Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Blessuri cufar incepator

6

fantasy88

Atac-Automat

1

Darky9

Ce melodie ascultati in acest moment?:)

• AdamBlack
  • Keeny
4,759

Keeny

Lama cu dinti+

1

CalatorulAstral

Deconectari continue

7

sS0UL

Recent Activities

• fantasy88 -

Liked aldariel’s post in the thread The Awakening - sinopsis.

Like (Post)
    Dar apoi iar i se înăsprea chipul şi i se întuneca inima şi numai îndărătul ochilor săi se putea ghici o urmă vagă de amărăciune. De era vară, de era iarnă bătea el cheiurile în aşteptarea marilor corăbii númenóreene ce ancorau în…
  • fantasy88 -

Replied to the thread Blessuri cufar incepator.

Ia putin si te gandeste ca poate fi mai rau.Sunt iteme pe care le faci+9 la fierarul din map 1 si sunt altele, mai incapatanate, care nu vor +9 sub nioci o forma.Am un coif sura lvl 100 cu bns bunisoare pe care incerc sa-l fac de o luna+9...Magice…
  • viotoon2ro -

Si eu am bagat 50 de blessuri cumparate pt un coif de lv 41 si tot +6 este . Eu am pierdut 300kk nu ca tine 20kk si nu ma plang . asa e jocul .
  • aldariel -

Liked ELLA’s post in the thread Ce melodie ascultati in acest moment?:).

Like (Post)
    youtube.com/watch?v=7cUELYuzRGc EPIC Game of Thrones Theme
  • Darky9 -

Replied to the thread Atac-Automat.

Acele optiuni apar doar cand il cumperi din item shop
  • Luqusor -

Liked BlackLegion’s post in the thread [Event] Evenimentul Okey a revenit!.

Like (Post)
    Salutare . As dori sa il felicit pe HalfOp care sa tinut de cuvant :)). La eventul cu metinele de pasti era suparat ca nu a primit destul feedback si a spus intr-un comentariu ca o sa aibe grija ca urmatorul event sa fie nasol.. Ei bine uite ca e :))…
  • Keeny -

Replied to the thread Ce melodie ascultati in acest moment?:).

Posted the thread Atac-Automat.

Thread
    Salutare, am o intrebare, la atacul automat de ce nu imi apare la Licori si la Abilitati, optiunea de a le activa/dezactiva?
  • Bizarre -

Bless-urile de la cufere nu cred ca difera cu ceva de cele normale. Tu te plangi de o armura de lv 1 unde upgrade-urile costa 100k, dar eu bag ceva mai mult in itemele mele si nu ma plang. :))