[Discutii]Server-ul Beta

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Merisor02 wrote:

De war aura si ninja lame ce se aude?
      Ninja lama are al 6-lea skill care e aproape inutil.
      La war o sa poti da aura la fel ca taisul? asa se zvoneste. Si ceva despre marirea atacului la aura?
      pt a pune aura precum taisul warul va avea nevoie de int pt ca la sura taisul scade din pm la cateva secunde deci slabe sanse sa vezi activarea aurei precum taisul
    • New

Nu am aura sa stiu exact dar nu am auzit si nu am vazut in nicio lista de modificari asa ceva. In proportie de 99.99% nu este implementat asa ceva altfel ar fi scris undeva. La ninja lame nu au fost schimbari specifice, singura diferenta notabila este ca armele de 115 (pumnalele Kyanite) au 30 viteza atac si 30 hh comparativ cu armele pt celelalte rase care au doar 25hh si viteza de atac de 25 sau 27
      Don't force it...take a bigger hammer !
    • New

Luqusor wrote:

Din cate am inteles si ce am testat pe sv beta liknul va fi devantajat dupa noile update-uri ce se anunta.
      Atat pvm cat si pvp. ?(
      Ce este acum pe beta este definitiv sa este inca in pragul de testare?
      Nu de alta da sa stiu si eu daca renunt la cont sau continui. :dash:
      De 1 saptamana pe nemesis am inceput sa vad majoritatea liknilor de 90+ au inceput sa se vanda datorita acestor implementari.
      :DD
      Un GiveAway Corespunzator Aferent 10 WONI ---> Click <---
    • New

Hash84 wrote:

Luqusor wrote:

Din cate am inteles si ce am testat pe sv beta liknul va fi devantajat dupa noile update-uri ce se anunta.
      Atat pvm cat si pvp. ?(
      Ce este acum pe beta este definitiv sa este inca in pragul de testare?
      Nu de alta da sa stiu si eu daca renunt la cont sau continui. :dash:
      De 1 saptamana pe nemesis am inceput sa vad majoritatea liknilor de 90+ au inceput sa se vanda datorita acestor implementari.
      :DD
      PA likan la dragon si faramt in general... 1,30 minute va dura sufletul rosu (acum mai merge 4 minute) pana coboara de pe mount,schimba setu cu int pana pune setu la loc si se suie pe mount la daramat dragonu :D