Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• LionKing -

Replied to the thread [Discutie atac automat].

Quote from grandtheftauto: “Nu cred că problema asta va putea fi rezolvată vreodată deoarece ar trebui ca cei de la AMD să le ofere codul procesoarelor problemă celor de la Webzen, iar pe urmă aceştia să depisteze unde nu se pupă randarea
  • LionKing -

Liked grandtheftauto’s post in the thread [Discutie atac automat].

Like (Post)
    Nu cred că problema asta va putea fi rezolvată vreodată deoarece ar trebui ca cei de la AMD să le ofere codul procesoarelor problemă celor de la Webzen, iar pe urmă aceştia să depisteze unde nu se pupă randarea jocului (că asta e problema) cu
  • mc694 -

Wrote a comment on InHellHunter’s wall.

Wall Comment
    ma ajuti cu ceva sfaturi? cand ai timp?
  • mc694 -

Wrote a comment on InHellHunter’s wall.

Wall Comment
    salut
  • robertagabriela -

Wrote a comment on LionKing’s wall.

Wall Comment
    s-a zis ca se lucreaza la optimizarea jocului,dar vad ca nu s-a facut nimic.trist
  • grandtheftauto -

Nu cred că problema asta va putea fi rezolvată vreodată deoarece ar trebui ca cei de la AMD să le ofere codul procesoarelor problemă celor de la Webzen, iar pe urmă aceştia să depisteze unde nu se pupă randarea jocului (că asta e problema) cu
  • LionKing -

Quote from Qandahar: “Daca jocul avanseaza, logic ar fi sa avansezi si tu. Schimba procesorul. Ai procesor din 2012-2013 in 2018...sa fim seriosi acum. Vrei sa iti ruleze totul stas cu antichitati? ” Ai vorbit cam prost scz ca iti zic :)) asa e a…
  • Qandahar -

Replied to the thread Schimb 2kkk cash + iteme de 1kkk pe DRAGON pe iteme/ yang ROMANIA.

• Qandahar -

Replied to the thread Schimb 2kkk cash + iteme de 1kkk pe DRAGON pe iteme/ yang ROMANIA.

• Qandahar -

Daca jocul avanseaza, logic ar fi sa avansezi si tu. Schimba procesorul. Ai procesor din 2012-2013 in 2018...sa fim seriosi acum. Vrei sa iti ruleze totul stas cu antichitati?
  • LionKing -

Quote from alin9888: “si eu am procesor amd pe laptop las contu cu atac automat pe 2 laptopuri chiar am lasat dar cel normal nu cel cumparat nu stiu daca e vreo diferenta ” Salut ce model este?
  • alin9888 -

si eu am procesor amd pe laptop las contu cu atac automat pe 2 laptopuri chiar am lasat dar cel normal nu cel cumparat nu stiu daca e vreo diferenta
  • LionKing -

Replied to a comment by robertagabriela on LionKing’s wall.

Wall Reply
    In speranta ca poate staff-ul nostru dau si ei un feedback catre cei de la WEBZEN in partea tehnica nu mi se pare normal 100% este facut codarea ff prost... la atacul automat din moment ce doar unele persoane cu anumite modele de procesoare au aceasta…
  • aldariel -

Replied to the thread Yin-Yang+9.

Topic inchis la cerere. PM pentru redeschidere, daca e cazul!
  • LionKing -

Quote from robertagabriela: “Quote from LionKing: “Buna Ziua! Am mai discutat in trecut despre problema utilizatorilor care au procesor AMD in legatura cu atacul automat dupa un anumit timp cand activezi atacul automat se intampla aceasta chestie
  • robertagabriela -

Wall Comment
    vb cu tine pentru ca ai cv vechime pe forum
  • robertagabriela -

Wall Comment
    de ce deschizi subiectu asta"?

parva nu stii ca nu se rezolva nimic
  • robertagabriela -

Quote from LionKing: “Buna Ziua! Am mai discutat in trecut despre problema utilizatorilor care au procesor AMD in legatura cu atacul automat dupa un anumit timp cand activezi atacul automat se intampla aceasta chestie youtube.com/watch?v=zKKRyc5-Pm0