Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Protecţie anti fish-bot

5

manito93

Cumpar sura AM lv max 61

1

timi556

Despre fuziune

5

Xedru

Sugestie Razador

16

enki

[Prestez semnături] (.grandtheftauto)

19

Kabal

Recent Activities

• Hash84 -

Liked Graffix’s post in the thread [ItemShop] Comoara Dragonului..

Like (Post)
    Dragi jucatori, announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg din data de 20.07.18, de la ora 00:00 si pna la ora 23:59 veti putea gasi in itemshop: * Comoara Dragonului * 49 JD Conținut posibil: *…
  • manito93 -

Replied to the thread Protecţie anti fish-bot.

Pro la idee, dar ambele variante cam mananca timp. Ar trebui sa apara la anumite intervale, cel mai bine.
  • timi556 -

Replied to the thread Cumpar sura AM lv max 61.

• XXXCORRUPTED -

Contra ambelor sugestii "v1", "v2", pentru ca se complica sistemul de pescuit+ riscul de a omora aceasta metoda de farmat prin"enervarea"playerilor care nu folosesc softuri ilegale,din cauza "timpului" mentionat de tine in sugestii, iar posibilitatea de
  • Xedru -

Replied to the thread Despre fuziune.

Fuziunea nu este ca un eveniment de scurta durata pe care sa il poti pierde.Cu siguranta o sa poata fi facuta si de cei care sunt plecati o perioada mai mare.O sa se anunte toate detaliile cand o sa fie cazul. Topic inchis.
  • XXXCORRUPTED -

Liked enki’s post in the thread Sugestie Razador.

Like (Post)
    Contra. Scopul grupei pe care ti-o cere la razador e pentru a te face sa joci in echipa nu sa fii foamea. Daca tu alegi sa faci singur, o faci pe riscul tau. Ceea ce faci tu momentan este sa ocolesti sistemul pentru care e creat si acum vrei sa-l…
  • 1939 -

Pro seamana cu propunerea pe care eu am facut-o, problema este ca din cate stiu eu nu este foarte greu sa faci un program care sa citeasca doua numere si apoi sa le adune, dar poate nu am dreptate. Varianta cea mai ok este v3.
  • enki -

Pro cu ideea dar nu cu v1, v2 pentru ca se pierde timp si chef. E mai buna varianta v3.
  • enki -

Replied to the thread Sugestie Razador.

Contra. Scopul grupei pe care ti-o cere la razador e pentru a te face sa joci in echipa nu sa fii foamea. Daca tu alegi sa faci singur, o faci pe riscul tau. Ceea ce faci tu momentan este sa ocolesti sistemul pentru care e creat si acum vrei sa-l…