Search Results

Search results 1-20 of 50.

• Din ce in ce mai rau dropul .... am sura arme 76 bat padure ultima camera cu manusa si bratara cumparata special pentru imbunatatirea dropului si am facut 3 carduri in 45 minute . Pe bune domnilor admini , 3 carduri ?? Mut pe farmer tot merg la maimute , mai rau 2 carduri in aproape o ora ... Dar aud ca v2 sd3 ploua cu carduri . Este si normal doar trebuie sa platesti intrarea v2 fie bani reali fie yang ... Un coleg face v2 si 3 carduri pe o mantie tot cu manusa si bratara dar la nivel 55 bate e…

• Este jale ... ai mare dreptate referitor la conturile mari. Daca eu cu farmer sura de 76 abia am scos 1 set de carduri cu manusa si tot ce trebuie ... dropul este jalnic peste tot la orice eveniment , fie el cl okey vara paste ... Chiar nu stiu daca ma apuca ianuarie pe comunitatea romaneasca , mai ales ca sunt atatia ani de cand joc si mergem din rau in mai rau .

• Quote from fantasy88: “Observ ca dropul e mai bun ca evenimentul Okey trecut.Faci un set cam la 30-40 minute la mobi categaria 1-2. ” Un set la 30 minute sau 1 card ai vrut sa zici :)) am batut 2 ore 15 min map2 cu manusa pusa mereu si am facut 15 carduri , am lvl 30 iteme bomba pt lvl lui , am mers si la mt de 40 45 tot cam asa fac 1 card la 5 -10 minute. La maimute am luat 2 oua in 40 minute si 0 carduri ... Deci , unde sa incerc ? ca sa nu stau n ore pentru cateva carduri

• Eu zic pentru pvm in metine RIB pm mare peste 40 , dar si FMS deci nu este o regula . Cu siguranta o sa vina cineva si o sa ma corecteze ba ca ala e bun ba celalalt . Dar eu am avut RIB pm 44 restul praf monstrii fatala +4 dar si FMS pm 46 20 orci 5 patrundere si dadeam ceva mai bine parca dar uneori se egalau . Daca nu bati mobii de jos foloseste RIB daca vrei sa bati si din sabie FMS . PVP la fms daca vrei pe hit pm mare si critica sau patrundere + pietrele respective ce rasa vrei tu

• Quote from adrianZIKE: “Quote from JustMe95: “Salut ! Când aveam 42 pe sura eu stăteam DT si făceam amintiri suvenir demon tot ce tine de upgrade si biolog . Atunci nu era cu cioburi ... Stai bine cu itemele dar sa citești zilnic carti si sa stai la acest nivel . Este RO nu faci asa ușor yang dacă este singurul tău cont , deci mergi DT spargi metinul de 50 pe toate ch-urile si după mergi iar si stai la cioburi . Faci destui bani din cioburi ( activezi misiunea bati faci 9 le negociezi pe samanca…

• Quote from adrianZIKE: “Quote from adrianZIKE: “Salut! Am si eu un sura AM lvl 43 (M3 Tais, M3 Teama). Iteme: Coif blasfemie +8 gol, scut pentagon +9 gol, bratara de argint +9 goala, colier aur alb +4 1k pv, papuci de aur+6 1,5k pv, yy+9 2k pv protectie si graba +4, arma de lvl 40 de la misiunea aia +++ buff lvl 30 deocamdata cu m2 binecuvantare si 12 puncte forta. Intrebarea mea este: unde as putea sa farmez /sa fac bani la lvl asta? Sau sa mai cresc, sa mai fsc niste iteme (ce iteme?) Si sa fa…

• Quote from Otsutsuki: “Hello, Sunt un ninja arc de nivel 70 si dupa ce deabia am facut 70 cu inel de xp si event bonus xp in v2 , m-am gandit ca de acum incolo nu se mai poate creste bine in zona asta,dar nu stiu unde sa ma duc de aici.As aprecia sa-mi dati niste sfaturi unde,si ce iteme am nevoie.Apropo,am vazut la final in v2,un portal tp3 cu si mai multi paianjeni,se creste ok acolo? Ah,inca o chestie.Cartea comandantului iti ofera bonusul xp daca nu ai grupa?Pe wiki specifica ca da 30% grupe…

• [Discutii]Server-ul Beta

JustMe95 - - Discutii Generale

Quote from Melba: “Da e aiurea la bataie tu cont de 110-120 sa iei risipa de la unu de de lev 50. Din pacate la bataie sunt multi de lev mic care nu fac altceva decat sa dea risipa. Nu mi se pare corect. Daca nu sunteti multumiti munciti si cresteti si voi cum au stat si altii cu orele la crescut. Mereu vad pe forum cum cei mici se plang ca tot ce se implementeaza e in favoarea celor mari. Eu cred ca fiecare lev are avantaju si dezavantaju lui. Numai vointa sa fie...Stand map1 nu se face nimic. …

• Asa sa fie dar pe scorpius toti întrebau unde sunt supermetinele ? Pana aproape de ora 21 am găsit metine normale în 3 mape diferite.... la 21:00 sau cu câteva minute mai devreme am găsit primul supermetin si când am dat pe chat m-am umplut de mesaje multi ziceau ca fac mișto ca si ei cauta de la 20 si au găsit normale *Xedru :Topic unit cu cel dedicat.

• De ce nu a inceput evenimentul ? Este 20:31 25.07.2017 si nu a fost vazut anuntul cum ca a inceput eventul si nici nu am gasit supermetin . "Salutare, in zilele afisate, vom avea active urmatoarele evenimente: 20.07 - Supermetin - 4h (20:00 - 00:00) 22.07 - 15% drop - 6h (18:00-00:00) 23.07 - Cutie verde de ebonita - 6h (18:00-00:00) (Metine si bosi) 25.07 - Supermetin - 4h (20:00 - 00:00) !!! 29.07 - Busola Metin drop - 4h (20:00 - 00:00) (Metine si bosi) 30.07 - 50% exp - 6h + Drop Mingi - 3h …

• E bine ca avem activitate dar cam slab ... suntem trecuti de mijlocul verii si stam la mila unor evenimente fara rost ... busola pietrei metin supermetin care face lag infernal . Dar macar avem asa firimituri , in loc de evenimente pentru vara cu tematica de vara ( exclus cel 25 mai 26 iunie ) , un event bossi drop cl minerit urca cu GM in DT orice

• [Discutii]Server-ul Beta

Chiar si pe beta este buguita marmura ... la ce ii da drumu daca nu se poate adauga +ca te da afara daca te teleportezi de pe orice mount

• Bug sarcini de nivel

Mereu cand au fost probleme buguri sau erori aruncau vina pe player nu pe joc ... gen ” ce antivirus ai ? daca ai avast schimba” ” ce procesor ai ” ” dezactiveaza antivirus ” cum sa faci asa ceva sa dezactivezi s-au sa schimbi un antivirus platit pentru ca este jocul buguit si cu probleme . Ca in final sa recunoasca mai pe ocolite ca au fost probleme cu eroarea ” ????? ” si multe altele semnalate de mine *Bebe.Strumph: Avertisment pentru spam.

• Quote from DamianM: “Bratara aur alb full 10 diavol 5 abs pv sau bratara de argint 20 diavol 10 fulger 5 abs pv. M-ar interesa diferenta de pret dintre cele 2, am dat prima bratara mentionata pe cea de a 2-a, voi ce ati fi ales? ” Alegere buna zic eu , diferența de pv o compensezi tu din alchimie costum ... este bun acel 10% fulger si mai ales si 20% diavol . Eu de exemplu am YY +9 1,5k pv 15 săgeți 10 fulger 5 abs pv si îi schimb pietrele din +3 în +4 curând si nu as renunța la ea nici pe oțel …

• Quote from xuletzzz: “Quote from JustMe95: “Quote from Craverx: “cine a spus ca aveam rata de succes de 100%? cine a spus ca prindeam fiecare peste? voi macar cititi ce scrie lumea? ” Pai si atunci ce rost are sa pescuiesc cu 3 si sa prind 1/3 si rar 2/3 ? Cand pescuiesti cu un singur cont si ai ture de cate 7-8 pesti la rand prinsi .... foamea este mare , iar la ce ai spus tu acolo 45+39+27 manuale + alte 7 + esarfele , cate peste 1k de cufere ai avut ? Chiar nu ai prins zen yang cai medalii ss…

• Quote from Craverx: “cine a spus ca aveam rata de succes de 100%? cine a spus ca prindeam fiecare peste? voi macar cititi ce scrie lumea? ” Pai si atunci ce rost are sa pescuiesc cu 3 si sa prind 1/3 si rar 2/3 ? Cand pescuiesti cu un singur cont si ai ture de cate 7-8 pesti la rand prinsi .... foamea este mare , iar la ce ai spus tu acolo 45+39+27 manuale + alte 7 + esarfele , cate peste 1k de cufere ai avut ? Chiar nu ai prins zen yang cai medalii ss+ , cam trasa de par asta cu 45 add si 39 sc…

• Quote from Craverx: “daca tu ai pentium 4 te inteleg, eu iti spun ca am pescuit in jur de 8ore pe zi cu pauze pe 5 conturi odata fara nici un hack [nu am primit nici ban cum au primit alti] Rezultatul a fost ; 45 de add, 39 de schimba, esarfa de 16, esarfa de 13, esarfa de 19, 27de manualul fierarului si mai am 90de cufere de vanzare si 7manuale ” Cu cata siguranta zici nu am primit ban , dar mai bine suna " am avut noroc ca nu am primit ban " . Pentru ca a fost eroare de sistem , tu crezi ca ce…

• Quote from robertagabriela: “Quote from JustMe95: “Salut am un sura am 75 G5 tais G1 armura G1 teama M5 vârtej . Armura YY +9 1,5k pv 15 săgeți 10 fulger 5 abs pv 6 clopot prot +3 graba+3 ( pietrele sunt nasoale dar este veche rău armura de când erau ok si aceste pietre :)) ) colier aur+7 1,5k pv îl fac eu +9 Fms+9pm46 5 blocare 20 orci 6 vit P+4 . Vreau sa stiu restul de Iteme : coif scut papuci brățară cercei speciale pentru v4 cat ar costa ( ce am acum nu sunt pt v4 sunt bonusate dar nu am di…

• Salut am un sura am 75 G5 tais G1 armura G1 teama M5 vârtej . Armura YY +9 1,5k pv 15 săgeți 10 fulger 5 abs pv 6 clopot prot +3 graba+3 ( pietrele sunt nasoale dar este veche rău armura de când erau ok si aceste pietre :)) ) colier aur+7 1,5k pv îl fac eu +9 Fms+9pm46 5 blocare 20 orci 6 vit P+4 . Vreau sa stiu restul de Iteme : coif scut papuci brățară cercei speciale pentru v4 cat ar costa ( ce am acum nu sunt pt v4 sunt bonusate dar nu am diavol pe ele si nu vreau sa bag MD ) joc pe scorpius…

• Quote from cristiz0r16: “bine gandit..pe naiba 1. deoarece a fost eroarea cu banul in masa a jucatorilor fara/cu hack 2.A durat prea mult,mai ales pt server dragon. 3.Daca se face un astfel de event in fiecare luna respectiv 2 o sa fie dezastru ” Nu o sa se facă asa des .... părerea mea de 2 ori pe an maxim !!! Nu este dezastru ba chiar se echilibrează . Dacă tu vinzi ceva scump acum are cine sa cumpere pentru ca majoritatea au vândut cuferele.... înainte făceai 200kk poate într-o luna acum la 4…