Prezentare ninja arc (arcasi)

  • Asa cum spune si titlul, in acest topic puteti prezenta caracterul vostru ninja arcas de pe metin2.ro


    Puteti prezenta atat informatiile despre caracter cat si eventuale printscreen-uri daca doriti.


    Subliniez faptul ca este un topic de prezentare al caracterelor, nu un topic pentru polemici!

  • Se pare ca voi incepe eu :
    Nume : t1t1
    Server : Leonis
    Regat : Jinno
    LvL : 73 (momentan)
    Skil`s : sageata de foc P , sageata otravita G1 , foc repetat G2 , ploaie de sageti M8


    Cal lvl 21 bineinteles
    Status : vit 90 int 3 str 49 dex 90


    Arc dragon galben +9 reintoarcerii anti-razboinici si anti-ninja toate +4
    Arc caisa +9 fatala si monstrilor +4
    in rest : Scut Vultur +9 imun la necunostinta , Gluga de zale +9 , abanosi +9 , argint +9 ,papuci de piele +9 ,colier de jad +9 , Costum de Vant Negru +6


    si o mica demonstratie e puterii :
    http://img687.imageshack.us/i/17ke.jpg/

    Edited 3 times, last by t1t1 ().

  • Mda...foarte bun ninja-ul t1t1 !
    Bravo !
    Mai trebe sa schimbi papuci....si armura sa ii dai + mai mare..
    In rest ... perfect ! :thumbsup:
    Pun pariu ca pvp rupi :criminal: !

  • ar trebuie ridicare G-urile alea nu crezi ?schimba papucii aia cu niste pasare foc +6 sau vezi tu ..ca parca dau la fel de multa vit de miscate dar ai si bonus [vit de farmec,aparare,eschiva sageti samd]

  • Nu ar fi trebuit sa faci M la mers ? ?(



    Un caracter ff bun ;) imi mai amintesc cand aveai 40+ :))

  • daca tot ziceti sa isi faca magiile mai bune itemele mai bune atunci de ce nu le faceti voi :thumbdown: ajungeti intai asa si mai vorbiti

  • Arcasu meu :
    server gemini
    nume GodLess lvl 48 (pe pauza)

    • M-uri : M5 otravita

    M4 foc
    13 pct foc repetat

    • Iteme: Armura de 34 +7 cu 1000pv protectiei 3 si eschivei 4

    gluga de zale +7
    brs +6 cu diavoli 10%
    abanosi +7
    papuci(de 39), colier(de aur) si bratara(de lemn) cu 1500 pv fiecare :love:
    arc corn +8 cu reintoarcerii 2 si antininja 3
    fms +8 cu medie 7

    • Cal: armat si-atat

    :minigun: fieraru
    Mi-a esuat armura de 48 cu grabei+4 si prot 3 ;( la +5

  • daca tot ziceti sa isi faca magiile mai bune itemele mai bune atunci de ce nu le faceti voi :thumbdown: ajungeti intai asa si mai vorbiti

    te-a intrebat cineva ceva ?el a vrut pareri,eu i`am spus sa isi ridice skillurile,l`am omorat ?decat sa faci posturi dinstea de mare sapiens mai bine da`ti cu parerea...


    @GodLess:ridicati putin M-u pe otravita,skillurile scoase la 17 bravo :D.iteme foarte bune...eu zic sa incepi sa investesti in transformare,ca te apropii de levelu in care nu merge bine nici`unde inafara de v2.



    Mella@ Avertisment verbal pentru limbaj agresiv.


    Mella@ Edit: Te rog, incearca sa nu mai folosesti astfel de exprimari la adresa userilor forumului. Multumesc pentru intelegere!

  • Eu nu cred ca t1t1 ala are +9 tot si ce M`uri are la lv lui .. fa o poza cu toate item sa te cred si eu :)
    Sorry am un cumnat care ii pe arc si el are lv 52 si are M5 Sageata de foc si M3Foc repetat si pe Sageata otravita are 13 puncte nu cred ca ai tu tot +9 te ar costa fff mult chiar daca ai lv asta succes daca intradevar ai caracterul acesta :thumbsup:

  • Eu nu cred ca t1t1 ala are +9 tot si ce M`uri are la lv lui .. fa o poza cu toate item sa te cred si eu :)
    Sorry am un cumnat care ii pe arc si el are lv 52 si are M5 Sageata de foc si M3Foc repetat si pe Sageata otravita are 13 puncte nu cred ca ai tu tot +9 te ar costa fff mult chiar daca ai lv asta succes daca intradevar ai caracterul acesta :thumbsup:


    Uite si dovada pt tot ce am spus mai sus ;)
    http://img36.imageshack.us/img36/2606/alloftiti.jpg

  • Salut.O sa imi prezint si eu carcterul.O sa incep cu statusul:)
    VIT:42
    INT:3
    STR:14(10 de la abanosi)
    DEX:82
    LVL:39
    Cal armat(lvl 11)
    Competente:
    Sageata otravita M3,Sageata de Foc M3,3 puncte pe Foc Repetat
    ITEME:
    Coif:zale+7
    Scut:de lupta+6:|(am spart pentagon la+8,mai fac azi un pentagon sau brs)
    Armura: Scarlatin+9 cu protectiei+3 si 1500 PV
    Cercei:abanosi+7
    Bratara:argint+7
    Colier:de lemn+0 1500 PV si 2% patrundere
    Papuci:de lvl 17+3 cu 1500 PV
    Arc:corn+6 comp 14% si anti-war+3(o sa urmeze reintoarcerii+4)
    si un FMS+5 medie 20% pt metine:)
    Acum o sa ma concentrez mai mult pe transformare.Am inceput sa strang globuri si sa citesc carti.Am deabia 2 pe transformare:)
    Sa curga parerile :love:

  • bv t1t1..reusit caracter :) ..de iteme nu mai zic bv..


    sper sa reusesc si eu sa imi fac arcu +9:D.. :love:


    au dreptate cei care au spus papuci sa ii schimbi:P..


    bafta :thumbup:

  • Bravo t1t1 super tare archer-ul tau bafta :thumbup:

  • Va salut !


    Ce parere aveti ?


    Fms zic eu ca e bunicel, arcul trebuie sa fac unul cu comp mare de duel, am 6 pct la transformare si 4 esuate pana acum, cal lv5 la 35 va fii armat.


    Statusul este putin gresit, dar de acum voi pune numai pe dex.


    Am fost ninja lama pana la 30 cand m-am schimbat pe arc !


    Bratara numai am s-au dus 2 la +8 si una la+9 (argint) strang bani pt +9


    Am 3 perechi de abanosi +7, sper sa duc una la a+8.


    Joc pe Leonis, Regatul Jinno !

    Edited 2 times, last by BLoOoOoDy ().


  • Bv e un inceput excelent pt caracter
    dar daca o sa te tii de el
    si o sa il duci asa in continuare
    o sa ajungi mare


    pm in jos si o sa te ghidez cu mare placere daca vrei in construirea arcasului

  • servar -Sagitta


    regat - Shinsoo


    nume - DethPlay


    lv 21 momentan nu jok de mult :P


    Statu caracter


    VIT-39


    INT-3


    STR-24


    DEX-17



    item:


    gluga zale +6 far bonus


    scut pentagon +7 far bonus


    costum rosu scarlatin +9 piatra grabei +0


    restu sunt de lv mic


    arcul de lv 20 mi esuat la +9, arma momentan am numai sabie lunga +9 piatar anti-sura+2 si lata +7 bonus 2%critica si piatra +2 patrunderii


    mai am costum furnica roie +5 pv 1500 , aparare cu sabia 2% ,pietre protectiei +2 si magiei +3


    ata momentan astept indrumari si sugesti nu prea ma pricep ms :D


  • Pacat ca ai gresit statusul :| , fa-ti alt caracter ca nu e greu sa faci lvl 21 si fa-l corect , adik pune DEX : VIT in raport de 2 : 1 per lvl pana faci dex full , apoi continui cu vit pana la maxim si abia dupa incepe sa pui pe str , i-ati iteme cu pv , un arc corn +9 si un fms +7 cu pm peste 20% pentru lvl-ul 30 .

  • :criminal2: :dash: ms voi incerka sa fac alt caracter :gamer: :gamer:

    Edited once, last by mysterryo ().

  • in primul rand mysterio mai usor cu emoticoanrele ca iei warn
    in al doilea rand sa va zic ce am si eu pe un arcas:
    lv:32
    magii:m5 sageata otravita
    14 pcte insageata foc
    atat
    status cam aiurea :50 vit 20 str 20 dex
    iteme :corn+5(mie frica sa dau mai moolt) pm-1 pc 14,fms +4(si asta mie frica)pc-19 pm9,costum rosu scarlatin+6, scut lv21+5,coif lv21+4
    si bratara argint +5(doar asta da pv)
    ce credeti(stiu ca e de la 5 in jos da macar spuneti..) :thumbsup:

  • desi din iteme par ca stau cm prost cu banii si vedeti acel m5 la sageata otravita va ganditi ca blufez dar sageata otravita e ff ieftina pe virgo :thumbsup:


    Mella@ Avertisment. Postare dubla