[Discutii asa zisa licitatie cu premii ieftine]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [Discutii asa zisa licitatie cu premii ieftine]

Ce parere aveti despre asa zisa super mega ultra oferta oferita la licitatie de catre gameforge hai sa fim serios cu asemenea preturi cine ar cumpara papuci de vant 2000 MD la inceputul licitatiei apoi scazand usor pai nici cei dupa item-shop care sunt in permananta nu sunt atata si cartea vanatorului 4000 MD fereasca D-nzeu

• problema nu e in mare parte preturile , ci faptul ca atunci cand dai sa cumperi nu iti inregistreaza imediat, stateam 2 minute dupa ce am selectat sa cumpar si imi dadea mesaj ca s-au cumparat toate obiectele , chiar daca dadeam click cand mai erau 300 sau 500
    • eu am vandut un item bun de 1,5 kkk pe un voucher de 500 sa bag md-uri..dupa ce am bagat nu am mai putut deschide item-shop-ul...si probabil au fost multi in situatii de genu..cine raspunde ptr asta?ca de obicei bataie de joc a adresa jucatorilor..mentenante peste mentenante..dar degeaba..Gf..tine-o tot asa...
    • corixil wrote:

problema nu e in mare parte preturile , ci faptul ca atunci cand dai sa cumperi nu iti inregistreaza imediat, stateam 2 minute dupa ce am selectat sa cumpar si imi dadea mesaj ca s-au cumparat toate obiectele , chiar daca dadeam click cand mai erau 300 sau 500
      licitatia a fost pe toate comunitatile... gandeste-te ca probabil cand tu dadeai click alti 10.000 faceau la fel:)
    • Salut,sincer sa fiu conceptul de licitatie pe metin este frumos pe cat de frumos pare pe atat de incet a mers treaba cu obiectele cumparate.Insa eu totusi ii felicit pe organizatori si sper ca in viitor sa se ocupe mai bine de teste (gen un servar beta de unde sa licitezi) sau nu stiu o alta metoda!Legat de cartea vanatorului la 4 k md.. oameni buni eu am batut la razador zi de zi de cand sunt implementate skylurile noi la pet si poate nu numai eu. suntem atatia care bat razadorul zilnic iar sa stai sa astepti un cufar carte insotitor e greu asta e unul dintre motive pentru care zic ca la un pret de 1 k md sau 800 se merita cumparat.Iar motivul 2 este ca daca iti vine vreodata o idee inspirata sau nu,sa cumperi cufere cu MD din itemshop poate ai norocul sa iei cartea sau ai ghinionul sa depasesti 800 md si sa ramai cu vreo cateva carti spiritism :)))!Felicitari celor care au cumparat.Sunt multi care plang pe forum ca am luat frate koif si nu mi-a dat coiful pe cat de mult as vrea sa ma incred in toti pe atat ma duce cu gandul ca se face galagie doar (specific la unii dintre ei)Daca ai cumparat o sa primesti premiul un tiket. frumos pe forum le rezolva pe toate repet asta numai in cazul in care chiar pe bune ai cumparat.Daca nu ai cumparat si tu te bati cu pumnii in piept acolo cineva sus vede ce ai facut nu ca ar rade de tine pe strada ca minti dar asa in sinea ta vorbeste cu tine singur in oglinda si intreaba-te dc ai procedat asa pentru ca sunt 80% sigur ca sunt destui care ingreuneaza treburile acuzand aiurea repet nu ma refer la toata lumea pentru ca sunt care au bagat bani frumosi si au luat premii frumoase..Felicitari tuturor care ati cumparat :P o perioada sunt bosi de bosi :P!Un joc placut tuturor. :bbq:
      Nu trage niciodata concluzii fara sa ai toate datele.
    • cum sa spun asta fara sa jignesc :whistling: GF = sh!t
      sa cumperi cutii cu pui de 2 ori .. sa iti arate tranzactia in istoric .. nu iti ia md-urile si nici cutiile nu ti le da
      una peste alta sa nu mai zic ca 90% din timp erau delay destul de mari .. pretul era "refreshed" dupa 15 20 secunde .. sa nu mai zic de cartea vanatorului care sa "TOPIT" in cateva secunde dupa ce pretul a scazut sub 1k md .. am dat sa cumpar una si ce sa vezi "LOADING" 10 secunde mai tarziu "mu!uca"
    • Va citesc comentariile si râd cu pofta. Va gândiți că poate multe iteme au fost cumpărate tot de ei . Va gândiți că 70% din jucători au avut ecran alb când intrau în ItemShop? Sau ca IS a fost blocat ( nu stiu daca mai e ) si nu mai puteai face nimic pe el? Noua baza de date lasă de dorit și nu e bine. În momentul de fata mă gândesc la faptul că jocul vrea să tragă cat mai multi banii oferind de toate cat mai mult si apoi adio. Mă gândesc la joc ca la o societate pe acțiuni care știe că se îneacă la mal si nu știe cum să facă mai repede rost de bani oferind plebei mult si eftin ca să reducă din pierderi. :growup:
    • BlackLegion wrote:

Va citesc comentariile si râd cu pofta. Va gândiți că poate multe iteme au fost cumpărate tot de ei . Va gândiți că 70% din jucători au avut ecran alb când intrau în ItemShop? Sau ca IS a fost blocat ( nu stiu daca mai e ) si nu mai puteai face nimic pe el? Noua baza de date lasă de dorit și nu e bine. În momentul de fata mă gândesc la faptul că jocul vrea să tragă cat mai multi banii oferind de toate cat mai mult si apoi adio. Mă gândesc la joc ca la o societate pe acțiuni care știe că se îneacă la mal si nu știe cum să facă mai repede rost de bani oferind plebei mult si eftin ca să reducă din pierderi. :growup:
      Cum le sti tu pe toate, eu zic sa iti stergi contu de joc si asta de forum.
      Who am i :?: None of your business :!: