tombola-recompensa jetoane

• tombola-recompensa jetoane

Salutare..am obtinut 3 jetoane norocoase la tombola dar nu pot lua recompensa...am incercat in toate formatele chiar si full screen dar degeaba tot nu pot ...a mai intampinat careva problema asta?? vreo solutie recomandare?...
    ps: toate formele de incarcare a contului cu MD functioneaza perfect :)....................................

The post was edited 1 time, last by Andrei23 ().

• Andrei23 wrote:

Salutare..am obtinut 3 jetoane norocoase la tombola dar nu pot lua recompensa...am incercat in toate formatele chiar si full screen dar degeaba tot nu pot ...a mai intampinat careva problema asta?? vreo solutie recomandare?...
    ps: toate formele de incarcare a contului cu MD functioneaza perfect :)....................................
    problema rezolvata..daca mai intampina cineva aceasta problema verificati daca aveti ultima versiune Internet explorer instalata(cel putin la mine din cauza asta era) si bifati-l ca prestabilit...va mai poate ajuta si [Discutii]Probleme item shop!

Se poate inchide!!

GYLDA//Atentionare pentru postare dubla.
    Nu este permisa postarea consecutiva de doua sau mai multe ori in mai putin de 24 de ore de catre acelasi utilizator al forumului.

The post was edited 1 time, last by GYLDA ().