Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Discuții versiune 19.0

25

bogdy2016

Tot am citit Beran in sus Beran in jos. Eu zic asa...

8

tuzzz

Ciob piatra dragon - negociabil

3

dxseba

vreau inapoi schimbă ch ,pro/contra

0

Jocul trandafirului

• Mistify
  • DavidFola
2,765

DavidFola

Recent Activities

• bogdy2016 -

Replied to the thread Discuții versiune 19.0.

Quote from HalfOp: “Quote: “si maine sau cand se implementeaza o sa dezechipeze alchimia de pe toate conturile.... ca doar toata lumea baga mii de euro sa isi faca alchimia mitica instant... ” Cred ca o parte nu s-a inteles. Alchimia excelenta este…
  • tuzzz -

Replied to the thread Tot am citit Beran in sus Beran in jos. Eu zic asa....

eu am luat ban fara nici un motiv ca sa nu mai postez despre dragon si mafia lor apoi ma debanat a doua zi aveam de gand sa merg sa fac plangere penala... oricum cred ca e ultima data cand mai postez aici ca vad ca postez degeaba de maine se schimba…
  • HammerKing -

Un update bine venit ! Felicitari pentru idee si pentru modalitatea de a schimba bonusurile pe alchimia mithica care e wow, adio excelent gol. Jocul evolueaza aia e nu ai csf. Mai tine-ti minte cand toata lumea credea ca din posedate se vor face noile…
  • HammerKing -

Liked HalfOp’s post in the thread Discuții versiune 19.0.

Like (Post)
    Quote from HadsLinger: “Quote from HalfOp: “Quote: “si maine sau cand se implementeaza o sa dezechipeze alchimia de pe toate conturile.... ca doar toata lumea baga mii de euro sa isi faca alchimia mitica instant... ” Cred ca o parte nu s-a…
  • alecsutzu76 -

Quote from HalfOp: “Quote from Darky9: “wow multumesc HalfOp chiar m-ai scos din ceata... dar in loc de aceasta metoda puteau sa ofere 12 clesti cu 100% sansa de reusita sa isi dezechipeze fiecare cand vrea dar presumun ca le e greu sa gandeasca in…
  • HammerKing -

Liked HalfOp’s post in the thread Discuții versiune 19.0.

Like (Post)
    Quote: “si maine sau cand se implementeaza o sa dezechipeze alchimia de pe toate conturile.... ca doar toata lumea baga mii de euro sa isi faca alchimia mitica instant... ” Cred ca o parte nu s-a inteles. Alchimia excelenta este data jos in…
  • macel01 -

Eu nu am o problema cu alchimia noua. E adevarat, jocurile de genul asta trebuie sa evolueze ca sa aduca profit, inteleg acest aspect. Dar, eu nu vad evolutia prin ce ati facut voi, imi iei din dmg si rezistenta ca sa ma pui sa muncesc ca sa l…
  • Karma -

In mod evident, alchimia care o avem acum nu mai valoreaza nimic chiar daca e full bns bonusata stralucitoare/excelenta. Prefer sa fac mistica si goala chiar si apoi schimb eu bonusurile in ea.
  • Splendor -

Liked xttrust’s post in the thread Tot am citit Beran in sus Beran in jos. Eu zic asa....

Like (Post)
    Din ce am citit pe forum pana acum sunt unele probleme la intrare sau unele buguri. Zilnic doar aceiasi jucatori fac dragonul. Din orice punct de vedere acest lucru nu este corect, nu ca ar conta sau ca ar fi ceva corect in metin2 dar de dragul…
  • Tuqip -

Quote from BIGBOSS1234: “Toate ca toate dar cu schimba ch cum ramane bagam lucruri noi si incan problemele deja existente nu sunt rezolvate asta e normal HalfOp? ” Da, e normal se pare, pentru ca schimba ch nu aduce nici un venit suplimentar. Și…