Pinned [Discutii]Probleme item shop!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RaZ0r01 wrote:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu eroarea asta? ( postimg.org/image/6f2ml8lpl/ )
      Nu pot deschide itemshopul din joc, de fiecare data cand am incercat imi da eroarea aceasta.

Mentionez ca folosesc Windows xp sp3.

Din pacate Sistemul de operare XP nu mai primeste suport din partea Microsoft, asa ca tot vor mai aparea astfel de erori.
      Pentru rezolvare iti recomand doua posibile solutii:

• asigura-te ca ai data si ora actualizate automat, sau macar cele corecte
      • selecteaza „View Certificate” si instaleaza-l in folderul Trusted Root Certificate. Dai click „yes” pentru a continua indiferent daca exista un conflict.
      • incearca actualizarea la un sistem de operare mai bun, cel putin un Windows 7 (daca iti permite specificatiile dispozitivului pe care rulezi jocul)
    • Phlegethon wrote:

RaZ0r01 wrote:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu eroarea asta? ( postimg.org/image/6f2ml8lpl/ )
      Nu pot deschide itemshopul din joc, de fiecare data cand am incercat imi da eroarea aceasta.

Mentionez ca folosesc Windows xp sp3.

Din pacate Sistemul de operare XP nu mai primeste suport din partea Microsoft, asa ca tot vor mai aparea astfel de erori.
      Pentru rezolvare iti recomand doua posibile solutii:

• asigura-te ca ai data si ora actualizate automat, sau macar cele corecte
      • selecteaza „View Certificate” si instaleaza-l in folderul Trusted Root Certificate. Dai click „yes” pentru a continua indiferent daca exista un conflict.
      • incearca actualizarea la un sistem de operare mai bun, cel putin un Windows 7 (daca iti permite specificatiile dispozitivului pe care rulezi jocul)

Data si ora sunt actualizate automat si am incercat sa dau pe View Certifacte de mai multe ori dar problema este ca nu apare optiunea sa salvez nicaieri , pur si simplu se repeta la infinit aceiasi pagina cu View Certificate si a trebuit sa inchid jocul de la Task Manager ca sa pot scapa de pagina aceea ca altfel nu se inchidea .
      :rocketlauncher: Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul
    • brand wrote:

Data si ora sunt actualizate automat si am incercat sa dau pe View Certifacte de mai multe ori dar problema este ca nu apare optiunea sa salvez nicaieri , pur si simplu se repeta la infinit aceiasi pagina cu View Certificate si a trebuit sa inchid jocul de la Task Manager ca sa pot scapa de pagina aceea ca altfel nu se inchidea .
      Ai incercat sa intri si din browser? Incearca de pe Internet Explorer, interfata ItemShop-ului fiind incarcata in joc prin IE. Incearca si sa dai click pe Yes pentru a merge mai departe.
    • Phlegethon wrote:

brand wrote:

Ai incercat sa intri si din browser? Incearca de pe Internet Explorer, interfata ItemShop-ului fiind incarcata in joc prin IE. Incearca si sa dai click pe Yes pentru a merge mai departe.

Pe browser nu este nici o problema pot intra , dar daca aceasta problema in joc nu este urgenta atunci inseamna ca trebuie ignorata ?
      :rocketlauncher: Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul
    • Danu7y wrote:

Danu7y wrote:

Eu am aceasta problema la item-shopul din joc : imgur.com/gO2rEsj
      Iar dupa ce dau "Da" sau "Nu" imi apare asa : imgur.com/yg0V4Ai
      Ma puteti ajuta va rog sa rezolv asta?
      Inca o data...ma poate ajuta cineva sa rezolv asta va rog !?!?!

1. Actualizați dacă este posibil, Internet Explorer la o versiune superioară.
      2. Asigurați-vă că Internet Explorer este setat ca fiind browser implicit.
      3. Ține-ți cont și de aceste setări.