Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Momentan globul nu e disponibil
  • Buna. Stie cineva cum e cu Insotitorii? Se cere Glob Destin Insotitor...si de unde il iau? Ceva material de descriere, indrumare... Merci! :grumble:
  • alexBN -

Replied to the thread [Discutii] Feedback wiki.

Quote from Crius: “Quote from alexBN: “Si la cufar beran setaou pica sacul emotiilor. Iar franghiile rezistente nu pica doar la magician ochao, razador si nemere. Eu am dropat si la mobii de la razador sau in padurea fermecata ” 8d0OgRx.png Frânghii
  • fredyz -

Replied to the thread [Discutii][Open Beta] - Version 18.4 ! Editat by GYLDA.

Halfuta ia fa o verificare:) . Cu cat au scazut numarul playerilor ?
  • robertagabriela -

curele dure se dropeaza la un singur tip de mobi in temnita razador
  • FarmSURAxX -

Liked HalfOp’s post in the thread Intretinere servere.

Like (Post)
    Dragi jucatori, mentenanta a luat sfarsit. Sambata, 27.10., de la ora 20:00 si pana la 23:00, veti beneficia de un bonus de XP de 100% Toate cele bune, Echipa Metin2
  • Didi Shamy -

Replied to the thread Didi Shamy Youtube!!!.

Replied to the thread Servere inchise?.

Quote from BIGBOSS1234: “Quote from Mysu80: “Domnilor am si eu o intrebare daca a apucat cineva sa testeze ... ma sunat un prieten are Alchimie ( Opaca ) 55 Vant a zis ca a intrat in Padure si nici cu ROUA nu face fata si inainte bateam cu el la…
  • alin9888 -

Replied to the thread pett.

cred ca se mareste procentul cand petul ajunge un anumit nivel ....
  • HalfOp -

Replied to the thread Intretinere servere.

Dragi jucatori, mentenanta a luat sfarsit. Sambata, 27.10., de la ora 20:00 si pana la 23:00, veti beneficia de un bonus de XP de 100% Toate cele bune, Echipa Metin2
  • bLk00 -

2 ZILE de CL-uri pt neplacerile provocate de mentenanta de urgenta !!!!!!! si va iertam =))))
  • Crius -

Quote from alexBN: “Si la cufar beran setaou pica sacul emotiilor. Iar franghiile rezistente nu pica doar la magician ochao, razador si nemere. Eu am dropat si la mobii de la razador sau in padurea fermecata ” 8d0OgRx.png Frânghii Rezistente Care mai
  • Crius -

Liked alexBN’s post in the thread [Discutii] Feedback wiki.

Like (Post)
    Si la cufar beran setaou pica sacul emotiilor. Iar franghiile rezistente nu pica doar la magician ochao, razador si nemere. Eu am dropat si la mobii de la razador sau in padurea fermecata
  • pmZK -

Liked BIGBOSS1234’s post in the thread Servere inchise?.

Like (Post)
    Quote from Mysu80: “Domnilor am si eu o intrebare daca a apucat cineva sa testeze ... ma sunat un prieten are Alchimie ( Opaca ) 55 Vant a zis ca a intrat in Padure si nici cu ROUA nu face fata si inainte bateam cu el la Distrugatori Rupea acum ma…
  • BIGBOSS1234 -

Quote from Mysu80: “Domnilor am si eu o intrebare daca a apucat cineva sa testeze ... ma sunat un prieten are Alchimie ( Opaca ) 55 Vant a zis ca a intrat in Padure si nici cu ROUA nu face fata si inainte bateam cu el la Distrugatori Rupea acum ma…
  • Azu2kill -

• OldCrooW -

Sunteti constienti de ce vorbiti?Da nu puteti sa stati fara calculator?Fara METIN O ZI nu puteti sta ma?Va numiti oameni ?Aveti pretentii?Daca a fost necesara o mentenanta s-a facut,daca mai e necesara alta si apoi alte 10 se fac nu veniti si…
  • MarianL2 -

Liked Mysu80’s post in the thread Servere inchise?.

Like (Post)
    Domnilor am si eu o intrebare daca a apucat cineva sa testeze ... ma sunat un prieten are Alchimie ( Opaca ) 55 Vant a zis ca a intrat in Padure si nici cu ROUA nu face fata si inainte bateam cu el la Distrugatori Rupea acum ma sunat ca nu rezista nici…
  • Mysu80 -

Domnilor am si eu o intrebare daca a apucat cineva sa testeze ... ma sunat un prieten are Alchimie ( Opaca ) 55 Vant a zis ca a intrat in Padure si nici cu ROUA nu face fata si inainte bateam cu el la Distrugatori Rupea acum ma sunat ca nu rezista nici…