Search Results

Search results 1-20 of 21.

• Salutare, unde am si eu drop mai bun la carduri okey la lv 84? In catacombe nu prea mai pica

• Un event de toata jena, astazi am bagat niste md si am luat 5 seturi aurii de carduri de pe site. Surpriza, 3 cufere argintii restul de bronz, iar la final m-am ales cu experienta si o suma infima de yang din ele. Penibil event, mai bine ati fi bagat o tombola ca in fiecare an.

• a început la ora stabilită, doar că nu a dat în chat nimic.

• Nu inteleg cum de va plangeti (unii) , evenimentele au fost extraordinare. Eventul supermetin este fabulos, mai ales la metinele de la 85 in sus, daca aveti lag dati doar la optiuni joc si selectati inchidere nume. Evenimentul de vara a fost cam slabut, in rest destul de ok. Metinul dupa parerea mea incepe sa se ridice (din punct de vedere al evenimentelor). Singurul lucru ce nu mi-a placut a fost ca vara aceasta nu a fost o tombola, insa vara nu a trecut si inca este timp, sper sa se bage . Fel…

• Salut, de curând am făcut o eșarfă aniversara de 20% și aș vrea să îi pun bonus. Ce sa aleg intre arc beta+6+7 sau ceva cu medie 40-42 ( sabie leu, gheare sau chiar un arc cioara deși se găsește greu pe Apollo). Eu sunt și pvp și pvm, nu mă axez doar pe una din ele. Ce îmi recomandați?

• Desi nu am putut participa la acest event, știu de la cel trecut că este foarte frumos și stimulant. Ar fi interesant daca s-ar face unul săptămânal sau la un interval de x zile. Felicitări staff-ului pentru acest event ! Și îl așteptăm pe următorul

• Foarte fain pus (sarcasm). De la 10 la 12 joia? Pe bune? Majoritatea sunt la lucru sau se pregătesc pentru ziua de vineri când e examen dacă nu mă înșel. Nu cred că vor sta prea multi sa de bucure de acest event. Ar fii mult mai ok pus sâmbătă sau duminică.

• Quote from shaoboy: “otravita+9 pm 26 sau otravita +6/7 pm 37/38 ” Eu am testat și cu o otrăvită+6 pm 42 dădeam cat una+9 pm 35, deci recomand sa iei una cu medie mai mare și să încerci să o faci

• 1)Cand se vor echilibra rasele? (Lykanul are dmg exagerat) 2)Va mai fi o altă fuziune in viitorul apropiat? 3)Se va mări șansă de succes la upgrade? ( Începând cu armele de 75, abia poți face ceva+9, eșuează în ultimul hal) *1. When will the characters be balanced? (The lykan's damage is exaggerated) 2. Will we get another merger in the near future? 3. Will the the upgrade rate be bigger? (starting with the level 75 weapons it's very hard to make something+9)

• Nu cred că poți echipa decât legendare. Și chiar daca ar merge, mă gândesc că s-ar putea da jos la fel cum e și cu legendarele

• As avea următoarele sugestii pentru tine: să vinzi fms ăla și să iei otrăvită. Poți merge catacombe unde faci o groază de cioburi destul de ușor ( cu o mănușă de la metine) și astfel faci și alchimie. Farmand aici îți crești ușor gradul și poți continua cu skilurile până la P. O alta propunere ar fii să farmezi în pădure, unde la lv 75 faci foarte ușor mănuși, inele, mantii, blessuri, ss-uri etc, și arme, armuri pe care scoți ceva yang la magazinul general. Și ai mai avea o varianta :v4 , însă î…

• Aveti și voi răbdare, așa cum a spus și Half, eroarea a fost transmisă mai departe și se așteaptă o rezolvare de la webzen, daca nu mă înșel. A spus și pe live la barthgreat. Ei nu au cum sa o rezolve, 2-3 zile nu cred că muriți. Și din ce am observat eroarea o primești atunci când schimbi ch sau treci etaje (dt, catacombe). Momentan cred că sunt destule evenimente care sa compenseze și la care puteți participa fara probleme.

• Eventul este până în 26, deci până atunci de poate lua cal și de pot stopa înghețate. Iar legat de drop eu recomand că până la 75 sa farmat v2 și dt, iar de la 75 in Catacombe. În catacombe fiind drop extrem de bun ( cu mănușă de la pietre aproximativ 200 cupe pe oră)

• Am farmat și eu puțin aseară, picau cam 150 cupe pe oră în catacombe, am luat un cal de 60 și un bol+2 boluri site, iar din cufărul răcoritor mi-a dat 5 suc de rodie. Dropul la cupe este foarte bun insq nu prea ai ce face cu ele ținând cont că poți lua doar 1 bol pe zi, era mai ok sa poți lua unul la 6h spre exemplu

• Eu nu vad ce este nedrept. E o schimbare destul de buna pentru că majoritatea celor ce se apucă de metin aleg primele servere. Așa dă ocazia serverelor noi să aibă și ele mai multi playeri. Este foarte bine gândită, felicitări !

• Va bagati cv in el de srv. de 5 ori sa ma scoata de la dt la etj 4 si 5 , pe bune???? Pierd ore intregi ca sa ma scoata din senin de pe toate conturile. E prea de tot. Nu pot farma, nu pot lasa shop , nu pot face nimic.

• E mult mai bine cum e acum. Și eu din 4 runde am luat 2 razador , 2 nemere, 2 oua păianjen+ cărți curajos, cutii ebonita, oua de maimuță. Trebuie doar să cunoști puțin metinul și e perfect

• Si mie incepand de azi mi-a dat aceasta eroare de vreo 5 ori cand eram in zona de razboi. Intram , stateam putin apoi imi dadea aia. Am windows 10 cu licenta

• Quote from BIGBOSS1234: “Quote from 19Alex92: “Fata de cum era metinul.....s-a ajuns rau....s-a bag 35 de bles-uri--12 pergamentul dragonului in arma+6.....s-a ajung intr-un final la+1 cu ele, si daca te plangi de asta la staff si le zici sa faca ceva in legatura cu sansa de reusita la + te ia la misto cu "nu ai avut noroc", nu stiu de unde este ideea asta cu norocul atat timp cat tine de setarile facute de voi in questuri....va uitati sa se doneze continuu sa cumparam dupa site magice....ne-ati…

• Ribul e mai bun, eu zic sa alegi rib.