Evolutie armuri

• Evolutie armuri

Dupa sistemul otel-posedata-beta , propun ca orice armura sa poata evolua , adica de exemplu calugar-blindaj-tigru-leu-mortala-dragon-solzi-aur-dga-otel .
      Astfel sa pot ajunge cu un calugar la otel , nu ar fi prea usor zic eu deoarece trebuie sa le faci pe toate +9 si apoi sa mai ceara ceva pentru evolutie exact ca la pose .
      Astept pro/contra .
    • CONTRA!
      De ce contra? Pai cum spune si GodMode, pe serverele mai vechi exista armuri "bomba". De exemplu la mine pe server Nemesis, exista armura leu cu 4x 15 (15 sabie, 15 2 maini, 15 pumnal, 15 sageti si 1000 PV), gandeste-te daca propunerea ta ar fi implementata. Armura asta va ajunge cel mai probabil armura de 115 si de acolo gandeste-te ce ar urma.
    • Pro... Inteleg ideea lui Zombies si imi place in sensul ca te atasezi de armura gen calugar sa zicem +9 si o faci in urmatoarea si tot asa. Ideea este faina/

Actualele cum zic si cei de mai sus, nu ar fi corect, dar daca se implementeaza o arma si o armura noua de nivel mic care sa poate fi evoluata si sa nu se poata pune verzi deloc, eu sunt total de acord
    • Sunt Contra de la lv asa mic ... dar Otel in Pose in Beta in Armura 115 ar fi ideal pentru ca toata lumea stie cum se face o Pose+9 am Posedata +9 - 15 Fulger - 15 Sabie - 15 Colti - 10 Maini - 1500 ... sa mai prind un asfel de bonus pe o armura de 115 este Echivalent cu castigul la Loto 6/49 si atunci stai sa-te gandesti de ce sta toata lumea cu Pose+6 ... pai ma fratilor de ce sa bage omul 2/3/4kkk in Nisip - Seminte - Perle Albe ca la Final sa ramana la lv 115 cu Posedata +9 ,chiar nu inteleg de ce sa Mearga Arma de la lv 65 pana la 115 si Armura NU,e vorba de bani inteleg ca cumperi Schimba ca ei ADD ,dar nimeni nu se gandeste cat dai pe Cufare Pui -Joci la Rulet si altele sa Prinzi o Piatra Magica sau o Piatra Fermecata si pana la urma urmei tot la suma aia se ajunge, Doar ca daca le zici ca e proasta Gestionare Domnul BebeSrumf se supara si iti blocheaza postarea . Domule Bebe Jucatori trebuie ascultati nu sa le bagi pumnul in gura sa taca, chiar daca Adevarul doare. O vorba inteleapta spune " Caini Latra ... Ursul Merge "
    • Ok, cu mentiunea pentru domnul Mysu80 ca domnul Bebe.Strumph este defapt o doamna, va anunt ca nu va inchide nimeni nici un topic in care se discuta civilizat o idee noua care are potentialul de a duce o imbunatatire jocului.

Cu aceasta ocazie va rog sa va referiti la tema propusa in primul post, sa evitati dezabaterile si sa incercati sa aduceti cele mai bune argumente pentru pozitia asumata.

Va multumesc anticipat!