Search Results

Search results 1-20 of 29.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cu un sura de 75 am batut aprox 20 pietre metin de lv 70 si nu mi-a picat niciun CL , daca i-a picat cuiva poate sa-mi spuna in ce numar pica? pentru ca daca pica cate unul , chiar NU merita

• Cat costa carte insotitor curajos?(server Phoenix)...am primit-o la ox si de atunci n-am mai bagat-o in seama dar am inteles ca ar costa destul de mult.multumesc

• Ai bonus 15 sabie/pumnal/2 maini/sageti/colti , vrei sa schimbi , pui acel vrajeste + peste item si iti apare o noua fereastra in care iti arata ce bonusuri iti pot pica gen 10/10/10/10/10 , daca vrei dai da , daca vrei sa le pastrezi pe cele actuale pentru ca sunt mai bune ,dai nu , in oricare caz vrajeste + dispare

• daca prin ox normal te referi sa spameze cufere lumina lunii , atunci nu , va fi ox cum a fost si ultimul organizat

• Heyo, incepand cu aceasta noapte (ora 00:00), vom activa dropul la: - Minereu magic de cupru Drop-ul este activ pana pe 12.04 inclusiv. Numai bine, Echipa Metin2.ro si...unde va pica?

• respawnul este de 1 ora Aldariel- Avertisment acordat pentru posthunt.

• Va fi si un event cu ploaie de metine ou? in map2 cate sunt pe ch?

• Ouale de paste (simple) cel mai bine e sa le duceti cu un cont de 53-74 , eu am dus 4000 de oua cu 1 cont de 90 (acum 2 ani)si rezultatul a fost dezamagitor

• Uitati cum arata Templul , metinele de paste se bugheaza , astea sunt doar 2 exemple dar sunt mai multe bugate postimg.org/image/flevkoci1/ postimg.org/image/3tvtlljwb/

• costume

MVP - - Discutii Generale Arhiva - Evenimente

daca cumpar costum de 30 zile la 21 md , care nu se poate vinde , pot sa-i adaug bonusuri de la magazinul general ? // Crius. Avertisment pentru postări repetate în locații necorespunzătoare. *Frisia: topic unit cu cel dedicat. Mai multa atentie pe viitor, te rog.

• Quote from AdySkipPeRr: “5. Din informatiile primite pana acum metinele vor avea un respawn la fel ca anul trecut. PSaca nu gandesti putin , normal ca trebe sa fi dezamagit de respawnul acestora...” Daca nu gandesti?:)) O persoana care a farmat acum 2 ani si a facut un numar de obiecte , ceea ce a fost anul trecut nu a reprezentat nici 10% decat precedentul event. Si ca sa-ti raspund la raspunsul tau 3 : ouale magice au picat MEREU si la Sefi+ Pietre metin normale , chiar si atunci cand era resp…

• S-a anuntat ca ouale magice vor fi dropate la Pietrele Metin Ou , anul trecut majoritatea am fost dezamagaiti de respawnul acestora, cum va fi anul asta? Ca anul trecut sau ca acum 2 ani ?:D

• Imi puteti da link-ul de la orarul cu drop? sau sa-mi ziceti voi daca stiti in fiecare zi ce autorizatie pica? *Avertisment pentru Posthunt. Rylich Ultimul update in topicul cu autorizatiile a fost facut in data de 15.10.2014. Ai avut TOT TIMPUL din lume pana acum sa fi dat un amarat de "Search" si sa afli singur raspunsul la problema ta.

• Pietrele Metin inafara de "design neasteptat" au si drop de ceva in plus cum a fost in anii trecuti? Quote: “Asa cum am precizat inca din topic-ul de prezentare, anul acesta nu va fi un drop special de cufere de Valentine's day. Eventurile pe care le veti avea constau in: -drop ciocolate + trandafiri -ploaie de metine / ox ( [Event]Valentine`s day )” Avertisment: posthunt. Gri

• Al 2-lea skill Lycan

MVP - - Lycan

Salut , mi-am facut un Lycan lv 37 , am facut primul M la sufletul lupului rosu (nu stiu sigur daca asa ii zice , cel care da atac ), ce imi recomandati sa fie al 2-lea skill? lycanul va ramane la acest nivel pentru o perioada...

• acest pergament pe care il primesc din lada de 70 , ce face?scot punctele de pe o magie sau redistribui statusul(vit int etc)

• [Discutii]Probleme LAG!

MVP - - Probleme tehnice

Quote from SebyX4Fun: “Vi sa spus deja dar voi nu intelegeti. Din cauza eventului si hackarilor a crescut lagul si hosturile si serverele nu mai fac fata. In week-end nu lureaza toti cei din GF,iar cei care lucreaza nu pot face mare lucru decat cate un restart periodic. +da dureaza pana se gaseste problema si se rezolva.” Majoritate hackerilor sunt map1 in zonele de langa mos craciun , se gaseste hackerul , se verifica ultimul negot ( de unde a primit itemele) , se baneaza ambele conturi.

• [Discutii]Probleme LAG!

MVP - - Probleme tehnice

Moderatorii tot unesc topicuri , dar din Staff , Graffix sau HalfOp nu ne dau niciun raspuns? Macar sa ne spuna ca au anuntat in Germania problema asta ...adica mai mult de 2h nu pot lasa shop-ul fara sa trebuiasca sa il reconectez

• Ce melodie ascultati in acest moment?:)

MVP - - Spam

Tove Lo - Stay High ft Hippie Sabotage

• Exprima ceea ce simti cu un "Smile" !

MVP - - Spam