Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Drop Manny si pe serverele vechi

12

BIGBOSS1234

Warrior nivel 61 - PvP Mode - DALLE (road to glory)

4

blazq0

Cumpar fulger

0

Salutare

1

SuraAMm

Xarda Youtube

2

SuraAMm

Recent Activities

• BIGBOSS1234 -

Replied to the thread Drop Manny si pe serverele vechi.

Quote from Enrique: “A, deci trebuie sa aștept pana la Crăciun când se vor baga cuferele si nici nu se știe dacă o sa mai fie drop la ele. In momentul de fata cum s-a spus si mai sus nu poți face rost de Ellie sau Manny de nicăieri doar de la…
  • blazq0 -

Replied to the thread Warrior nivel 61 - PvP Mode - DALLE (road to glory).

Quote from Technomancer: “Quote from alin9888: “Salut am observat ca iuresu la P in pvp nu prea se cunoaste ca la pvm .... gen la pvm iti iei dmg dublu testat de mine in v2 . Eu zic sa faci tu testu si si iei o decizie singur . Cat despre puterea…
  • Staz -

Posted the thread Cumpar fulger.

Thread
    Cumpar otel cu 1500 2000 pv 15 fulger bratara pv 15 fulger 20 diavol papuci rez fulger/ sau cizme cu 1500 2000 pv criti evitara sageti Rog pe orcine are iteme cu aceste bonusurii sau apropiate si le vinde sa lase un coment gen :(bratara de…
  • Staz -

• Enrique -

A, deci trebuie sa aștept pana la Crăciun când se vor baga cuferele si nici nu se știe dacă o sa mai fie drop la ele. In momentul de fata cum s-a spus si mai sus nu poți face rost de Ellie sau Manny de nicăieri doar de la roata, si ca sa bag 2k…
  • tonica -

Contra. Este de ajuns să îți pice unul și îl poți tine cu anii (or voi asta vreți). Ce parte din server unic cu conținut exclusiv nu puteți înțelege? La Crăciun vor fi cufere Okey și puteți procura de acolo sigiliu. Variante sunt, însă…
  • ar fi foarte frumos eventul de pescuit si evente mai banoase cum ar fi vrjeste obiectul si inbunatateste obiectul si evenimente ceva cum ar fi saptamanal cu Cufere Clar de Luna multumesc pentru timpul acordat:
  • NumbRap -

Pro :) ar trebui event cu Manny si pe serverele vechi, iar pentru cei inculti ellie/manny nu mai pica la nici un cufar :) singura modalitate sa faci rost este de la roata =]
  • NumbRap -

Liked ant0n’s post in the thread Drop Manny si pe serverele vechi.

Like (Post)
    eu nu vad de ce sunteti toti contra ?e treaba voastra ca donati ,alti poate nu au si in plus il baga 1 data pe an deci unde e problema daca o sa fie drop 1 data la 3 luni?cei cu contra nu va impinge nimeni sa donati mie imi este indiferent daca baga sau…