de pe servere, altfel preturile la iteme ar tot creste
  • JustDani -

Liked Graffix’s post in the thread [ItemShop] Costume Steampunk..

Like (Post)
    Dragi jucatori, Other_metin2_cz_2017_ebd54075e777a357ce13a88b83745e18.png din data de 21.06.2018, de la ora 00:00 si pana la ora 23:59, veti putea gasi in itemshop: * icon_metin2_it_9cb83d882004c5b0f0e338cc75923c72.png * Echip. Steampunk+(Negru)…
  • RedRiot -

Replied to the thread [DISCUTII]Server Unic și Conținut Exclusiv!.

Serverul nou, implicit fuziunea au stricat de tot serverul Dragon.Serverul este inca la inceput, piata nu este asa bine dezvoltata, in ciuda numarului de jucatori care au lv 100+ , activi sunt in medie cam 100, daca din acestia 70 pleaca pe noul server,…
  • JustMe95 -

Posted the thread conversie yang.

Thread
    Propun sa fie scoasa taxa de 3% cand schimbi yang-won . Stiu pana acum toti au patit asta , chiar si eu , dar deja e aiurea cand schimb 1kkk sa iti ia 30kk , totusi nu fac eu aia 30kk in 10 minute la loc ... daca am pe mai multe conturi yang si vreau sa…
  • RedRiot -

Liked alexBN’s post in the thread [DISCUTII]Server Unic și Conținut Exclusiv!.

Like (Post)
    youtu.be/CBYxNH4uvOI O parodie foarte buna despre noul server :))
  • Didi Shamy -

Liked cristy1’s post in the thread [DISCUTII]Server Unic și Conținut Exclusiv!.

Like (Post)
    Salutare tuturor! Am citit fiecare comentariu din aceasta sectiune si din pacate lumea se abate serios de la discutie,inteleg frustrarea fiecaruia din voi,si eu urasc sa imi inchida clientul din 20 in 20 de minute,nu mai vorbesc de clipa in care vad…
  • JustMe95 -

Liked appyl’s post in the thread [DISCUTII]Server Unic și Conținut Exclusiv!.

Like (Post)
    Quote from cristy1: “Salutare tuturor! Am citit fiecare comentariu din aceasta sectiune si din pacate lumea se abate serios de la discutie,inteleg frustrarea fiecaruia din voi,si eu urasc sa imi inchida clientul din 20 in 20 de minute,nu mai vorbesc…
  • JustMe95 -

Quote from appyl: “Quote from cristy1: “Salutare tuturor! Am citit fiecare comentariu din aceasta sectiune si din pacate lumea se abate serios de la discutie,inteleg frustrarea fiecaruia din voi,si eu urasc sa imi inchida clientul din 20 in 20 de…
  • appyl -

Quote from cristy1: “Salutare tuturor! Am citit fiecare comentariu din aceasta sectiune si din pacate lumea se abate serios de la discutie,inteleg frustrarea fiecaruia din voi,si eu urasc sa imi inchida clientul din 20 in 20 de minute,nu mai vorbesc…