Pinned Probleme&intrebari V2(SD2-SD3)!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Salut!
      Am lv 45 Sura Am iteme 1.5k pv fms pm 36 p+3 12-13k pv m6 tais m7 armura si vreau sa fac lv 54 cat mai repede o sa am si un buff de lv 75 cu m9 m9 m9 parca..
      Cat ai putea duce si in cat timp as face cu 150% exp pe mine? fara grupa...
    • Demonykut wrote:

Salut!
      Am lv 45 Sura Am iteme 1.5k pv fms pm 36 p+3 12-13k pv m6 tais m7 armura si vreau sa fac lv 54 cat mai repede o sa am si un buff de lv 75 cu m9 m9 m9 parca..
      Salut v2 nu cred ca rezisti.. insa cu exp aia ai creste v1 de rezistat cred ca rezisti ... :) dar ai creste mai bine daca te-ar creste cineva v2 , cam in 5-6 ore in v1 daca ai rezista ai face. :)
    • Demonykut wrote:

Salut!
      Daca te creste cineva in regenerare , care ia toata regenerare,in o ora jumate esti lvl 54 , poate nici atat.13 minute mi-a luat mie sa fac un war de la 54 la 55 cu 150% pe el.
      Daca e sa cresti singur,nu iti recomand v2-ul.Risipa mult prea mare de licori , si cu samanca aia de 75 daca are peste 35% la toate 3 , cred ca poti duce penultima camera din v1 , si in 4 ore cred ca ai face lvl cu 150% exp pe tine.
    • Salut
      cam cat mi-ar lua in v2 sa cresc cu un war mental de la lvl 53 la lvl 61 cu 100-150%experienta
      am 12k pv 700 aparare(cu mount si militar) si rib pm 36 p+3 (mob si fatala) fara buff.
      cat timp mi-ar lua sa fac lvl 61.
    • Buna seara tuturor!
      As avea nevoie de doua estimari de timp
      In cat timp credeti ca as face un caracter lvl 60?
      -De la lvl 1 la 60 DOAR in v2 , tinand toata regenerarea pe mine , si cu
      toate minunile ce le primesc de la recrutare , cufar ucenic.
      A doua estimare..
      Cu un Sura LVL 73 , la fel , toata regenerarea pe mine , cu inele de la
      metine cam in cate ore as face lvl 75,posibil ca de la 74 si 50% sa
      folosesc mantii.

Multumesc mult de tot , si astept cat mai multe raspunsuri.
    • Metalll wrote:

Salut
      cam cat mi-ar lua in v2 sa cresc cu un war mental de la lvl 53 la lvl 61 cu 100-150%experienta
      am 12k pv 700 aparare(cu mount si militar) si rib pm 36 p+3 (mob si fatala) fara buff.
      cat timp mi-ar lua sa fac lvl 61.
      cu 150% exp cam 3-4 ore maxim cu 100% exp 5-6 ore. ( depinde si cum bati daca bagi manti si sti cum sa bati , sau bati 4 5 grupe... , totul ia o intorsatura drastic).
    • MasterOfChmp wrote:

Buna!
      Am un sura arme cu m6 taqis m4 armura...(715atac 474 aprare) am 12.4kpv si buff cu 28%binecuvantare si fotrta..rezist v2?
      :D

De rezistat, rezisti doar ca nu duci mai mult de 3 grupe, M-urile sunt cam mici, ar trebuii sa le fi avut m7 m6 macar ca sa rezisti mai bine.
    • -Care este : apararea minima/skillurile minime(sura am)/atacul minim/buffful minim ca sa duc toata camera mare?
      -In cat timp as putea face 61 de la 52 cu 50% experienta,dar cu 100% ? Dar cu 0% ?
      -In cat timp as putea face de la 61 la 75 cu 100% experienta pe mine ?
    • Buna ziua
      As avea si eu o intrebare sunt war mental pentru a vedea caracteru click semnatura si as vrea sa stiu cam cata aparare trebuie sa ai sa rezisti o camera intreaga si cam cat atac ar trebuii sa am. :thumbsup:
    • VaasMontenegro wrote:

Buna ziua
      As avea si eu o intrebare sunt war mental pentru a vedea caracteru click semnatura si as vrea sa stiu cam cata aparare trebuie sa ai sa rezisti o camera intreaga si cam cat atac ar trebuii sa am. :thumbsup:
      Crezi ca stam sa citim tot caracterul tau sa vedem ce lvl e iteme pv atac si restu ... Raspunde la urmatoarele intrebari :
      1. Ce lvl ai ?
      2. Cat pv ai ?
      3. Cata aparare ai la momentul actual?
      4. Ai buff ? Ce M-uri are ?
      5.Ce arma pvm ai ?
    • VaasMontenegro wrote:

Buna ziua
      M-am uitat peste prezentarea ta si pot spune ca la aparare nu vei avea probleme deloc.I-ati un rib cu pm mare p+4 si un sigiliu mistret.Cu aceste iteme vei duce linistit chiar si camera cu regenerare!
      Cam atat am avut de zis, multa bafta!
    • LexBlood wrote:

-Care este : apararea minima/skillurile minime(sura am)/atacul minim/buffful minim ca sa duc toata camera mare?
      -In cat timp as putea face 61 de la 52 cu 50% experienta,dar cu 100% ? Dar cu 0% ?
      -In cat timp as putea face de la 61 la 75 cu 100% experienta pe mine ?

Va rog,nu ma poate ajuta nimeni?

Avertisment pentru posthunt. Akya
    • [Wiki]PesteMic wrote:

In cat timp as face samanca lvl 70-75 (cu inel de experienta pe ea si probabil si mount) ?
      Depinde cu ce caracter farmezi - daca ai carte comandant - daca ai iteme cu 20 % exp - daca ai combinatie inel 1 ora - inel 3 ore - inel site. In general, daca duci camera mare, doar cu 50 % exp (1 inel) si in grupa cu alt caracter care farmeaza, in jur de 20-25 ore de farmat. (Depinde foarte mult si de camera)
    • Sarek wrote:

[Wiki]PesteMic wrote:

In cat timp as face samanca lvl 70-75 (cu inel de experienta pe ea si probabil si mount) ?
      Depinde cu ce caracter farmezi - daca ai carte comandant - daca ai iteme cu 20 % exp - daca ai combinatie inel 1 ora - inel 3 ore - inel site. In general, daca duci camera mare, doar cu 50 % exp (1 inel) si in grupa cu alt caracter care farmeaza, in jur de 20-25 ore de farmat. (Depinde foarte mult si de camera)
      Pai, să zicem că am doar inel de o oră+ vreo 2-3 ore de carte comandant și îmi iau un mount cu EXP. Cam cât ar ieși ? Duc camera mare fără probleme, am și buff-ul bun.