[Discuții] Sezonul de Craciun 2018

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Eu cred ca nu au mai umblat... cred ca din contra o sa il mareasca putin... au fost foarte multe discutii despre dropul cardurilor okay. Eu in sine m-as multumi si cu un drop mai mic totusi ei fac un cadou pentru noi in momentul asta cu cardurile okay serverul noel si costumele de pe site. Gandeste ei din chestia asta pe care o fac isi castiga painea :)
    • NoOne wrote:

Eu cred ca nu au mai umblat... cred ca din contra o sa il mareasca putin... au fost foarte multe discutii despre dropul cardurilor okay. Eu in sine m-as multumi si cu un drop mai mic totusi ei fac un cadou pentru noi in momentul asta cu cardurile okay serverul noel si costumele de pe site. Gandeste ei din chestia asta pe care o fac isi castiga painea :)
      Cred ca tu nu iti dai seama ce vorbesti, cum poti spune ca GF face cadou cu costumele , de ce le da moca sau platim cum md-uri pt ele ?
      De marit sansa de drop la carduri slabe sanse de asa ceva :)
    • Le poti procura si din joc.
      Ce metoda ? Farmezi faci yang si cumperi cu YANG/Woni! De la altcnv care a bagat bani
      Daca ti le permiti le iei daca nu stai pe loc si mai rabzi pana faci rost. Poate bagi bani pentru ele. Lucrurile de pe site se fac si de pe joc cu multa munca..
      Iti dai seama ca daca ar baga si pe joc cei care baga bani degeaba au bagat??? Da metinul faliment daca le punea si in joc. Asa reusesc sa tina metinul in picioare.
      Acum poate zici ca nu imi dau seama dar totusi e un joc virtual care il joci doar ca sa treaca timpul sau de placere. Daca ai juca metinul de placere nu ai "Plange" daca nu s-ar putea face in joc...
      Acum o sa spui ca din cauza lor toata lumea se lasa ca ei nu tin metinul in picioare argumente negative unul peste altul... Asa e omul... Nemultumit si numai nemultumit.
      V-ar convine daca ar face costumele sa nu fie negociate??? Acum nu va convine ca nu le da moca dar le poti lua cu yang de la altcineva, atunci nu o sa va convina ca nu mai sunt negociabile! Sincer eu sunt de partea lor! Intr-un fel sau altu tot va simplifica jocul chiar daca nu pica din mobi :)

:sniper: Munceste si o sa obtii ceea ce iti doresti.
    • NoOne wrote:

Le poti procura si din joc.
      Ce metoda ? Farmezi faci yang si cumperi cu YANG/Woni! De la altcnv care a bagat bani
      Daca ti le permiti le iei daca nu stai pe loc si mai rabzi pana faci rost. Poate bagi bani pentru ele. Lucrurile de pe site se fac si de pe joc cu multa munca..
      Iti dai seama ca daca ar baga si pe joc cei care baga bani degeaba au bagat??? Da metinul faliment daca le punea si in joc. Asa reusesc sa tina metinul in picioare.
      Acum poate zici ca nu imi dau seama dar totusi e un joc virtual care il joci doar ca sa treaca timpul sau de placere. Daca ai juca metinul de placere nu ai "Plange" daca nu s-ar putea face in joc...
      Acum o sa spui ca din cauza lor toata lumea se lasa ca ei nu tin metinul in picioare argumente negative unul peste altul... Asa e omul... Nemultumit si numai nemultumit.
      V-ar convine daca ar face costumele sa nu fie negociate??? Acum nu va convine ca nu le da moca dar le poti lua cu yang de la altcineva, atunci nu o sa va convina ca nu mai sunt negociabile! Sincer eu sunt de partea lor! Intr-un fel sau altu tot va simplifica jocul chiar daca nu pica din mobi :)

:sniper: Munceste si o sa obtii ceea ce iti doresti.
      Deja ai început să aberezi. Chiar nu m-am plâns de nimic doar am întrebat dacă sunt costumele moca. Mi-ar fii indiferent dacă costumele nu merg negociate pt ca nu îmi cumpăr costume de la alți playeri si nici nu vând, mi le procur direct din IS pt ca îmi e mai comod.
      Iar în legătură cu dropul de carduri în cazul in care nu ai observat asta ,an de an pica puțin mai greu cu toate că toți au dat feedback in legătură cu asta. Nu m-am plâns de drop,am jucat indiferent de asta:). Succes
    • CristianVsl wrote:

CatalinOrion94 wrote:

Vedeti daca va pica carduri bine sa nu spuneti aici ca dupa o sa reduca dropul :))si am inteles ca au scos sigiliul manny si elly din cuferele de aur ..asa ca doar la piatra magica mai sper
      Ai vre-o sursă sau spui și tu ceva să te afli în treabă?Nu mai tot răspândiți tot ce auziți de la stânga la dreapta.
      Nu dar nico dupa wiki nu ma iau care este actualizat din an in paste ..ma m uitat si dropul cufarului de aur este din 2015 acolo nustiu daca este la fel si acum
    • Sa speram ca va mai fi si altceva in afara de Okey. Cat despre Item Shop, sunt foarte nemultumita deoarece costumele sunt la sansa in cutie. Nu pot intelege de ce nu avem costume sa le putem cumpara direct. Cutiile cu sanse sunt cele mai mari porcarii. Poti cumpara 50 de cutii si sa nu iti cada costum. Macar daca restul de iteme erau mai bune ca pana la urma este o cutie de event si nu mi se pare normal sa cada iteme asa de slabe. Foarte dezamagita de event in acest an. Poate este doar parerea mea dar mai multi oameni cumparau costume daca erau direct, fara sansa.
    • Nu as vrea sa par nemultumit, dar..drop-ul la carduri e execrabil. Anul trecut cred ca picau de 3 ori mai bine. @'HalfOp, te rog la urmatorul feedback pe care il trimiti, spune-le te rog ca mai bine dau un eveniment 2 saptamani cu drop bun, decat sa dea unu de 42 de zile cu drop execrabil. Spor la joc si have fun.
    • Nu vad pe nimeni sa zica multumesc HalfOp si staffului pentru eventul de 1 decembrie doar critica :).

Un mare fedback pozitiv pentru 1 Decembrie cu toate ca eu personal nu il pot juca dar mi se pare mai mult decat multumitor.

P.S ar trebui sa citim pana la capat inainte sa scriem plini de ura, omu zice clar la sfarsitul postului''Si asta nu e tot! Mai multe detalii vor fi anuntate in curand!''.
    • Nu vreau sa fiu hater, chiar sunt bucuros ca au băgat okey, dar dropul e dezastru. Anul trecut cu 200 mantii făceam între 4 și 5 seturi. Anul asta, ghiciti: cu 200 mantii am făcut 18 carduri, cu mănușă site și la monștrii cu 7-15 lv mai mari ca mine
    • Ma bucur pentru side event chiar daca nu am timp pentru toate dar ma bucur pentru restul lumii si cu parere de rau va spun ca dropul cardurilor este jalnic am consumat 200 de mantii pentru un set intre dt broaste si templu ultima camera ..drop cufar argint direct 100k o sa l vand data viitoare ..mai am de probat v1 v2 sd3 v3 v4 sa vedem cum este pe acolo spor la farmar