Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• elnino12 -

Replied to the thread Dezechilibru !.

Nu uita ca la jotun intri in grupa de 5.. nu doar tu cu samanca precum in cazul dragonului. deci 2x caractere eu si samanca.. bat dragonul o data pe ora.. minim 50kk plus 70kk cuferele 10x 7kk asta e pretul pe Orion, deci automat 120kk +++ in functie de…
  • vladuAdc12345 -

Wrote a comment on kamy2505’s wall.

Wall Comment
    100 ce anume ?
  • darius13 -

Posted the thread ITM full bns.

Thread
    Adaug la vanzare Bratara aur alb+9 full bns 20 diavol 10 vampiri 10 orci 3 abs pv 50 max pm-435kk Bratara argint+9 full bns 20 vampiri 20 orci 10 diavol 10 magie 6 ezoteri-300kk scut vultur+9 full bns 10 hh 6 putere fara imun-180kk scut leu+9 full…
  • SMAillano -

Posted the thread Vand war aura lv 75+subconturi.

Thread
    350kk negociabil: War corp lv 75 M9 Aura,g1 Vartej,m6 Iures,m2 incizie subcaracter :Sura lv 54 AM m7 Tais,m6 armura vrajita,m5 teama war corp lv 30 farmer. Contactati-ma in privat pentru mai multe detalii .
  • clotzisor -

Posted the thread Kick automat de pe #metin2.ro.

Thread
    Buna seara Primesc de ceva vreme kick automat cand intru pe canalul #metin2.ro. "* You were kicked from #metin2.ro by ChanServ ((HalfOp) . Please stop using proxy servers!)" Nu folosesc nici un proxy ..... cunoaste cineva de unde vine…
  • steps -

O prostie! La dragon poti intra doar tu cu buff ul si sa l faci destul de usor, mai ales acum ca sunt si talismane, nu mai spun de drop ul la yang si la cufere. Pe de alta parte la Jotun te scoti din cuferele celor doi bosi la fel de bine sau mult mai…
  • kamy2505 -

Replied to the thread vand conturi lv 90< server phoenix.

sura bm si ninja au fost date. Au mai ramas urmatoarele: samanca lv 90 zmeu 3 p-uri ajutor binecuvantare reflexie si 2 m-uri.echipata cu otel+9 full praf saman lv 61 vindecare cu 3 g-uri G1 leac atac fortat accelerare ninja lv 54 goala g1 ambuscada atac…
  • Crius -

Liked anerol’s post in the thread Ce melodie ascultati in acest moment?:).

Like (Post)
    Frumoasa melodia de la Nikos Vertis...dar eu am inceput sa o urasc:)) Helena Paparizou-Haide
  • elnino12 -

Asta si incerc sa obtin aici timpul de intrat si grupa...
  • HadsLinger -

Decat sa faci N topicuri pe aceeasi tema mai bine ti-ai lua iteme sa bati dragonul singur pt ca loc este si pe orion. In ultima vreme dragonul este batut si de anumiti playeri de la albastrii. Cheile pt dragon le faci usor la fel si misiunile pt piatra…
  • kamy2505 -

Replied to a comment by vladuAdc12345 on kamy2505’s wall.

Wall Reply
    100.are un scut de v4 12 dex 10 diavol,cercei abanosi +9 papuci sunt pvp si otelul e de farmat.otravita pm 40+6 si curea de in+9 .
  • zombiess -

Liked ApaPlata’s post in the thread Pret abanosi +9.

Like (Post)
    Pe nemesis sunt in jur de 600-700kk, cred ca la fel si pe serverul tau.
  • Dinamyte1986 -

Dragonul da 20 kk simplu si 40 dublu! Iti trebuie si la dragon sa ai grupa facuta si nu cred ca e asa simplu cum zici tu :)! La jotun se poate intra din 3 in 3 ore dar pot multe grupe consecutiv, pe cand la dragon e din ora in ora si intra o singura…
  • elnino12 -

Sunt de acord cu voi , dar sa nu uitam ca dragonu are drop de 40 +kk simplu si jotunul de 25kksimplu.. plus ca jotunul da mult mai tare..iti trebuie lvl 95 + si neaparat grupa. Pe cand la dragon poti merge si cu opace si te tii bine / poti intra si…
  • Nevermore -

Replied to the thread Propunere misiuni Zodiac.

insignele le poti vinde oricand la magazin
  • alexBN -

Replied to the thread Propunere misiuni Zodiac.

2. BIG PRO... Jumatate de pagina de inventar ocupata e extrem de mult pentru niste insigne...