Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Scoaterea dropului de la metinul DT.

6

DamianM

Bratara v4, esarfa 19, scut v4, otravita+9

0

Eroare WerFault.exe

9

calinv

Pinned Ce sa aleg?

361

DamianM

Vultur

1

1939

Recent Activities

• DamianM -

Replied to the thread Scoaterea dropului de la metinul DT..

Contra, cei ce farmeaza acolo aduc 90% din leacurile necunoscute cu+ de pe server. Pretul lor ar creste enorm + ca si eu fac dt-uri si rar ma deranjeaza treaba asta, strangi conturile in fata dt-ului si apoi le bagi pe toate in acelasi timp in dt.
  • DamianM -

Posted the thread Bratara v4, esarfa 19, scut v4, otravita+9.

Thread
    As vrea sa imi raspunda cineva care cunoaste bine preturile pe Phoenix cu un pret pentru fiecare din urmatoarele iteme : -bratara de argint full 20 diavol 10 fulger 5 abs pv 10 vampiri 15 vant -esarfa 19% abs 6 medie 64 atac -scut tigru+9 full imun 20…
  • calinv -

Replied to the thread Eroare WerFault.exe.

Acuma schimb antivirusul, o sa revin cu info.
  • DamianM -

Replied to the thread Ce sa aleg?.

Si eu am o esarfa 19% 64 atac, 6 medie si nu stiu cum de iti creste tie dmg-ul cu 4-500..poate pe critica, deoarece mie imi creste cu aproximativ 200(destul oricum). Esarfa cu arc beta nu am avut ca sa vad diferenta(in pvm), dar daca o vrei pvp, atunci…
  • JustMe95 -

Da , nu stiu ce sa zic . Eu am facut exact cum am precizat mai sus si nu am scapat de eroare dar pana la urma nu mai apare asa des ... pe laptop ieri de exemplu in 3 ore de farmat a aparut odata la deschiderea clientului si odata cand am facut un shop pe…
  • HalfOp -

Salut, din pacate este de la antivirus si momentan nu avem alta solutie de rezolvare, inafara de dezinstalarea lui si folosirea altuia. Personal, folosesc MSE care nu-mi creaza nici un fel de erori si/sau "protectii mai putine". Daca esti si putin atent…
  • Sayn -

Now follows Nabres.

Follow
  • Sayn -

Now follows Graffix.

Follow
  • Sayn -

Now follows HalfOp.

Follow
  • 1939 -

Replied to the thread Vultur.