Search Results

Search results 1-20 of 85.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Jassin Apollo: “Quote from Otsutsuki: “Revin cu update ... din pacate nici-o imbunatatire, am avut 2 instante de metin deschise de pe la 02:00 a.m si dupa 12 ore am incercat sa vad daca persista problema si da,inca se inegreste ecranul si trebuie sa dau end task si sa redeschid jocul . Am incercat si sugestia ta @Pricopsitul, insa nu a functionat. ” Pentru conturile de shop, o sa iti dau eu o soluție utila pe care o folosesc si eu cand se face negru.Intrii în client ( totul o sa fie n…

• ca sa bagi bani in loc sa cumperi vouchere(cumperi dar cumperi cateva).... e la mintea cocosului

• Quote from HalfOp: “Salut, voucherele fac parte din shop. Sunt monedele cumparate in mod normal de cei ce vor ceva din IS, nu de jucatorul care joaca normal. Daca cineva este interesat de vanzarea lor la pretul actual, acesta le va cumpara si le va vinde la pretul ales de el, conform cu scumpirea din IS. Nu este nimeni obligat sa le cumpere (atat din IS cat si din joc) daca nu doreste. Itemele pot fi cumparate si din joc, limitarea fiind doar la designeuri (in mare parte) sau la iteme bonus (aca…

• salut, arunca o privire aici: wiki.metin2.ro/index.php/Cercei_Smarald si adauga paguba medie si pe finisaje

• Propuneri ideale

cuntan17 - - Sugestii - Suggestions

1.Pro, ne scapa de schimbarea aia de caracter sau log out pt a reactiva skillurile 2.Contra, deja peturile s-au stricat mult, cine si-a facut deja 8 peturi a investit mult in ele iar ceea ce propui tu ar fi ca eu sa-mi cresc un pet 1-2-3 skill cu pv calumea si dupa sa-l "contopesc" cu altele cu pv putin dar 3skill, ceea ce nu prea e ok pt ca am deja 2 peturi cu pv si 3skill iar banii aruncati deja pe ouale razador pt a prinde astfel de peturi nu-i recuperez. Repet: CONTRA 3.PRO, asa cum spui si …

• FETELE sau BAIETII ?!

cuntan17 - - Spam

93 aldariel* nr corect era 92

• Pro, dar sa pice la anumiti bosi ... nu asa cum a spus slym_forum... sa pice si sa aiba drop mic, de ex. la jotun,nemere, razador,meley, beran ... ceva mai greu ... asa daca pica la 9 cozi si inger cu coasa are tot serverul. Asa cum spune si alexBN, e si normal sa fie scumpe pentru ca sunt utile, dar nu este normal sa pice 1 din 50-60 de cufere astrale.... Sau sa daca nu pica la bosi sa se mareasca/schimbe dropul de la zodiac... e greu sa urci la lv 34 in templu, consumi roua, energie, fuluri si…

• A fost bug, in momentul in care intrai la dragon iti scotea clientul.

• nu echivaleaza dar 10% nu e capat de tara asa ca alege-l pe cel cu imun 8 8 10

• am ajuns la nivelul 9 la comoara babilon si mi-a dat costum vrajit:)) daca era la nivelul 3-4 mai ziceam dar la nivelul 9...

• Quote from BIGBOSS1234: “Quote from klaus0007: “Eu sunt de acord. PVP nu inseamna sa nu lasi pe nimeni sa farmeze, fara discernamant, asta seamana cu altceva. Vrei PVP, mergi intr-un regat, la alegere si gasesti pe unu(doi sau mai multi) sa-ti scoata PVP-ul din cap. Unde este PVP cand te bagi peste altii si le strici dropul, unde mai pui ca ceilalti au cheltuit ceva(nu neaparat bani...poate timp?) pentru a avea locul sau dropul locului respectiv. Poate ca la eventuri ati putea introduce o regula…

• Quote from OmulCuier: “Cu manusa site fac un set la o ora jumate la maimute normale, categoria 4 si 3 si bat toata camera mare + pe holuri. In timpul asta fac de doua ori mai multe cioburi si medalii de cal. Ce-i frustrant e ca se intampla sa-mi pice cate doua-trei carduri la o camera, iar dupa abia mai pica unul peste 10-15 minute. Drop-ul nu e constant cum am auzit ca ar fi in v2/sd3 unde ar pica cateva carduri pe mantie... . De ce pica asa bine acolo? ” Salut, in sd3 cu un sura am lv 61 manus…

• Quote from Silooo: “Salut am o intrebare cum ar fi mai bine sa fac cumpar o otravita+9 medie slaba in care trebuie sa bag schimbari pentru o medie mare 35+ sau o otravita+6 pietrata medie 35+-40 sa zicem ca teoretic ambele au acelasi pret ca nu stiu daca otravita+6 de care am zis e echivalent cu un +9 slaba, unde joc eu una+9 e 700kk. ma gandesc ca la 700kk pot primi o otravita buna +6.... ” salut, de curand mi-am luat o otravita+9 pm47 si am comparat-o cu cea a unui coleg de breasla, a lui avea…

• Quote from SCANDALjr: “Efectiv pe voi din cate observ,nimic,dar absolut NIMIC nu va multumeste,gadeste-te ca ii CEVA IN PLUS!,tot ceea ce scoti ii un castig,dar na,voi ati vrea sa stati map1 si sa primiti totul pe tava... ” nu e vorba de ca nu ne multumeste nimic, e vorba ca nu castigi NIMIC doar pierzi timpul... eu am zis ca in 2 ore n-am facut nimic, 2 ore in care puteam sa bat metine si ieseam mai castigat din primul metin vad ca nu stii sa citesti.. sau stii dar nu intelegi

• Quote from fantasy88: “Nu mi se pare normal ca dropul din cuferele argintii sa fie doar yang si exp.Am deschis peste 20 cufere argintii si doar yang si exp.Este foarte diluat eventul.Intelegem dropul cardurilor sa fie slab.Da macar atunci cand facem un set si obtinem un punctaj mare sa fim rasplatiti cat de cat.Nu cu 100k yang.Dupa 1 ora de farmat aduni un set, joci jocul, obtii 350 puncte, cufar argintiu, deaschizi, 100k yang.Asta repetat de 10 ori.Prin urmare dupa 10 ore de farm ai 1-2 kk obti…

• Quote from fredyz: “stie cineva daca primit cufere la fel ca iarna dupa ce termin setul ? ” nu am inteles ce ai zis ...fii mai explicit dar daca te referi sa primesti cufar atunci cand faci 24 de carduri, raspunsul este NU, trebuie sa si joci jocul okey

• incearca-le pe toate si vezi diferenta... desi gautama nu prea ai drop , am testat eu la 94 cu sura... abia pica un card la 15-20 de min..

• Quote from assassininja: “tu ce zici 5%<8% sau 8%>5% ? ” :)) Ai zis acelasi lucru ( ceva asemanator cu "tu ce zici 2*3=6 sau 3*2=6") 8% mai bun decat 5hh...

• Quote from Queenbee: “Exista vreo camera in v3 cu golemi unde este drop bun? ” La golemi nu prea ai ce sa dropezi... decat iteme de up (bucati de gheata, globuri de gheata, cornuri de balena si blani de yeti), licori Mov L (dropeaza cate 10bucati) si arme de lvl 1 +9 ... in rest niste armuri de 61 si arme de 60 sau 65 +3+4 care nici pt pet nu-s bune... Asa ca sfatul meu e sa te reprofilezi pe setaou pt drop

• Amityville : The Awakening nota 7