Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Propunere pet

3

appyl

[Discuții] Evenimente/Event de Craciun 2017 /Edit by Xedru

124

robertagabriela

Vanzare Cal Negru

5

RoCkKiD

Sura arme lv 80

2

milyy

O problema cu cei care stau pe liber in timpul evenimentelor.

13

Angelina

Recent Activities

• appyl -

Replied to the thread Propunere pet.

Contra, munciti ca sa aveti ceva bun. Cel putin celor care au bagat o groaza de bani in oua nu o sa le convina aceasta schimbare.
  • robertagabriela -

Replied to the thread [Discuții] Evenimente/Event de Craciun 2017 /Edit by Xedru.

a fost un event surpriza, satisfacator pe placul tuturor,spre sfarsit de an.toti au fost multumiti si cei mici cat si cei mari.
  • RoCkKiD -

Replied to the thread Vanzare Cal Negru.

Va rog sa evitati discutiile, singurul motiv pentru care nu am inceput cu avertismente e pentru ca strategia sugerata de robertagabriela functioneaza. Va rog sa va referiti la sugestia din postul initial si sa ne spuneti doar de ce sunteti de acord sau
  • alexBN -

Liked Rapier’s post in the thread O problema cu cei care stau pe liber in timpul evenimentelor..

Like (Post)
    Quote from robertagabriela: “...eu nu mai zic cat de mult am incercat sa-mi apar teritoriul rezervat de mine cu 1 ora inainte .... ” Serios? "rezervat de mine cu 1 ora inainte"? Trezirea...ce e aia "rezervat de mine"? Ai venit cu el de acasa? Ai…
  • milyy -

Replied to the thread Sura arme lv 80.

• fantasy88 -

Pro...De ce nu ar fi asa? Odata atins lvl maxim petul sa aiba 3 skill. Mi se pare o idee ok. Oricum este greu realizabila mai ales in joc.
  • Moefeu -

Replied to the thread [Discuții] Evenimente/Event de Craciun 2017 /Edit by Xedru.

tin si eu sa multumesc pe aceasta cale staf metin2 ro pt acest event chiar nu ma asteptam ori cum a inclinat enorm balanta in favoarea playerilor legat de ultimele schimbari ale eventului de craciun chiar a fost extraordinar de bine dropul la kufere si…
  • Angelina -

Replied to the thread O problema cu cei care stau pe liber in timpul evenimentelor..

Eu nu am inteles din prima de ce jocul trebuie sa fie open pvp. Ar trebui sa fie optional pvp-ul nu cu forta si cei care omoara oameni in timp ce este un event ar trebui banati pentru o zi. Azi la pescuit a venit cineva de 120 si a omorat toti jucatorii…
  • alexander22 -

Contra, poti afla usor numarul abilitatilor la pet. Daca vrei pet cu 3 abilitati muncesti pentru el.
  • alexander22 -

Replied to the thread O problema cu cei care stau pe liber in timpul evenimentelor..

Contra, de aceea ne facem iteme pvp, nu? Plus ca e mult mai distractiv sa ii bati la evenimente,atunci ii doare mai tare. Numai tu puteai propune o prostie asa mare.