Asa cum spune si titlul, in acest topic puteti prezenta caracterul vostru ninja lama de pe metin2.ro
Puteti prezenta atat informatiile despre caracter cat si eventuale printscreen-uri daca doriti.
Subliniez faptul ca este un topic de prezentare al caracterelor, nu un topic pentru polemici!
-
-
uitati aici caracterul meu:
Ninja asasin lvl 39
VIT: 21
INT: 15
STR 66
DEX 42
sunt puse cam aiurea ,da stiu(la inceput mi-am pus foarte mult la str,si apoi am luat-o cu vit-dex...asta e)
Cal armat lvl 13(de la lvl 35)
skilluri:
M5 ambuscada(3 carti si m6)
M2 pumnal rulant(1 carte si m3)
2 nor otravitor(in crestere spre M)
1 atac fulger
1 camuflaj
Iteme:
Arma: PFN+9 PM 10 patrunderii+3 si un ciob
Armura: leu-furnica(lvl 34) +4 max pv+1500-2 cioburi(cea buna mi s-a spart)
De la lvl 42 urmatoarea armura: costum de ninja+5,max pv+1500,piatra grabei+3,piatra protectiei+3
Gluga: gluga de piele +9(trebuie sa am zale+8 ca sa fie mai buna,de la lvl 41-gluga de otel+6 regenerare pv 12%, tare imp. orcilor 6%)
Scut: de lupta +6 6% sansa de a reflecta atacul corporal direct(il tin pentru bonus,de aceea n-am pentagon,la lvl 41 rotund negru+6)
Bratara: bratara de argint+7
cercei: cercei de abanos+7
colier: abanos+7(il schimb cand am ocazia)
papuci: cizme de piele +4 cu max pv 500
cam atat....inafara de colier momentan nu stiu daca am ce sa schimb(eventual daca gasesc un PFN mai bun deacat al meu)
va rog dati un comentariu
-
Ninja Lama Lvl 78, Server Virgo (Nu dau nume pt ca nu are rost).
Skill-uri:
Pumnal Rulant - G2;
Ambuscada - M9 (inca 2 carti pentru M10);
Atac fulger - M9 (inca 6 carti pentru M10);
Nor otravitor M6 (inca 2 carti pentru M7);
Camuflaj - 5 puncte.
Din neatentie la inceput si pentru ca nu am avut rabdare sa caut banderole si pentru ca la inceput nu am avut facute in ordinea corecta skillurile si am dat resetare cu pergament dupa dela item shop am pierdut 4 puncte de Skill. asta e...
Iteme:
1. Costum vant negru 6+ (pietrele vor ramane 3 +, nu am bani de aruncat sa incerc sa pun 4+ pentru ca oricum nu o sa pot creste armura mai mult de +6, si in concluzie ma voi apuca sa fac alta):
2. Gluga de otel 6+:
3. Scutul Tigrului 9+:
4. Bretara Lacrima cerului 7+:
5. Colier de Lacrima cerului 7+:
6. Cercei de Abanos 9+:
7. Papuci Pasarea de foc 4+ (nu au vrut sa mearga la 6+ macar...):
8. Cutit Dragon 6+ (a fost 8+ dar nu a vrut la 9+ si nici din nou la 8+):
9. Cutit Siamez 7+ (de doua ori a esuat la 9+):
10. Arc Dragon Galben 7+ (poate il mai cresc dar nu se merita mai mult):
11. Sabie Nimfa 7+ (trebuie sa fac una 8+ macar, pentru spart metine):
Sper ca nu v-am plictisit. -
m un ninja mic rau de tot:
Lvl 31
Skill:
Ambuscada M2
pumnal rulant 8
restul 1
Iteme:
Scarlatin +8
Lata +6
pentagon+5 ( mi-a esuat unu la +7
)
brt. argint+8
col. lemn pv+1500
cercei lemn pv+500 , sansa 24% la o lovitura critica
papuci piele +6 pv+500
plzz help
Scz am scris G2 inloc de M2
-
sansa 24 la critica ? lvl 31 - G2 Ambuscada ?
Pleaca altundeva cu privatul ...
Scuze de off topic .. -
Display More
m un ninja mic rau de tot:
Lvl 31
Skill:
Ambuscada G2
pumnal rulant 8
restul 1
Iteme:
Scarlatin +8
Lata +6
pentagon+5 ( mi-a esuat unu la +7
)
brt. argint+8
col. lemn pv+1500
cercei lemn pv+500 , sansa 24% la o lovitura critica
papuci piele +6 pv+500
plzz help
24% critic nu exista maxim e 10% iar pe cercei nu exista bonusul pv si nici bonus critic asa ca
-
-
Am un ninja lama cu full DEX si 53 Vit cu M6 ambuscada M 4 pumnal Rulant si urmeaza Camuflaj la M:
AM : armura de lvl 42 + 5 cu PV 500 ( o fac acusi + 7 ) sangeroasa + 6 cu anti-sura + 3 si 2 cioburi ; gluga de lvl 21 + 5,abanosi + 7, Argint + 6;papuci de lvl 29 cu PV 1500;Colier cu peg PV 8 % si PV 500 !;
AM LVL 48 Cal armat si cal lvl 14 vreau sal fac militar ; si cam atat astept si eu pareri despre caracterul NINJA-Lama al meu ! -
Am un ninja lama cu full DEX si 53 Vit cu M6 ambuscada M 4 pumnal Rulant si urmeaza Camuflaj la M:
AM : armura de lvl 42 + 5 cu PV 500 ( o fac acusi + 7 ) sangeroasa + 6 cu anti-sura + 3 si 2 cioburi ; gluga de lvl 21 + 5,abanosi + 7, Argint + 6;papuci de lvl 29 cu PV 1500;Colier cu peg PV 8 % si PV 500 !;
AM LVL 48 Cal armat si cal lvl 14 vreau sal fac militar ; si cam atat astept si eu pareri despre caracterul NINJA-Lama al meu !fa lv 21 la cal si apoi dute si fa militaru
revin cu ninja al meuarma : cutit scurt +1 nu ma mai chinui sa mai fac si la ea img
skill:
M1 la atac fulger (esuat de 3 ori cartea)
4 pcte ambuscada
1 pct la pumnal rulantne vedem la razboinici o sa prezint si acolo
-
Display More
fa lv 21 la cal si apoi dute si fa militaru
revin cu ninja al meuarma : cutit scurt +1 nu ma mai chinui sa mai fac si la ea img
skill:
M1 la atac fulger (esuat de 3 ori cartea)
4 pcte ambuscada
1 pct la pumnal rulantne vedem la razboinici o sa prezint si acolo
CUM sati zic nu e bn deloc tr sa pui 1 VIt 2 Dex tu ai pus pe STR mult si cutitu este slabi si M! Atac fulger nui bn man tr sa faci mai intai ambuscda
-
am si eu un ninja lame lvl 81 Leonis
skiluri
P - ambuscada
P - pumnal rulant
P - atac fulger
M10 - nor otravitor
8 pct - camuflajIteme
vultur imun
chakram aripa diavol +9 ( cutit de lvl 75)
vant negru +6
abanosi +9
colier lacrima +7
bratara de argint +9
papuci phoenix +6
gluga de zale +9
si cam atat
Nu prea bag bani in joc..iteme bonusate f putine :d dar ma descurc
-
trilulilu nu pui si niste poze?Caracter super;) ! Crek face legea la duel
! bafta in continuare! -
Display More
am si eu un ninja lame lvl 81 Leonis
skiluri
P - ambuscada
P - pumnal rulant
P - atac fulger
M10 - nor otravitor
8 pct - camuflajIteme
vultur imun
chakram aripa diavol +9 ( cutit de lvl 75)
vant negru +6
abanosi +9
colier lacrima +7
bratara de argint +9
papuci phoenix +6
gluga de zale +9
si cam atat
Nu prea bag bani in joc..iteme bonusate f putine :d dar ma descurc
Super iteme si skilluri !
Esti Katoshikuki ?
-
Nume:kidDuTzul
Server:Taurus (Ch1 Mai Mereu)
Skill: Ambuscada M3
Pumnal Rulant:M2(2 CarTi Esuate)
Camuflaj:
Nor Otravitor:5
Atac Fulger:7
Items:Gluga+6 PM
Bastard+5(Patrunderii)
Costum Leu Furnica+4(Pv+700)
Bratara Argint+5(Pv+250)
Colier Abanos+4(Pv+500)
Cercei Abanos+4 (Pv+150)
Papuci De Aur +2 (Noi)
~Pv Total : 5318~Cal:Lv 11(Armat)
CharaCter:Frizura;Pergamente...;Etc... (Am bagat Multi Bani In joc
) Screen Cu Mn
~~>> http://img707.imageshack.us/img707/4751/0320185046.jpg -
Display More
Nume:kidDuTzul
Server:Taurus (Ch1 Mai Mereu)
Skill: Ambuscada M3
Pumnal Rulant:M2(2 CarTi Esuate)
Camuflaj:
Nor Otravitor:5
Atac Fulger:7
Items:Gluga+6 PM
Bastard+5(Patrunderii)
Costum Leu Furnica+4(Pv+700)
Bratara Argint+5(Pv+250)
Colier Abanos+4(Pv+500)
Cercei Abanos+4 (Pv+150)
Papuci De Aur +2 (Noi)
~Pv Total : 5318~Cal:Lv 11(Armat)
CharaCter:Frizura;Pergamente...;Etc... (Am bagat Multi Bani In joc
) Screen Cu Mn
~~>> http://img707.imageshack.us/img707/4751/0320185046.jpg
man...nu stiu ce sa iti zic...nu pari sa fi bagat "multi bani in joc" ...adica,atat ca ti-ai cumparat frizura...dar eu nu am bagat niciun ban si am iteme si skilluri mai bune decat ale tale.
daca tot iti ti sabie,atunci ia-ti fms....dar e util decat de pe armat...ar trebui sa iti iei niste pumnale foaie neagra cel putin +7,care sa aiba PC destul de buna(mai mare de 5).
ar trebui sa mai lucrezi e colier,cercei bratara si papuci...bratara bag-o la +6 linistit ca nu patesti nimic...fa-ti rost de o pretioasa si fa-ti abanosii....armura e bunicica..poti trai cu ea pana la lvl 42 cand iti recomand una cu mai mult de 700 pv.mai lucreaza putin pe skilluri,si daca tot te tine buzunarul cumpara-ti citit concentrat,care va asgura citirea cu succes a cartilor tale. -
Server-Aries
Regat-Jinno
Nume-S0nny
Nivel-52
O scurta prezentare , fara print`uri acum , poate la editare o sa pun..
Coif-zale + 7 ( o sa`mi cumpar + 9 cat de curand , bani am)
-gluga de piele + 6 cu regenerare PV 30%
-gluga de piele + 6 cu 3 % otravire
Armura-costum de ninja + 6 1500 PV , cu protectiei + 3
-costum de ninja + 9 , aparare cu 2 maini 10% si protectiei _+3
-azur cu grabei + 3
Papuci-1500 PV
Colier-1000 PV
-10% sansa la lovituri patrunzatoare
-regenerare PV 20%
-aparare pumnal 10%
Bratara -Bratara de cristal + 3(15% reg.PV) , 1500 PV
Cercei-Abanosi + 9 , 3 sloburi de ebonita
Arma-PFN + 9 , PM-10% PC +10% , ciobite din pacate..
Ambuscada M7 , inca 3 carti si fac M8
Pumnal rulant M6
Nor otravitor 12 puncte
Status-90 dex 72 vit restul ca la inceput
Din pacate n`am gasit banderole deloc..si mi`a iesit la 20 rulant..compensez nor la 17..
O nota?:D
-
Display More
Server-Aries
Regat-Jinno
Nume-S0nny
Nivel-52
O scurta prezentare , fara print`uri acum , poate la editare o sa pun..
Coif-zale + 7 ( o sa`mi cumpar + 9 cat de curand , bani am)
-gluga de piele + 6 cu regenerare PV 30%
-gluga de piele + 6 cu 3 % otravire
Armura-costum de ninja + 6 1500 PV , cu protectiei + 3
-costum de ninja + 9 , aparare cu 2 maini 10% si protectiei _+3
-azur cu grabei + 3
Papuci-1500 PV
Colier-1000 PV
-10% sansa la lovituri patrunzatoare
-regenerare PV 20%
-aparare pumnal 10%
Bratara -Bratara de cristal + 3(15% reg.PV) , 1500 PV
Cercei-Abanosi + 9 , 3 sloburi de ebonita
Arma-PFN + 9 , PM-10% PC +10% , ciobite din pacate..
Ambuscada M7 , inca 3 carti si fac M8
Pumnal rulant M6
Nor otravitor 12 puncte
Status-90 dex 72 vit restul ca la inceput
Din pacate n`am gasit banderole deloc..si mi`a iesit la 20 rulant..compensez nor la 17..
O nota?:D
OHO :shifty:
Foarte tare caracterul !
Ai foarte multe iteme cu pv..asta este foarte bine !
M-urile mari..
Itemele foarte bune.
9.5 nota !
Pun pariu ca rupi in pvp :criminal: -
WreckBoy dak chiar nu crezi k am bagat multi bani in jok ar trebui sa citesti mai bine textul... Am Cumparat Multe pergamente deoarece prima data am gresit skillurile
, Freza , Masca , Etc... , Fms... Unul Mi-a fost Furat(Nu are Rost Sa dau Nume) iar al doilea... Eshuat... , Ms pt info... Cu cititul concentrat ... o sa incerk... -
WreckBoy dak chiar nu crezi k am bagat multi bani in jok ar trebui sa citesti mai bine textul... Am Cumparat Multe pergamente deoarece prima data am gresit skillurile
, Freza , Masca , Etc... , Fms... Unul Mi-a fost Furat(Nu are Rost Sa dau Nume) iar al doilea... Eshuat... , Ms pt info... Cu cititul concentrat ... o sa incerk...
nu am zis ca nu ai bagat bani in joc,doar ca nu i-ai investit cu cap...sunt multi care nu au bagat bani in joc deloc si se descurca mai bine... nu merita sa iti ti sabie....ia-ti un fms cu medie mare sa dai de pe armat,in rest cumpara-ti PFN (daca nu gasesti unul bun ia-ti un pumn de diavol +7,8,9 cu bonusuri ca otravire si flexibilitate,optional stun(dar cauta primele doua mai mult). -
Salut!Vreau sa imi prezint si eu asasinul.
Nume:AsasinR0LvL:24(in crestere)
Server:Lupus
Skill:M1 ambuscada(amfacut M de la 17 si au esuat cartile in prostie
)restul cate un punct mai putin camuflajul(nu am pus punct in el)Status:
http://img406.imageshack.us/img406/7651/0322090101.jpgArc:
http://img94.imageshack.us/img94/7503/0322084346.jpgColier:
http://img406.imageshack.us/img406/7073/0322084339.jpgCercei:
http://img684.imageshack.us/img684/7568/0322084336.jpgBratara:
http://img511.imageshack.us/img511/1614/0322084328.jpgScut:
http://img440.imageshack.us/img440/1332/0322084321.jpg (nam gasit pentagon
)Coif:
http://img684.imageshack.us/img684/7821/0322084316.jpgArmura:
http://img511.imageshack.us/img511/4677/0322084310.jpgArma:
http://img201.imageshack.us/img201/1732/0322084303.jpgAstept pareri
!










