Propunere interzicere deschidere clar luna map1

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Propunere interzicere deschidere clar luna map1

Buna ziua ! Tocmai ce am venit de la cumparaturi si am verificat shopul . Surpiza , acesta era in cercul mic iar in zona unde aveam shop era gol ... motivul fiind un player de 103 care a deschis cateva zeci poate si mai mult de clar luna si a plecat . Nu stau sa verific shopul acum din minut in minut pentru ca unii asa se distreaza . Deschizi undeva in colt si omori mobii . I-am dat mesaj privat si a inceput sa rada :" pai nu e vina mea ca faci shop afara si oricum e prea aglomerat map1 :)) " pe bune ? cine stie de cat timp aveam shopul mort si eu speram ca vand ceva . La blue chiar nu ai loc , sunt shopuri de la cercul mic la depozit deci sa nu aud ca tot vina mea este

Sa fie o zona unde se pot deschide , map2 chiar si map1 dar departe de oras
    • Contra.
      Propunerea ta vine doar ca urmare a faptului ca jucatorii au "declarat" ch1-map1 ca fiind zona de shop. Nu este nimeni obligat sa puna shop-ul doar acolo si cu atat mai putin in afara zonei de protectie.
      ----------------------------
      “Hîc… Părerea mea.”
    • Afecteaza cu ceva evolutia jocului ? Altfel nu imi explic mesajele contra , motivati cu ce va afecteaza daca nu se da voie sa deschizi map1 . O sa ziceti ca nu aveti chef sa mergeti map2 , nu faci 2 ani faci 1 minut .... dar asta este parerea voastra despre propunere .

Pana si voi aveti shopuri afara din cerc pentru ca stiti unde stau cei mari , in zona depozit la vorba , bataie ... daca ai ceva bun de vanzare acolo faci shop . In cerc sunt shopuri si cate 3 unu langa altu nu vezi nici macar ce nume are
    • JustMe95 wrote:

Buna ziua ! Tocmai ce am venit de la cumparaturi si am verificat shopul . Surpiza , acesta era in cercul mic iar in zona unde aveam shop era gol ... motivul fiind un player de 103 care a deschis cateva zeci poate si mai mult de clar luna si a plecat . Nu stau sa verific shopul acum din minut in minut pentru ca unii asa se distreaza . Deschizi undeva in colt si omori mobii . I-am dat mesaj privat si a inceput sa rada :" pai nu e vina mea ca faci shop afara si oricum e prea aglomerat map1 :)) " pe bune ? cine stie de cat timp aveam shopul mort si eu speram ca vand ceva . La blue chiar nu ai loc , sunt shopuri de la cercul mic la depozit deci sa nu aud ca tot vina mea este

De unde iti vin ideile astea? Contra pentru ca ar fi o prostie dupa parerea mea sa se interzica deschiderea cuferelor map 1 e chiar fara sens propunerea ta tinand cont ca sunt 6 sau minim 3 ch-uri pe un server, nu te mai lua dupa regulile de pe privatele care le joci si vino cu ceva original, si alta data iti faci shop in safezone, nu doar tie ti s-a intamplat sincer si mie mi s-a intamplat de multe ori si nu am venit pe forum sa ma plang plus ca sunt lucruri mai importante de rezolvat cum ar fii crash-urile si bugurile dupa noul update.

The post was edited 1 time, last by WolfSoul ().

• WolfSoul wrote:

JustMe95 wrote:

De unde iti vin ideile astea? Contra pentru ca ar fi o prostie dupa parerea mea sa se interzica deschiderea cuferelor map 1 e chiar fara sens propunerea ta tinand cont ca sunt 6 sau minim 3 ch-uri pe un server, nu te mai lua dupa regulile de pe privatele care le joci si vino cu ceva original, si alta data iti faci shop in safezone, nu doar tie ti s-a intamplat sincer si mie mi s-a intamplat de multe ori si nu am venit pe forum sa ma plang plus ca sunt lucruri mai importante de rezolvat cum ar fii crash-urile si bugurile dupa noul update.
      "Pe care" :* o seara buna . Dacă tu speri ca se rezolva bugurile rămâi cu speranța , sunt bug-uri de peste 2-3 ani raportate si se așteaptă rezolvarea ca asta este răspunsul la noi ... Ai zis de ch-uri , de ce nu merg cei care deschid pe alt ch? Ma rog, logica de tastatură este în floarea în ultima vreme :)

*Bebe.Strumph: Avertisment pentru nerespectarea regulilor.
    • New

Hai sa banam si playerii din alte regate care mai vin si omoara shopurile de 15+ , sau sa facem tot map1 safe zone ! Contra , vrei sa ai shopu' neatins? Pune-l in cercu' mare sau mic , nu te obliga nimeni sa-l pui in alta parte pentru ca acolo consideri tu a fi mai la "vedere" .
    • New

Contra, e ca si cum te-ai plange ca de ce e zona pvp in zone de crescut(ex: bo) , si vin altii si te iau la cafteala.E o problema in-game,ce priveste strict jucatorii,in cazul pvp-ului,cei mici cheama ajutor,noi venim si ii spargem,dar cei mici pierd timp in timpul disputei,la fel e si cu cl-urile.Unul are chef sa rada putin,le deschide,mor cativa mici,cei mari omoara mobi.Nu vad nimic gresit cu asta,poate chiar amuzant.Tu te plangi ca pierzi timp in loc sa vinzi.Daca ar merge totul ca pe roate in acest joc,il terminai de mult.
      Oare de foame alegem Papa? :lol: