• Sal m-am gandit cum am putea sa ne distram dupa o zi grea de spart iteme la fierar :butcher: uite ce trebuie sa facem:FIECARE TREBUIE SA SCRIE CATE UN BANC ,,DESIGUR BANCURILE SA NU FIE OFENSATORE/SAU CU PROSTI. OK INCEP EU PRIMUL :


    - Cum se numesc dacii care gandesc?


    -...?


    -Gan-daci. :P

  • - Bulă, de ce plîngi? întreabă mama lui Bulă.
    - Pentru că vecinul nu se joacă decît cu tine!

  • mai ziceti si voi bancuri .hai ca va zic si io unu: Un om moare si ajunge in rai.Acolo este intampinat de Sf. Petre .Pt ca a facut multe lucruri bune cand traia Sf. petre ii face un tur al raiului si ajung intr-o gradina plina de ceasuri.Omul zice:Sfinte Petre ce-s cu toate ceasurile astea? La care Sf. Petre ii zice: fiecare tara are cate un ceas.de fiecare data cand acea tara minte limbile ceasului se invartesc . Si unde este cesul romaniei.-intreaba omul


    Sf Petre:pe birou la Dumnezeu pe post de ventilator. :rofl2:

  • Un satean ducea o capra la pascut. Pe drum se intalneste cu un vecin care+l intreaba:


    -Unde duci boul acela?


    -Esti nebun, nu vezi ca e capra?


    -Te rog sa taci, eu cu capra vorbeam. :rofl2:

  • agentBLA eu stia altfel...


    -un om se ducea cu vaca la pascut


    -un vecin deal lui il vede si il intreaba, unde duci bou ala?


    -la care omu raspunde: nu vezi k ii vaca


    -vecinu: nu vb cu tine vb cu vaca :rolf2:

  • Un vanator pleaca in safari cu soacra-sa si sotia lui .
    Intr-o seara soacra lui se rataceste iar vanatorul si sotia pleaca sa o caute.
    O gaseste intr-un tufis impietrita de groaza in fata unui leu care ragea.
    Sotia vanatorului intreaba;
    -Ce facem acuma?
    -Nimic .Leul sa bagat in treaba asta , il lasam sa se descurce

  • In camin, doi tipi se duc la dusuri, dar isi dau seama ca au uitat sapunurile. Asa ca unul din ei se intoarce in pielea goala, in fuga, in camera si da sa se intoarca cu doua sapunuri. Cand colo, pe culoar, se intalneste cu 3 blobde. Ca sa nu se faca de ras, se preface ca e statuie. Ajung tipele in dreptul lui si tot incep sa se invarta si sa se uite.
    - Ce o fi asta? intreaba una. A doua, uitandu-se la penisul tipului, zice:
    - Poate ca ar trebui sa tragem de manerul asta. Trage ea si tipul scapa un sapun.
    - Aaa, ia uite, e un distribuitor de sapunuri, zice prima.
    - Ooo, sa încerc si eu, zice a doua si trage si ea pana tipul scapa si al doilea sapun.
    - Acum e randul meu, zice a treia studenta si incepe sa traga si sa traga si sa traga, dar bietul tip nu mai avea ce sapun sa mai scape. Tipa tot trage si, la un moment dat, spune:
    - Ia uite, e si distribuitor de sapun lichid.


  • =)))))))))=))))))))))=))))))))))))))=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0


    tare raw bancu





    Se duce o baba intrun sexshop sasi ia vibrator.Se duce la vanzator si cere comanda.


    -Uitati,avem unul de 10cm


    -NU MAI MARE


    -de 20


    -SI MAI MARE


    -Nu mai avem mai mare


    -Uitati acela dragut si rosu 8o


    -...MAMAEEEEEEEEEEE!Ala este ingstinctorul :pillepalle:

  • -Ei doctore,cum a mers operatia?
    -Care doctor ba?Eu sunt Sf. Petru!
    :D

    • De ce danseaza blonda la semafor? crede ca-i discoteca


    • Merge un om de la tara la oras si aude si el de SIDA.Dupa o saptamana sa intoarce la tara.Dimineata il vede pe vecinul sau si-l intreaba :- Ma vecine tu ai SIDA ? omul sa gandeste.Daca ii zic ca am o sa vrea sa-i dau.Daca zic ca nu am zice ca nu-s om gospodar.Dupa cateva secunde ii zice: -Am da mi-o ramas numa un pic pe fund.


    3.Vine sfarsitu lumi si toti oameni ajung in fata la Dumnezeu.Dumnezeu zice:Femeile sa mearga cu Sf. Petre,iar barbati sa se aseze pe doua coloane cei care si-au inselat sotiile sa stea pe o coloana iar cei care au fost fideli pe alta coloana.Vine Dumnezeu dupa vreo 5 minute si vede pe o coloana toti barbati cu exeptia unuia care s-a asezat pe cealata coloana.Dumnezeu: In iad cu tine.GRESEALA SE IARTA,,, PROSTIA SE PEDEPSESTE! :rofl2: apropo tare bancu ala cu distribuitoru de sapun

  • Alinuta avea un papagal
    Intr`o zi vine cu el la scoala si invatatoarea o intreba
    -Alinuta de ce ti`ai adus papagalul la scoala
    -De frica
    -Adica?
    -Tata i`a zis mamei : Dupa ce pleaca fata la scoala iti fac pasarica praf !

  • de ce se plimba ardelenii cu scuterele in pod??
    ca sa afume carnatii :lol:

  • Se duce Bula la carate.


    Se bate cu unu si ii spune.
    -Dam fiecare cate un pumn si cine doarme cel mai mult pierde.
    Da ala un pumn lu Bula de adoarme 2 ore. Se trezeste Bula si spune .
    -Dar cum sa numit lovitura aia? CHEIA DRAGONULUI
    Era randu lu Bula sa deie ii da Bula un pumn lu ala de adoarme 2 zile .
    Se trezeste ala si spune.
    -Cum sa numit lovitura aia?
    -CHEIA FRANCEZA :rolf2:

  • Mama il trimite pe Bula in Anglia sa-si viziteze bunicii. Ajunge Bula la aeroport si gaseste un pui pe care s-a gandit sa-l ofere cadou banicii. Cand sa intre in avion, o stewardesa nu-llasa sa intre deoareece nu avea voie cu animale in avion. Bula baga puiul in pantaloni si intra. In avion se aseaza langa o baba si adoarme. Dupa o ora, ii iese puiul prin prohap, la care baba de langa el:
    - Nu va suparati domnule, dar cred ca vi s-a spart un ou. :rofl2:

  • Merge unu la primarie:
    - As dori sa imi schimb si eu numele daca se poate.
    - Da, desigur. Dar de ce vreti sa vi-l schimbati.
    - Pentru ca am un nume urat!
    - Dar cum va numiti?
    - Cacat Ion
    - Intradevar, e un nume urat! Si cum doriti sa va cheme?
    - Cacat Vasile.
    :tooth:

  • Vine Ion acasa de la oras si zice catre Maria, hotarat:
    - Marie, stinge lumina, trage perdelele si în pat iute.
    - Ma Ioane, da' mai am de lucru.
    - Dac-am zis, am zis!
    Vede Maria ca n-are încotro, se conformeaza. Se pune si Ion în pat, trage plapuma peste ei si zice:
    - No, acum Marie, sa-ti arat ce ceas cu fosfor mi-am cumparat. :thumbsup: