Unde pica?

  • Unde pica cel mai des aura si varteju?


    Unde pica? Nu sunt locuri speciale sau ceva de genu, ele pica la metine(orice gen de metine, sa zicem la cele de lvl 10 si 5 nu pica oricum la celalte de asigur ca pica cu siguranta) Si nu este un metin anume care sa iti dea carti bune. Ele pica la intamplare, trebuie sa ai norocul sa iti pice, la fel si cu pietrele sau cu iteme cu pv.

  • Hey am si eu o intrebare :


    La lvl 10 ~ 15 ( o perioada usoara a caracterului tau )
    pica iteme bune pentru ca am fost cu un coleg de clasa sa ma creasca ( eu avand lvl 3 si el 14 ) si aprox . o data la 3 haite de caini ursi tigri etc ii pica cate ceva : halebarda , lata , latagan , clopote etc. toate + 1 + 2 + 3 .... prima oara am zis ca are hack dar avand in vedere ca metin2 ro este foarte protejat miam zis ca are noroc dar el avea inventarul plin dar am tacut . Cand am ajuns si eu la lvl 11 - 12 omoram aceleasi animale procedam exact ca el si ... nimic . intrebarile sunt :


    *** Daca am un caracter de lvl mai mic in grupa ma ajuta la drop ? ***
    *** Avea noroc ? ***
    *** Cum si unde sa fac sa imi pice iteme bune la lvl 12 ? ***
    *** Cum de toate erau in medie de +1 +2 +3 ***


    Dati`va cu parerea astept raspunsuri :D !!!
    //DarkFolow: avertisment verbal pentru off topic!, va rog referiti-va strict la subiectul topicului!

  • 1) Da te ajuta
    2) Da noroc ori manusi dar cred ca ma insel :D
    3)La mobi fata de care esti mai mare sau mai mic cu 10 LV
    4)deoarece sunt de lv mic
    X- Cum adica halebarda??? e de lv 36 si nu pica pana nu faci lv 30 macar...Sigur nu minti,doar ca sa te aflii in treaba? :)

  • Intrebare:
    La 23 am drop la brutal sa pice FMS?
    La 23 am drop la pretioase?


    Pana la ce lv am drop la riburi?

  • 1.Nu stiu
    2.Da
    3.Nu stiu exact dar stiu ca in jurul lvl-ului 30 pica cel mai bine.La 30 practic esti de acelasi lvl cu rib-ul.Acum debinde de noroc,poti sa ai si lvl 50.

  • unde pica coade de sarpe cu plus ? vreau si de la ce level exact

  • Coada de sarpe+ - Arcas Sarpe(41-61), Cufar argintiu pt comori, Cufar argintiu pt comori+

  • Unde pica:
    talisman necunoscut cu + si fara



    foarfece de scorpion


    armura de 42 de ninja


    scut de lvl 41


    leac necunoscut cu + si fara

  • talismane cu si fara+ pica pe langa templu la despoti etc... iar armura de 42 ninja pica la intamplare...map2 , maimute, metine ...


  • Talismane cu + si fara: Pica pe langa templu la orci.
    Foarfece de scorpion: pica in desert la scorpioni
    Armura de 42: pica deobicei la metine de lvl 35,40,45
    scut de 41: pica la sarpe spadasin sau sarpe arcas (in desert sau la metine de 45)
    leac necunoscut cu + si fara: cu + pica la om al ciumei, si fara + pica la caine al ciumei sau cum s-o numi el. (pe muntele sohan ii gasesti dupa ce treci podul acela.)

  • am mai multe intrebari referitoare la drop:
    1. unde pica coif de 41 de sura in special in afara de misiunea de la 43.... si daca as avea drop la lvl 40
    cam atat :lol3:

  • unde pica mantia curajului ? ( nu ma intereseaza site )

  • am mai multe intrebari referitoare la drop:
    1. unde pica coif de 41 de sura in special in afara de misiunea de la 43.... si daca as avea drop la lvl 40
    cam atat :lol3:


    Coif cetate - Despot Inalt, Arcas al ciumei, Buturuga Fantoma Rosie, Vanator Setaou, Luptator Setaou, Paianjen Soldat Otravitor(v2), Paianjen Soldat(desert), Orc Elite Cercetas, General Salbatic


    unde pica mantia curajului ? ( nu ma intereseaza site )


    Metin Jeon-Un(90), Metin Tu-Young(85), Lada Regelui Demon, Cufar auriu pt comori, Lada Oberork, Cufar argintiu pt comori+, Item-Shop, Misiunea de la nivel 50, 47 si 45.

  • Lama Semi-Om - Lider Setaou(Grota Exilului 2), Miria-Luptator, Lada Ingerului cu Coasa