Cand eram incepator...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cand eram incepator...

Salut.
      In acest thread puteti posta intamplari/povesti haioase despre ce faceati la inceput cand nu stiati o boaba de metin... :lol:

Eu am inceput sa joc cu doi colegi de clasa, eram war,ninja si sura .In prima luna de jucat am crescut toti 3 la amazoane pana la lvl 20 fara skiluri .Cum stateam langa portal in map 2 la amazone vedeam trecand jucatori pe cai,si abia atunci am descoperit magiile.Am jucat alte 3 saptamani sa facem lvl 30 sa putem pescui. Primul meu milion lam facut din pesti vanduti la 25k bucata ,iar cum altfel nu stiam sa facem bani am stat toti 3 la peste si pe chat .Am pescuit si am vandut peste pana strans 20kk , <X si asa miam cumparat rib+9 cu 2 pietre sparte .Mam apucat de joc in septembrie ,iar in decembrie de revelion aveam rib . :hail:

Cred ca nu am fost singurul noob :whistling:
      Voi :pump: ?
    • Prima oara cand m-am apucat am avut misiunea de la biolog cu floriile de piersic, mi-am facut un ninja samutai (am vrut sa ii pun nume samurai dar nu a iesit) sa revenim, ne stand sa citesc ce trebuie sa bat pentru misiune ci doar ce trebuie sa ii aduc am crezut ca floriile pica din copaci si am stat fratele meu 15 minute bune si am dat doar intr-un copac cu pumnalele, dupa cautam alti copaci care arata ca niste piersici.. :( Of doamne mult am mai ras
      Alta intamplare frumoasa e cand pescuiam si vindeam un inventar de negot de pesti la valoarea unui peste sau poate 2 daca gaseam eu sa dau "teapa" dar cand colo eu eram cel tepuit...
    • Cand eram incepator mi-am luat o teapa gen, daca duci dinti cu+ la biolog ii accepta mereu, si asa am dat 7kk pe 10 dinti CU+ la "oferta", cand eram incepator bagam puncte la toate abilitatile, nu aveam de gand sa fac masterele pana la nivel 90 se pare :)))...

• Cand eram incepator imi era frica sa dau lata la +5 . Tin minte prima data cand m am dus la brutali imi picase fms pc 21 dupa mil furase varumiu facuse itm +9 de pe urma lui . Prima mea afacere in care am fost mandru de mine am dat rib +6 pe tigru +9 eram gen baaa am un itm +9 . La lv 42 nu aveam armat facut aveam puncte pierdute . Clipe frumoase cand nu stiai sa joci ....