Bug - echipare cal negru

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bug - echipare cal negru

Salut, am descoperit aseara urmatorul bug(daca e bug sau nu stiam eu de el). Cresteam un caracter, echipat cu inel+carte comandant, iar cand incercam sa urc pe cal, nu ma lasa, doar cand dau cartea comandant jos pot calari calul, cand aceasta este echipata imi apare urmatorul MESAJ . Vreau sa stiu daca este bug, sau este ceva normal. Totusi am zis sa-l raportez, pentru ca mie asta imi pare a fi. O zi buna!
  • bylly1 wrote:

Se stie de aceast "bug". Din cate stiam puteai sa le folosesti pe amandoua daca te urci prima data pe cal , apoi sa pui cartea
    Si eu daca vreau sa urc pe cal trebuie sa dau de fiecare data cartea jos, deci e bug. Cum merge sa echipezi manusa+inel si poti folosi calul fara a da vreun obiect jos asa trebuie sa fie si cu cartea comandant+inel. Sper sa se ia in considerare si asta, stiu ca nu e ceva prioritar, dar poate cand se va implementa noua versiune se va tine cont si de acest mic bugulet.
  • ApaPlata wrote:

bylly1 wrote:

Se stie de aceast "bug". Din cate stiam puteai sa le folosesti pe amandoua daca te urci prima data pe cal , apoi sa pui cartea
    Si eu daca vreau sa urc pe cal trebuie sa dau de fiecare data cartea jos, deci e bug. Cum merge sa echipezi manusa+inel si poti folosi calul fara a da vreun obiect jos asa trebuie sa fie si cu cartea comandant+inel. Sper sa se ia in considerare si asta, stiu ca nu e ceva prioritar, dar poate cand se va implementa noua versiune se va tine cont si de acest mic bugulet.
    Nu rezolvi nimic daca spui aici, fa un tichet cu un print sau informatii despre bug.