Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• BlackDemon -

Liked Luca14’s post in the thread Cerere unban.

Like (Post)
    Glumești, nu? :)) În primul rând, ban-urile nu se discută pe forum. În al doilea rând, pentru hack, nu contează cât timp ai "muncit", ban-ul e permanent.
  • Graffix -

Posted the thread [ItemShop] Cufar Miracul Porphyrean..

Thread
    Dragi jucatori, announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg din data de 27.05.2019, de la ora 01:00 si pana in data de 28.05.2019 la ora 00:59, veti putea gasi in itemshop: * 32px-Cuf%C4%83r_Miracol_Porphyrean.jpg * Cufăr Miracol
  • Adryan1900 -

Replied to the thread Cerere unban.

Poate ca a muncit mult la el, iar in final nu s-a mai putut abtine si a intrat cu cod. Chiar si asa...de ce te-ai riscat ? :lol: Nu ar fi deloc corect sa primesti unban avand in vedere ca ai avut de castigat mai mult decat restul.
  • TNEDUARD -

Replied to the thread Sistem mounti puternici-Întrebări frecvente.

Se va baga atunci cand se vor cumpara multi mounti de pe site cu MD se vor da si gratis in joc la drop :D
  • cenusereasa -

Wrote a comment on Graffix’s wall.

Wall Comment
    Salut , sunt un mare suporter al jocului Metin2.ro .. ar fi o mare onoare sa fiu ales unul dintre GM jocului . vorbesc 5 limbi straine , am 36 de ani si locuiesc in Uk .. joc aproximatim 55 ore saptamanal .. Astept cu mare nerabdare un mesaj de…
  • cenusereasa -

Wrote a comment on AndreeaB’s wall.

Wall Comment
    Buna AndreeaB !!!
  • VladutSsS -

Like (Post)
    Glumești, nu? :)) În primul rând, ban-urile nu se discută pe forum. În al doilea rând, pentru hack, nu contează cât timp ai "muncit", ban-ul e permanent.
  • Azu2kill -

Like (Post)
  • Azu2kill -

Liked Enrique’s post in the thread Cerere unban.

Like (Post)
    Tocmai ai spus ca ai jucat cu m2bob, si la sfarsit spui ca ai muncit foarte mult la acel cont. Serios?! Invata sa joci corect si nimeni nu va avea ceva cu tine. A si inca ceva, ban-urile pentru folosirea de softuri ilegale sunt permanente si…
  • Enrique -

Tocmai ai spus ca ai jucat cu m2bob, si la sfarsit spui ca ai muncit foarte mult la acel cont. Serios?! Invata sa joci corect si nimeni nu va avea ceva cu tine. A si inca ceva, ban-urile pentru folosirea de softuri ilegale sunt permanente si…
  • Luca14 -

• Xgabi233 -

Posted the thread Cerere unban.

Thread
    Am si eu un cont pe email-ul Xgabi233@yahoo.com cu userul supaalba. As vrea sa imi cer scuze ca am folosit m2bobul , daca contul meu v-a fi debanat va asigur ca nu veti mai avea probleme legate de acest cont . Chiar am muncit mult la contul acela si as…
  • FireStart3R -

Replied to the thread Alte metode de facut yang.

Salut! Te poti apuca sa mineresti deoarece sunt foarte scumpe finisajele (1-2kk). Poti sa te apuci de pescuit deoarece pestii rari sunt la fel de scumpi. O zi buna!
  • DamageJMC -

O sa ma apuc de alchimie atunci, multumesc pentru raspunsuri.
  • alpinasro -

Quote from DamageJMC: “Interesanta metoda, m-am gandit si sa ma bag la level cu itemele astea sa fac 65-70 pentru ca e dropu altfel atunci dar problema e ca nu stiu unde sa bat. Ce ziceti ca e mai bine, sa stau la alchimie pana fac ceva iteme bonus sau…