Search Results

Search results 1-20 of 34.

• Fuziunea mult asteptata...

WolfSoul - - Discutii Generale

Quote from yangshop80: “Acum ceva timp s-a anuntat ca fuziunea va avea loc in anul 2017. E 31 decembrie si inca nu s-a realizat, nu am mai primit nici macar niste detalii / noutati despre ea. S-a facut doar in Franta acum cateva luni si de atunci au lasat balta toate comunitatile. La noi bate vantul pe cordelus / apollo / scorpius, ar fi nevoie sa se faca cat mai repede, sau playerii se vor lasa pe zi ce trece mai ales pe serverele mentionate mai sus ” Fuziunea se va face cand se va anuunta pe f…

• Quote from NimicNuECeeaCePare: “Dupa ultimele informatii, Baashido are: 11-13% berseker, 13-14% rezistenta Lycan, petul are 3skill-uri, zile multe, pv iar super ok. Acum vine intrebarea: Ce facem noi ceilalti care am investit in paianjeni cu 2 skill-uri ? pentru ca nu exista cu 3, poate unii am dat bani gramada pe un paianjen bun sa putem baga rezistenta Lycan si acum a ajuns paiajenul mancare la pet deoarece nu se mai merita sa il tinem cu 2 skill-uri, facem si noi baashido... PS: O sa se imple…

• Quote from alexBN: “Salutare, dupa seara trecuta am ramas super dezamagit prin faptul ca am muncit la un caracter, insa nu ma pot bucura de eventul cu CL-uri pentru ca la lv 92 nu pica NICAIERI Am batut in gautama 30min - 0 cl Pad rosie 15min - 0cl V3 20min - 0 cl V4 - 30-40min - 3 cl De ce sa ne mai chinuim sa crestem lv mare daca dropul bun il au doar caracterele de lv 50-75? Ar trebui sa se dea drumul la drop de cl si la lv mai mare, in hartile beta de exemplu. ” Contra, daca cei de lvl mare …

• Quote from Stoned: “Propun ca pedeapsa unui player prins că încalcă regulamentul jocului să fie afișată pe joc, pe fereastra de chat global. Atunci când un jucător a fost prins încălcând regulile să scrie pe chat numele playerului, durata sancțiunii și motivul. în felul acesta, prin puterea exemplului cred că o mare parte a jucătorilor s-ar gândi de două ori înainte să folosească hack. Din experiența mea pe alte jocuri garantez că această metodă chiar dă randament! IP-ul playerului prins cu hack…

• Pro, pentru cei ce vor pvp exista zona de razboi, razboi de bresle de ce sa se puna pe liber in map 1 doar c sa deranjeze playerii care fameaza sau pescuiesc mai ales acum ca sunt eventuri poate unii mai farmeaza la carduri okey si sa vina unu de level 120 sa se puna pe liber sa te bata dupa ce stai cate 4 5 ore.

• Am farmat aseara de curiozitate sa vad de ce vorbiti voi, mie unu mi-a cazut destul de bine, am facut 3 carduri la level 16 cu un sura cu iteme slabe si sabia de la inceput in maxim 10 20 de minute si un set intr-o ora deci nu aveti de ce sa va plangeti.

• Quote from mariusalin: “Quote from HalfOp: “Quote from mariusalin: “Quote from WolfSoul: “[Event] Sistem Spirit aici aveti toate informatiile despre evenimentul spirit. ” :))) super tare ai uitat sai precizazi colegului nostru ca pentru a beneficia de ceva bun la acest Event v-a trebui sa farmeze in contul personal,al parintilor,sau al bunicilor ” Aceleasi comentarii ca de fiecare data. Ma bucur ca toti care gandesc asa sunt voluntari la crucea rosie, traiesc din seminte de dovleac si alea produ…

• In metin exista 3 categorii de copii: copii mari cei de 18+ care se comporta ca niste copii, copii care nu au habar de viata si copii hateri care doar comenteaza la orice fara sa stie. Daca nu va place metin2 ro de ce nu aplicati voi la echipa si sa faceti ceva? Sau poate ati aplicat dar nu ati fost acceptati probabil pentru ca in viata voastra nu ati mai aplicat pentru un job. Cred ca cel putin 80% dintre voi nu ati mai administrat nimic in viata voastra si nu stiti cu ce se mananca marketingul…

• [Event] Sistem Spirit aici aveti toate informatiile despre evenimentul spirit.

• Quote from Quaresma77: “Imi poate spune cineva unde anume sa bat pt carduri la lvl 42 ? Am incercat la maimute , munte la metine 55 , in desert . . Abia imi cad , am manusa site si abanosi 20 drop . . .De cand a inceput eventul am facut 4 seturi si joc zilnic 4-5 ore. .. ” Poti sa bati in V1 sau V2 daca rezisti sau la bo pentru ca mai ai drop la levelul tau.

• Eventurile sunt pentru distractie, nu pentru profit, daca vrei profit muncesti si daca muncesti scoti si din eventurile astea profit dar din cate vad la orice eveniment s-a facut chiar si cand au fost profitabile voua nu v-a placut pentru ca ati spus ca "metin2 ro s-a transformat in privat", acum nu va place ca nu aveti profit, nu vreau sa fiu rautacios, fiecareare dreptul la opinie dar nu va mai luati unul dupa celalalt si testati singuri dupa care puteti sa vorbiti. Quote from fantasy88: “Din …

• Quote from Enrique: “Foarte dezamagitor acest nou update, daca pana in update bateam metine pana la lv 65 (cu war corporal lv 40 P aura) acum nu ma mai aproprii de cele de 65 deoarece primesc foarte mult damage, sper ca totul sa se reglementeze sau mai bine sa se anuleze aceasta echilibrare pe parte de PVM pana se regandeste totul de la capat. ” E normal, s-a modificat damage-ul luat in functie de nivel si apararea la mobi este in functie de nivel, bate la metine de level 40+ nu te obliga nimeni…

• Exprima ceea ce simti cu un "Smile" !

WolfSoul - - Spam

• Prezentarea shamanului meu

WolfSoul - - Saman

Multumesc, asta fac acum farmez map 2 la metine cu shamanul si rezista chiar bine si pentru un shaman are dmg bun.

WolfSoul - - Spam

• Skill-uri saman

WolfSoul - - Saman

Eu joc pe shaman si mi-am facut asa: primul M am facut ajutorul dragonului, dupa care binecuvantarea, apoi reflexia si skillurile de atac le faci cum consideri tu ca este mai bine si care crezi ca te-ar avantaja dar prima data cel mai important e sa le faci cele 3 care ti le-am spus.

WolfSoul - - Saman

Am revenit cu un update, am facut rost de clopot antic +9 si fac level 35 si farmez map 2, si mai am 4kk.

WolfSoul - - Spam

WolfSoul - - Saman

Multumesc, revin cu un update am facut M3, am facut rost de esarfa roiala fina cu 5% abs si am facut armura +8.Momentan mai am 2kk.Si level 32.