Search Results

Search results 1-20 of 98.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• O poti face de cate ori doresti, atata timp cat ai materialele necesare pentru fabricarea ei.

• Te duci frumos la gardianul orasului(cel de langa cercul mic)si ti-l iei inapoi.

• Quote from Iuliannn: “Nu stiu daca postez unde trebuie.. Ideea e ca nu vad rostul eventului cu fasole verde (drop la metine si bosi)... Eu daca am lv mic si nu fac alchimie si vreau sa vand fasolea , ce fac ? Cum fac profit din acest event? Ca am observat ca fasolea nu este negociabila si nici nu poate fi vanduta in shop. Adica din evenimente ar trebui sa faci profit.. nu? ” Nu stiu cine te-a pacalit pe tine ca fasolea nu este negociabila, dar iti spun eu ca este si poti face un profit frumos di…

• [BUG]TOMBOLA 2018

Enrique - - Probleme tehnice

Quote from HadsLinger: “@HalfOp si noi cei care am putut da la tombola si am si folosit jd-uri pt a face rost de jetoane norocoase pt premii ce facem ? Eu unul am folosit jd-uri pt asta si acum nu am nici jetoanele norocoase dar nici jd-urile nu le mai vad inapoi. E corect ca MEREU sa avem de tras pt greselile altora ? ” Hai sa iti spun a cui e vina. Vina este a ta pentru ca nu ai asteptat rezolvarea la problema. Acum ai de suferit.

• Chiar nu ma asteptam sa mai fie vreodata introdus Mos Craciun. Multumim!

• Nu se baga niciun Mos Craciun, erau doar niste presupuneri. Singurul eveniment principal este dropul la okey si zeci de evenimente secundare + calendar advent si tombola care va incepe de pe 6 decembrie dupa spusele lui HalfOp.

• Quote from H2O: “Quote from Azu2kill: “daca doar pt asta stai, nush dc te mai deranjezi.. faci lag degeaba... pe bune acum, doar la evente intrati si va mai si plangeti ” Lag e in fiecare zi....Craciunul e doar o data pe an. Din cauza unor pupincuristi ca tine se strica totul....mai bine taceai ! ” Din cauza jucatorilor ca tine se strica totul. De exemplu aseara la Manny si cl-uri toate canalele erau pe "Recomandat" pe toate serverele, iar daca ne uitam acum nu mai vezi asa ceva decat la urmator…

• Quote from CatalinOrion94: “De ce sunteti nemultumiti ? Cum sa va bage ploaie de metine? Nici daca va baga ploaie de metine nu erati multumiti ..sunteti aia care plangeati pe chat ca nu gasiti metine? In timp ce voi plangeati pe chat alti spargeau metin :)) nu va pune nimeni sa stati lv 35-55 in aceste mape la evenimente se bat 200 de playeri pe 6 metine ch deci va dati seama ce inseamna ..in beta gaseam un metin la 20 de min si farmam doar pe partea stanga a peninsulei nu toata harta deci va da…

• Pai normal ca suntem nemulțumiți, eu unu chiar sunt, am stat 2 ore sa dropez 1 Ellie, nu vroiam mai mult dar se pare ca nu s-a putut. Alții au 3,4,5 sigilii, alții 0. La mine nu a fost problema de metine, ci de drop. Aia e. Dracu care mai baga bani in jocul asta jalnic. Sekim// Atentionare pentru limbaj agresiv.

• Nu esti singurul care nu a luat Mount. Am bătut in jur de 25 metine si nu exagerez cu nimic si am luat fix experiența. Am tovarăș cu care am stat pe conferința si a luat sigiliu fără mănușa. Pai ce rost mai are sa bag bani in mănușa? Sa nu mai zic ca noi romanii suntem o rasa de lacomi, dacă am luat 1 Mount pai mai stam sa dropam 5 ca nu sunt de ajuns 30 zile. Cel mai jalnic eveniment, asta este adevarul. Nu știu cum a fost calculat dropul, alții luau din primele metine, alții au luat fără mănuș…

• Quote from SonGoku: “Quote from Enrique: “Quote from CristianVsl: “Quote from HalfOp: “Calendarul de Craciun Mos Craciun vine mai devreme anul acesta! Incepand cu 1 Decembrie la ora 13, veti putea sa puneti mana pe un nou cadou in fiecare zi, in Calendarul de Craciun. Tineti minte: pentru a evita abuzurile, recompensele vor fi disponibile doar pentru jucatorii care au completat cu succes Misiunea Biologului de nivle 30 (Dintii de Orc). Pentru a putea participa, misiunea trebuie sa fi fost finali…

• Quote from CristianVsl: “Quote from HalfOp: “Calendarul de Craciun Mos Craciun vine mai devreme anul acesta! Incepand cu 1 Decembrie la ora 13, veti putea sa puneti mana pe un nou cadou in fiecare zi, in Calendarul de Craciun. Tineti minte: pentru a evita abuzurile, recompensele vor fi disponibile doar pentru jucatorii care au completat cu succes Misiunea Biologului de nivle 30 (Dintii de Orc). Pentru a putea participa, misiunea trebuie sa fi fost finalizata inainte de inceperea evenimentului. ”…

• @HalfOp ma bucur foarte mult ca ai facut posibil sa avem si noi, cei de pe serverele vechi drop la Ellie si Manny. Multumim! Lista de evenimente pentru luna decembrie suna foarte promitator. Dabea astept sa particip la ele!

• Se pare ca nu avem parte de tombola anul asta. Trist!

• Quote from FirstWolf: “Ar fi ok totuși sa avem și noi parte de evenimente de craciun totuși suntem tratați cu indiferenta nu ne poate obliga nimeni sa jucam pe romania - noel dar cum putem beneficia și noi de ceva pe sv vechi ca inafară de pvp și metine nu este nimic de făcut rușine pentru bătaia ăsta de joc pe care trebuie sa o suportam cu toții se duce de râpă indiferent ce fac ei practic nu fac nimic bun ” Inainte de a face "scandal" documenteaza-te. Daca ai fi citit cum trebuie postul facut …

• Nu am vazut pe nimeni zicand asta dupa terminarea fuziunii. Trebuie de apreciat promptitudinea angajatilor care s-au ocupat de fuzionarea serverelor. S-au miscat foarte repede si din cate am vazut pana acum nu au existat probleme. Fuziunea pe comunitatea noastra a durat in jur de 8 ore tinand cont ca s-au fuzionat 8 servere, iar la spanioli a durat in jur de 15 ore din cate am auzit (sper sa nu ma insel). Deci se pare ca exista o oare care evolutie si in munca celor ce se ocupa de servere.

• Quote from lunganandreeaa: “Nu stiu de ce esti asa frustrat pe mine :)) Care e pana la urma problema ta? tocmai dovedesti ca ce am scris mai sus este adevarat :)) Chiar crezi ca plang daca imi iau ban pe placa de retea?:))=)) ” Alooo fata, topicul asta este cu totul si cu totul despre altceva. Nu este facut ca sa ne spui noua cat faci tu cu hack si ca joci tu cu hack. Daca atata poti nu e vina nimanui. In privinta cum ca te plangi, pai asta faci, mai sus spuneai ca ce bine ar fi sa faca Gameforg…

• Quote from lunganandreeaa: “Poate dupa fuziunea asta baga si ei un shield bun ca daca o sa mearga din nou sa bag hackul pentru ca nu o sa ma pot abtine si o sa iau ban din nou ” Nu cred ca problema vine de la ei, problema vine de la tine ca nu stii sa joci acest joc fara "ajutoare".

• Da o sa fie event cu cufere lumina lunii 1 sapt. Nu, nu o sa fie niciun event, oricum la sfarsitul lunii acesteia va incepe evenimentul de Craciun deci ai rabdare.

• Quote from OompaLoompa: “Quote from fredyz: “Cum sa faci ALCHIMIE mult mai usor dupa versiunea 18.4: Te simti prost si neajutorat? Crezi ca nu vrei mai putea face alchimie niciodata? Citeste in *** textul de mai jos si la sfarsit sper sa iti dai seama cum sa faci alchimie mai usor. Prostia nu cred ca o sa dispara de la sine, dar nu fii trist, sunt multi in situatia ta. Succes=)) Mape de farm acesibile: DT,Templul Hwang (arahani, fanatici, despoti, broaste) SAU Maimute (E cel mai indicat, dar ai …