Unde pica?

  • Aceste pergamente pica in Tara cu serpi si in Taramul gigantilor. Ghid Mountii puternici


    De asemenea, pica si pe la bossi gen Reaper ... am vazut pe youtube. :D

  • unde pica oasele degetului?sti ca iti da 2 buc la lvl 60 daca ai contul recrutat dar m-ar interesa sa stiu unde se dropeaza

  • unde pica oasele degetului?sti ca iti da 2 buc la lvl 60 daca ai contul recrutat dar m-ar interesa sa stiu unde se dropeaza

    Pica la toate etajele care au
    comuni!Daca ai noroc iti poate pica si la etajul 1 pe langa metin unde
    apar de obicei grupe de comuni.Cat despre level pica la +/ - 10 levele
    fata de mob.

    When a girl changes her clothes in front of you, she's either really interested or you're level 99 friend-zone.

    Or... she hasn't spotted you in the tree yet.


  • As dori si eu un print pe harta din desert unde sai indice cineva unde sa farmez si eu dupa foarfeci de scorpion cel mai bine! un loc unde gasesc foarte multi Scorpioni oameni si arcasi si mai putini beduini!


    asp


    Ma ajuta cineva si pe mine ?

  • unde pica amuleta de ork fara + ?

    La orcii curajosi din intrarea in vale pe primele insule de la portale spre regate.



    asp


    Ma ajuta cineva si pe mine ?

    Cred a e mai bine sa incerci la metinele din vlea orcilor apar destul de multi.
    In desert nu sunt neaparat zone in care sa fie spamati , apar aleatoriu., oricum ai aici o harta unde sunt spamate metinele umbrei in desert
    Spawn_Metin_Ombra2.jpg (266×288)

  • La lvl 15 pot dropa riburi în regatul breslelor (nu ştiu cum se numeşte ) la animalele blestemate (urşi / tigri)
    Ms anticipat !

  • La lvl 15 pot dropa riburi în regatul breslelor (nu ştiu cum se numeşte ) la animalele blestemate (urşi / tigri)
    Ms anticipat !

    De la lv 15 pana la lv 20 poti dropa rib fms pfm clopot antic in zona breslei de la lv 20 fms pica ;la brutalii si rib la arhani

  • unde pica bratara ,colier lacrima cer cu pv ?

    Nu exista un loc unde pica iteme cu pv, doar daca ai noroc poate sa-ti cada pv sau alte bonusuri.

    When a girl changes her clothes in front of you, she's either really interested or you're level 99 friend-zone.

    Or... she hasn't spotted you in the tree yet.


  • Unde pica manusa talharului de 3 ore inafara de metinele de 90?

  • Metine de 85 sau cufere de ebonita de la biolog.

    O mică completare: Pică şi din Cutia/Lada/Caseta de Fier. Dar nu merită să dai mulţi bani pe aceste cutii pentru a scoate Mănuşa Tâlharului de 3h. Cel mai bine este să mergi la Metinele de 85 şi 90 cu un prieten mai mare şi să-l rogi să-ţi lase o Mănuşă sau poţi face misiunile de la Harvest Festival şi să iei Cufere de Ebonită. Cine ştie, poate ai noroc. Eu am luat Mănuşa Tâlharului de 3h din Cutia Galbenă de Ebonită (cea de 30 de puncte) şi am deschis-o pe farmerul de level 44 (Era exact de ceea ce aveam nevoie).

    [/size][/size]


    This Signature was created by Akastus.


    [/align]

  • Salut , unde pica ( Caseta , Cutia , Lada ) DE FIER , si in care din acestea pica Manusa Talharului ?

  • Salut , unde pica ( Caseta , Cutia , Lada ) DE FIER , si in care din acestea pica Manusa Talharului ?


    Pica inel exp 3h


    Din caseta putreda pica doar sigilii (cate 5 bucati)

    When a girl changes her clothes in front of you, she's either really interested or you're level 99 friend-zone.

    Or... she hasn't spotted you in the tree yet.


  • Daca se implementeaza cuferele astea , pica si in dt la bosi/metine?

  • Daca se implementeaza cuferele astea , pica si in dt la bosi/metine?


    În DT pică la Îngerul cu coasă Cutiile lui Cupidon. Ştiu că i-a picat unui prieten anul trecut. :) Desigur, tot la Îngerul cu coasă mai pică şi Autorizaţiile (între orele 18-20).

    [/size][/size]


    This Signature was created by Akastus.


    [/align]