Metin2 RO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

[DISCUTII] Fuziune

232

Luqusor

Evenimente noi

20

Azu2kill

Pinned SPAMMM sau OFF Topiiic v 2.0 !!!

• ۞ daimon ۞
  • Azu2kill
46,265

Azu2kill

Metin2 Bob, si problema "bootilor"

4

bajenarumc

Ce se intampla cu biologul ?

3

Xedru

Recent Activities

• Azu2kill -

Liked GARGOYLE’s post in the thread Evenimente noi.

Like (Post)
    Buna all , cred ca multe din evenimentele vechi numai prezinta un mare interes pentru marea majoritate a playerilor cum ar fi ,,tanaka'' sau ,,gaseste gm'' etc . Propunerea mea ar fi sa avem evenimente noi mai atractive,mai dese si cu premii mai mult…
  • alexBN -

Liked Luqusor’s post in the thread [DISCUTII] Fuziune.

Like (Post)
    Fuziune spania @Half apare si la noi in curand un asemenea post ?
  • Luqusor -

Liked GARGOYLE’s post in the thread Evenimente noi.

Like (Post)
    Buna all , cred ca multe din evenimentele vechi numai prezinta un mare interes pentru marea majoritate a playerilor cum ar fi ,,tanaka'' sau ,,gaseste gm'' etc . Propunerea mea ar fi sa avem evenimente noi mai atractive,mai dese si cu premii mai mult…
  • Luqusor -

Replied to the thread [DISCUTII] Fuziune.

Fuziune spania @Half apare si la noi in curand un asemenea post ?
  • Azu2kill -

Replied to the thread Evenimente noi.

Quote from robertagabriela: “si chiar daca s-ar organiza un eveniment de genu in momentu asta,credeti ca o sa fie multi participanti? e mai mare deranju ca evenimentu. ” daca ar fi pvm, te asigur ca o sa fie f multi. iau ex servarul pe care joc…
  • pmZK -

Liked WhoBlessedMe’s post in the thread Evenimente noi.

Like (Post)
    Quote from HalfOp: “Salut, cred ca am mai explicat acest aspect, dar dupa ce vad comentariile aduse, tin sa-l mai spun odata, cu riscul reperatii: -nu, nu este neaparat o contra adusa din partea echipei la un event PvP. Contra este din cauza ca multi…
  • pmZK -

Liked CatalinOrion94’s post in the thread Evenimente noi.

Like (Post)
    Lasati evenimentele pvp si axativa mai mult pe cele pvm la pvp participa 20 de jucatori la pvm participa 2000 aici e diferenta si ceva nou in pvm e o provocare pentru toti cu un drop bunicel sa scoateti dropul de yang si exp din orice cufar de eveniment…
  • Azu2kill -

Liked CatalinOrion94’s post in the thread Evenimente noi.

Like (Post)
    Lasati evenimentele pvp si axativa mai mult pe cele pvm la pvp participa 20 de jucatori la pvm participa 2000 aici e diferenta si ceva nou in pvm e o provocare pentru toti cu un drop bunicel sa scoateti dropul de yang si exp din orice cufar de eveniment…
  • Azu2kill -

Replied to the thread SPAMMM sau OFF Topiiic v 2.0 !!!.