-
-
Old staff member!!!
-
Zoinks
-
M-am suparat.
-
Si faci greva?
-
-
tocmai am auzit varianta la pian a muzicii din map1 , cu ocazia asta mi-am adus aminte de vremurile bune de acum 2-3 ani din map1, dar si de vremurile in care intram pe forum zilnic si cu drag = ) #20monthsnowarn
sper ca macar spam-ul sa reinvie
-
Bendis, puiule !!!!!!!!


-
Erori de traducere din joc... -
Buhuhu
-
Pam pam pam!!!
-
tocmai am auzit varianta la pian a muzicii din map1 , cu ocazia asta mi-am adus aminte de vremurile bune de acum 2-3 ani din map1, dar si de vremurile in care intram pe forum zilnic si cu drag = ) #20monthsnowarn
sper ca macar spam-ul sa reinvie
Inca n-a murit, doar a imbatranit, si e un pic mai lent
-
Hai sa-l intinerim umpic
-
-
Haidam mai cu viata!!!
-
Drepti!
-
Prezentati arm!




-
Neata
-
Matinala ca in totdeauna
-
Cam liniste
