Search Results

Search results 1-20 of 102.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Limita WON

grandtheftauto - - Sugestii - Suggestions

PRO, acum că piaţa se dezvoltă şi apare alchimie strălucitoare, excelentă full este normal să se ridice şi limita la Won. Este o îmbunătăţire care aduce beneficii atât dezvoltatorilor cât şi jucătorilor deci mai mult ca sigur se va implementa.

• #genocid1 bcJZcab.png L11neab.png #cuntan17 bcJZcab.png 5Emjdab.png

• #FireStart3R bcJZcab.png Kuw6aab.png

• 2 posibilităţi: Dacă aceste caractere au peste nivelul 70, nu mai pot fi şterse. După ce ai generat codul trebuie să de deloghezi de pe cont şi să te loghezi din nou pentru ca codul să funcţioneze. Edit: Dacă ai închis link-ul, mergi înapoi pe e-mail şi îl deschizi iarăşi, trebuie să fie acelaşi cod de ştergere.

• Sunt 2 opţiuni: Laptopul fie foloseşte placa video Nvidia care e dedicată fie foloseşte integrata care e Intel. Cred că la tine problema vine de la dedicata Nvidia. Totuşi dacă nu rezolvi din driverul Nvidia, în driverul Intel du-te la Custom resolutions, la rezolţie setezi rezoluţia actuală (1920 & 1080), iar la Refresh Rate pune 60hz şi Salvează profilul (+Add). După ce ai adăuga noul profil mergi la General Settings şi selectezi noul profil cu aceaşi rezoluţie doar că de data asta ai opţiunea…

• Observ că ai NVIDIA, deci dacă vrei să joci Metin2 sugerez să cobori refresh rate-ul la 60. Aceste setări le schimbi din NVIDIA Control Panel.

• Salut, Continuă să te joci în Photoshop, cu cât petreci mai mult timp făcând ceva, cu atât te perfecţionezi. Pe viitor, ca să oferi un contrast pentru noi „criticii” ca sugestie ţi-aş recomanda să pui BEFORE - AFTER ca să putem vedea exact ce ai adus în plus (aici mă refer la lucrările pe care NU le-ai creat de la 0). Chiar dacă nu ştiu de unde ai început, lucrarea black & white cu băiatul cu hanorac ţi-a ieşit bine, are o tentă faină de abstract / bboy urban / hip-hop, e cool. Cu ce ţi-aş recom…

• #JuliaRider bcJZcab.png DVAndab.png

• Nu înţeleg de unde toată frustrarea fraţi şi surori. Trebuia de multă vreme să fiţi obişnuiţi cu faptul că singura investiţie pe care dezvoltatorii o vor face în joc va fi cu scopul de a aduce mai multe câştiguri într-un termen cât mai scurt. Asta e tot. Nu contează că implementările se testează beta întâi sau nu, investiţie minimă -> profit maxim în cel mai scurt timp posibil, aceasta este strategia curentă de marketing Gameforge pentru Metin2. De ce credeţi că din secţiunea Sugestii nu se ia n…

• #KreuZz bcJZcab.png 66Nlbab.png

• #Agressive bcJZcab.png pNBAaab.png

• #cristy1 bcJZcab.png NlA9eab.png #alpinasro bcJZcab.png WnLhbab.png

• #xXxNobodyxXx bcJZcab.png wJ3Ceab.png #Kraisf bcJZcab.png kyzKaab.png

• Cel mai probabil cei de la Gameforge vor să alieneze jucătorii pentru că orice jucător care dă doi bani pe propria securitate în mediul online trebuie să fie naiv să accepte aceste condiţii şi să permită anti-virusului să excludă un trojan care monitorizează activitatea online şi trimite rapoarte de fiecare dată când un client este deschis. Dacă ar fi să mai joc acest joc, aş şterge tot legat de Metin2 din PC. Aş juca numai cu condiţia ca TOATE fişierele clientului să fie curate.

• #iBadB0Y bcJZcab.png fHCAdab.png

• #Cann1 bcJZcab.png qOaIaab.png

• #FearOfNight bcJZcab.png 73brbab.png

• Eşti absurd. Pe lângă asta mai ai şi pretenţii. Free to play se referă la faptul că e gratis să joci. Dacă nu îţi convine, nu trebuie să te chinui. Ştergi jocul şi ai rezolvat problema. Ca metodă de revoltă, ce ai zis ? „Fi atent ce antreprenor deştept sunt: am să folosesc un soft ilegal gratis care modifică jocul în avantajul meu pentru că sunt şmecher şi nu vreau să plătesc pentru a avea avantaje pentru că uite ce grafică are jocul, mi se pare de cacao şi nu merită să plătesc pentru a avea ava…

• Doar o semnătură pe lună conform regulamentului. Alge dintre războinic sau şamancă. Când te hotărăşti, revin cu semnătura.

• Bug Vizual

grandtheftauto - - Bug-uri - Bugs

Problema pare să fie de la client şi mai precis alinierea anumitor iconiţe care sunt aliniate total aiurea şi unele chiar lipsesc. Închide jocul şi intră în config (setări) iar de acolo schimbă rezoluţia, încearcă o rezoluţie mai wide (lată), deoarece observ că în prezent ai ceva pătrat, ceea ce poate cauza acest bug vizual. În opinia mea acest bug este declanşat de rezoluţia prea mică. Dacă nu se schimbă nimic, atunci probabil cei de la sistemul tichet îţi vor cere syserr (document text din loc…