Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Pinned Sistem mounti puternici-Intrebari frecvente

751

Kendall

Card bancar

1

tonica

Cumpar samanca minim lv 55

0

Ucigator full bns Orion

6

XAlexandru

Pinned Grota- intrebari crescut, drop, iteme necesare

935

piciuunikat

Recent Activities

• Kendall -

Replied to the thread Sistem mounti puternici-Intrebari frecvente.

Quote from Craverx: “o intrebare tin minte acum mult timp mergea sa prelungesti auto cu pergamente daca aveai cal militar mai merge? ” Da.
  • tonica -

Replied to the thread Card bancar.

Stiu ca intr-un timp nu mai era posibila plata cu cardul, poate s-a remediat. Platesti ca pe orice site unde poti plati online, cu datele cardului (nr. card, nume, data expirare si security code-cele 3 cifre de pe spatele cardului).
  • Craverx -

Replied to the thread Sistem mounti puternici-Intrebari frecvente.

o intrebare tin minte acum mult timp mergea sa prelungesti auto cu pergamente daca aveai cal militar mai merge?
  • GerithPolaris -

Posted the thread Cumpar samanca minim lv 55.

Thread
    Cumpar samanca minim lv 55 minim m5/6/7 pe regatul albastru ofer yang.
  • XAlexandru -

Replied to the thread Ucigator full bns Orion.

• piciuunikat -

Replied to the thread Grota- intrebari crescut, drop, iteme necesare.

Salutare , cam cat m-ar costa sa cumpar un set de v4 pt un sura am ?, as dori sa stau la drop . voi cumpara si o samanca cu p-uri pe viitor iar in sura voi baga exo pana fac 2 p-uri Tais si Teama si poate un g armura
  • zombiess -

Replied to the thread Sugestie eliminare "stat pe loc".

Pro! Chiar ma gandeam de ce nu e la mount ca la cal ? Sa ma pot urca si da jos fara sa ma chinui ?
  • Niklaus69 -

Liked HalfOp’s post in the thread Stafful nu isi face datoria..

Like (Post)
    Salut, va multumesc ca va faceti griji cu ceea ce fac eu in TIMPUL MEU LIBER! Intr-o zi, o sa va rog sa-mi lasati in PM agenda fiecaruia si coordonatele unde va aflati in orice minut al vietii voastre, de cate ori sughitati pe zi si cate sforaituri dati…
  • Beleuza -

Posted the thread Card bancar.

Thread
    M-am gandit sa imi fac card special pt a baga md-uri fiindu-mi mai comod asa dar nu stiu ce conditii sunt necesare. Sau am nevoie doar de un simplu card pt ca stiu ca acum ceva ani era nevoie de nu stiu ce 3d security pe carduri.