Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

DRAGI DOMNI GM....

7

Beleuza

[Discutii]Server-ul Beta

81

Cumpar samanca

2

Surrender20

Cumpar SAMANCA!

2

Vlad342

Prezentarile caracterelor

5

Rapier

Recent Activities

• Azu2kill -

Liked Rapier’s post in the thread [Discutii]Server-ul Beta.

Like (Post)
    Eu gandesc da...lucru care se pare ca nu e valabil si pentru altii. Este un lucru stiut si oficial, dar unora va place sa va dati importanta. Daca pana acum nu stiai ca mobii si in special anumiti bossi au implementate aparari contra armelor (sabie,…
  • Beleuza -

Replied to the thread DRAGI DOMNI GM.....

Nu cred ca va alearga x si y peste tot pe toate ch-urile asa degeaba fara sa nu ii fi facut nimic. Scopul pvm e sa faci yang pt iteme pvp. Daca nu ma insel s-a spus ca servere doar pvp/pvm nu au cum sa se faca. Metinul are 3 regate si este un joc care…
  • Angelina -

Da si eu sunt la fel...Nu spun ca jocul asa este pvp (nu sunt de acord ar trebui sa alegem pve sau pvp) dar il omori pe om, pleci mai departe nu hartuiesti oamenii si te tii dupa ei si ii cauti in toata harta sa ii omori. Totusi pvp-ul este frumos cum…
  • robertagabriela -

eu sunt hartuita din toate punctele de vedere in acest joc,dar altceva n-ai ce face, decat sa raportezi printr-un tiket.
  • corixil -

In primul rand ,metinul este un joc in care itemele decid rezultatul in pvp , stiu destui jucatori sub 40 care se pot duela fara probleme cu persoane de 80+,este de ajuns sa ai full hh ,rubin si diamant perfecte ca sa treci de 40k (depinzand de…
  • Beleuza -

Piatra metin langa mine pot sa imi aduc si eu cu piatra metin( parca asa se numea) care pica din lazi se fier. Ca te batea pe tine ala asta e jocul cel mai bun castiga si da alchimia isi spune cuvantul. Restul ce zici tu pe acolo cum ca aparea fix langa…
  • Karma -

Replied to the thread [Discutii]Server-ul Beta.

Voi credeti toate balivernele lui Rapier? E unul din putinii jucatori de pe RO care la lvl 120 care inca ia 20+ normala la batai de la mai toate caracterele si s-a trezit sa comenteze de lycani. :) Lycanul nu are niciun avantaj fata de alte caractere.…
  • Angelina -

Nu m-ai lamurit deloc. Bati jucatorii da am inteles dar nu 1 shot 4 de peste lvl80 pe tine si nu apari si dispari ca un GM dar in fine sa fie ca tine....Atunci alchimia face jocul sa inteleg. Imi fac cont de 55 full achimie si pot bate pe cine vreau eu…
  • CristianMtfk -

Nu e modat si nu e GM si eu personal cu full alchimie si iteme super bombă am batut un jucător de 103 si eu am 68. In legătură cu Metinele uite aici. Piatră Metin Sper că te-am lămurit.
  • Surrender20 -

Replied to the thread Cumpar samanca.

Da,lasa mi numele si iti dau pm maine in joc daca e.