Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

EVENIMENT DE PESCUIT

5

alin99

eroare ???

2

alin9888

Didi Shamy Youtube!!!

53

Didi Shamy

Armura ninja v4

0

Cumpar sura AM lv max 61

2

Cien

Recent Activities

• ♪ Redix ♪ -

Liked HalfOp’s post in the thread [Event] Side-Events - Romania!.

Like (Post)
    Dragi jucatori, primele 4 saptamani s-au scurs si este timpul sa impartasim cu voi cateva informatii cu ce evenimente si lucuri speciale va asteapta pe Romania in urmatoarele saptamani. Mai jos puteti gasi o tabela informativa. Va vom tine la curent in…
  • ♪ Redix ♪ -

Liked Graffix’s post in the thread [ItemShop] Reducere la diferite iteme 22.07..

Like (Post)
    Dragi jucatori, announcement_metin2_it_79c08168dcab9920187b81acc3cccf99.jpg din data de 22.07.2018 ora 00:00 si pana la ora 23:59, puteti beneficia de reducere la: * icon_metin2_it_335c9ec604cc4f8fd0683dff85274d9e.png * Ladă de depozitare * 7…
  • alin99 -

Replied to the thread EVENIMENT DE PESCUIT.

• alin9888 -

Quote from joepushtiu: “Ca sa nu deschid alt topic,intreb si eu aici. Ce se va intampla cu cuferele pe care nu le-am jucat,vom putea sa le jucam data viitoare cand o sa fie event sau se sterg la mentenanta?Am ramas cu 1200 de cufere nejucate(in cazul…
  • joepushtiu -

Ca sa nu deschid alt topic,intreb si eu aici. Ce se va intampla cu cuferele pe care nu le-am jucat,vom putea sa le jucam data viitoare cand o sa fie event sau se sterg la mentenanta?Am ramas cu 1200 de cufere nejucate(in cazul in care m-am oprit cu o ora…
  • alin9888 -

Replied to the thread eroare ???.

Salut si eu intampinam problema asta de la net incearca sa faci hotspot de pe telefon si sa dai update sau du te la un prieten si incearca poate merges