Prezentare sura magie intunecata

  • mai bunule, piatra magiei nu iti scade timpu de incarcare a vrajilor, iti da 150 PM mai mult!

  • Reusita vietii mele :rolleyes: :


    Nu pot crede ca am reusit:
    armura de 66+1
    dinte de stafie+6



    xX@ndre$Xx & Varumiu = Vrejuzul

  • Imi place ca ai M pe lov focului.Putin sura vad cu magia asta la M . Nu imi place ca ai daor 12 pct pe spirit. Nu stiu cum te descurci in duel. Si ar trebui sa mai ridici itemele :P

  • pai acest caracter la facut model de mental , adika protectia care da aparare primu M , apoi explozia , sfera.
    In PvP bat: Razb lv 70-75 , Ninja (arc/lama) lv 60-70 / 70-75 , Sura 65-70 , Samani pe toti
    In PvM bat: In V2 iau 2 camere , la capcauni razboinici bat cat 5 pe mn

  • Ceea ce spui tu nu este prea adevarat cel putin in pvm. Nu cred ca la 66 iei 2 camere. Nici macar 1 nu cred ca o iei . Ai si M mic pe protectie. Daca aveam M 10 sau G te mai credeam...si daca aveai si un exo +7 +8 dar asa nu...

  • spune ce iteme ai ca lvl magiilor nu ma impresioneaza cu nimica.. ai m10 la foc si m4 la protectie si zici ca bati jucatori d lvl 70+ ? neah nu cred
    si ce daca ai magica+1? eu o am +2 si o tin asa de frumusete dar in rest folosesc suflet+7 . deci cu ce armura bati de obicei?arma + cat? restul?

  • cibici decat sa dai sfaturi , pr0mo te respect , dar nu sti sa stergi un caracter :))) , am vazut topicu tau , as vrea sa-l vad pe cibici daca se crede tare cu un Screen

  • cibici decat sa dai sfaturi , pr0mo te respect , dar nu sti sa stergi un caracter :))) , am vazut topicu tau , as vrea sa-l vad pe cibici daca se crede tare cu un Screen


    ON: ANDRES vreau si eu sa vad cum faci un lure in v2 sau cum faci un duel cu unu bun ? Si...cata aparare ai ?
    OFF:Era bug nu stiu ce naiba codu era 6 de 0 si cand il bagam nu mergea. Dupa am tinut apasat numai pe 0 si a mers...

  • Salut Sa imi prezint si eu micul sura.
    FMS:http://i43.tinypic.com/110lrte.jpg
    Cercei abanos +8:http://i43.tinypic.com/2iraqm1.jpg
    Colier:http://i42.tinypic.com/166abts.jpg Este cu pv 500
    Bratara:http://i44.tinypic.com/ju75ds.jpg Este cu pv 500
    Am lev 34.Armrua InYang +4 am avut stafie +8 sa spart la +9 .Coif +6 .cel de 21 sau spart 2 la +5 caut sa cumpar .Scut de lupta +6 am de 41 tot +6
    Mastere:Lam facut sa cresca bn am M4 lovitura focului si 12 pct pe spirit rest cate 1 pct :D
    AStept pareri sa spuneti la ce sa mai lucrez
    Status: 74 INT 35 VIT si restu cum sunt de la inceput
    Cal lev 10 mai trb sa trec 35 si sa fac armatu


    Km atat

  • pai acest caracter la facut model de mental , adika protectia care da aparare primu M , apoi explozia , sfera.
    In PvP bat: Razb lv 70-75 , Ninja (arc/lama) lv 60-70 / 70-75 , Sura 65-70 , Samani pe toti
    In PvM bat: In V2 iau 2 camere , la capcauni razboinici bat cat 5 pe mn



    serios?
    Ei bine, as dori sa iti spun ca magiile sunt complet AIUREA !ar fi trebuit sa pui protectia, spiritul, aceea de te da peste cap la M, nu ceea ce ai pus tu...iar, cat despre ceea ce poti invinge..chiar vreau sa vad cum invingi tu chiar si 1 camera in v2, sau, un ninja pe lama, cu nimfa+8/+9 cu pietre : anti-sura+3/+4 , reintoarcerii+2/+3 si patrunzatoare +2/+3....daca a stiut sa isi faca bine magiile, din 3 magii te-a omorat, oricat PV ai avea....


    Iar despre sura 65-70...depinde doar de itemele , si bonusurile sale...
    razboinic lvl 70-75....chiar vreau sa vad cum invingi pe unul de 72 cu M7+ la aura, si cel putin m4-m5 la vartej....
    samani pe toti .... chiar nu cred ca poti invinge un healer cu m8+ la leac, poate chiar G, si, cu ragetul dragonului(sau cum se numeste cel ce iese din pamant, sub forma de cerc) la G....chiar NU poti invinge o astfel de persoana....adica..depinde de itemele sale(sa aibe cel putin 13k pv)


    si, NU TE MAI LAUDA CU CEI CARE NU AU BONUSURI ANTI SURA, PIETRE, SAU, CARE AU JUCAT PENTRU PRIMA DATA PE UN CARACTER DIN ACEA RASA !
    Lauda-te si tu cu cineva de level 65-68 care sa stie juca, sa aibe M peste 5 la toate magiile la care are M, si, sa aibe TOATE itemele+9...cu astfel de persoane lauda-te, nu cu cei de lvl "70-75";"60-70"/"70-75"; "65-70" care iau bataie de la oricine, datorita faptului ca joaca pentru prima data cu acele magii/ poate chiar pe joc :thumbdown:


  • La skill ar fi o problema , primu M ar trebui spiritu.

  • 2 camere in v2 =)) , fi serios baiete , daca duci 3-4 grupe sa fi multumit (si alea chinuite , cu jumate de pachet de lic G)


    Mella@ Avertisment pentru nerespectarea Regulamentului Forumului. Off topic

  • este f bun fms pt crescut,pastreaza-l,dar in duel este bun unul cu paguba competentei mare pt a creste dmg la vraji ;)

  • asa am vrut eu sa-l fac sa creasca bn far cal armat! :D Oricum mam lasat de el astazi am vazut disparut fms-u abanosi si scut :(>>> ASA K ma apuc de altu :dBFT MAI VREAU PARERI SA STIU LA CE SA MA I LUCREZ KND IMI FAC ALTU

  • mai bunule, piatra magiei nu iti scade timpu de incarcare a vrajilor, iti da 150 PM mai mult!


    Vezi asta ma enerveaza la unii.Se baga unde nu cunosc.NORMAL CA LA +PM MA REFEREAM.Daca voiam rata de incarcare a magiilor imi puneam reintoarcere+4 colier+9 etc.Acum intelegi?Mai citeste o data postul ca vad ca nu te-ai lamurit.

    :dead: Rest in pieces :dead:

  • Nu sunt un "cunoscator".Vezi-ti tu,te rog,de treaba ta.Nu stiu sa-mi fac o armura aia e,o sa invat.Nimeni nu-i perfect.(Magie+4=1 lovitura intunecata,3 lovituri de spirit etc.,protectie+3 fata de protectie +4 pentru ca da,chiar n-am avut yang,si ciob eschive+4 esuate de la +0).Multumit?


    Completez si un G2 la transformare. :slap:

    Ce lvl ai?

  • Daca mai continuiti cearta, incep cu avertismente!
    Daca aveti ceva de discutat, va rog faceti-l in privat, nu in sectiunea de PREZENTARE A CARACTERELOR!

  • NonaymeD, nu da ascultare, ca dupa cum stii sa duci Int-ul cat mai mult, deoarece el anume iti mareste puterea magiilor si nu Dex-ul, asa si piatra magiei +4, cu ajutorul ei atit ti se mareste prelungirea magiilor, cat si puterea lor. Asa ca ce zice oponentul (dupa cum se vede ca nu are nimic experineta in sura) e gresit. Pt sura Int-ul e de dorit sa fie cat mai mult, asa ca piatra magiei +4 pt sura e tocmai ce trebuie.