Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• MaxPrim -

Replied to the thread Bug KHAN?.

stai linistit nu e ;) eu am peste 150 și nimica :)) ce pot zice ...
  • HadsLinger -

• Antipaticu11 -

Replied to the thread Metin2 Phoenix Antipaticu [4n71p471cu].

Metin2 RO - Phoenix - Antipaticu - Mystery Box : youtube.com/watch?v=o6Ys5pF--Qo
  • ELLA -

Replied to the thread Prezentare 47AM Nemesis.

Up: -M6 tais (4/6) -M4 teama (3/4) -M4 armura (3/4) -Biolog la suvenire (1/15)
  • MadaZEU -

Posted the thread Bug KHAN?.

Thread
    Ba frate am deschid 58cutii cu pui si nu am luat pet !!!e posibil?dabea o magica si 13blesuri???pai dao naibii de treaba de drop e asta??te joci 3 luni sa aduni 20woni si ii spargi in niste cutii si fara nici o reusita?
  • ELLA -

Liked Graffix’s post in the thread [ItemShop] Cufar Miraculos..

Like (Post)
    Dragi jucatori, announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg din data de 21.01.2019, de la ora 01:00 si pana pe data de 22.01.2019 la ora 00:59, veti putea gasi in itemshop: * Cufar Miraculos Porphyrean * 1 buc. * 35 MD
  • gather -

Replied to the thread Functia schimbare canal.

Este foarte greu sa schimbi ch mai ales daca joci si de pe 2 conturi. Dar pana se rezolva problema, asta este, ne adaptam.
  • Graffix -

Posted the thread [ItemShop] Cufar Miraculos..

Thread
    Dragi jucatori, announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg din data de 21.01.2019, de la ora 01:00 si pana pe data de 22.01.2019 la ora 00:59, veti putea gasi in itemshop: * Cufar Miraculos Porphyrean * 1 buc. * 35 MD
  • amdarnam -

Replied to the thread Modificare RUN Razador - Reguli de intrare la crash..

Contra. Acea fereastra de 5 minute exista deja, problema e ca e valabila daca celalalt din grupa e deja in temnita, nu map1 sau offline. E vina ta ca vrei sa salvezi un bilet, tu iti asumi acest risc deci aici nu se aplica problema jocului.
  • 90xz -

Quote from evelya: “Se pare că funcția "schimba canal" a fost incriminată pe nedrept de crash-ul serverelor. Au dezactivat-o și serverele au continuat să cada. Dar nimeni nu a fost sesizat să reintroducă această funcție care este de folos…
  • evelya -

Se pare ca functia "schimba canal" a fost incriminata pe nedrept de crash-ul serverelor. Au dezactivat-o si serverele au continuat sa cada. Dar nimeni nu s-a sesizat sa reintroduca aceasta functie care este de un real folos jucatorilor. Inca asteptam.…
  • Darky9 -

Schimba ch o sa revina la urmatorul mare update POATE ca doar na nu e prioritara. Cat despre memorarea datelor contului deja exista o metoda prin modificarea unor date intr-un fisier dar aparent e ilegala desi chiar un asociat GameForge o foloseste in…
  • evelya -

Replied to the thread Modificare RUN Razador - Reguli de intrare la crash..

Contra! Daca citesti pe wiki informatiile despre run-ul la razador se pare ca fereastra de 5 minute( de cand esti deconectat,restartat oras,sau in caz de alte calamitati),ca sa intri inapoi in temnita exista deja. In general run-urile la bossi nu au…
  • 90xz -

Posted the thread Functia schimbare canal.

Thread
    Salut , tot asteptam si noi un raspund din parrtea celor din staff referitor cu functia de schimbare canal, din cate stiu a zis ca o sa se rezolve in cel mai scurt timp cu putinta , a trecut o luna jumate si nimic , nu stiu cum altii pot sa tot iara si…
  • Fofarlica -

Replied to the thread Citit concentrat event Noel.

Eu am cumparat intr-un timp de la cineva citite concentrate una cate una ( nu erau stack-abile) dropate la metine si bossi, iar acum nu pot fi nici negociate si nici macar depozitabile? Serios? Ce bascalie mai e si asta...
  • NoFate -

Liked alin9888’s post in the thread Cheia arahnidelor.

Like (Post)
    din cate stiu eu merge de mai multe ori cel mai bine e sa testezi tu ☺