Cat costa?

  • Salut la toti ,


    Dupa cum bine spune titlul din nou pe metin2 dupa pauza de 3 4 ani cred , intrebarea mea este care sunt preturile la vouchere pe noul server daca le vand pe yang ??


    Cum altfel as putea beneficia de un start bun vanzand din item shop , ce merge bine vandut?? multumesc mult

  • Eu saptamana aceasta am cumparat un cufar L cu 170kk, nu cred ca cel de 1000 de md-uri va trece 300kk.


    Daca farmezi item shopul cel mai bine ii sa vinzi vouchere.

  • Sincer sa fiu, eu înțeleg ca serverul e la început dar din câte poți sa vezi în shopuri nu îți poți lua nimic cu 300kk asa ca dacă o sa găsești de 500 md cu 300kk eu zic sa spui mersi. Nu sunt răutăcios sau ceva dar sa dai 700 md (cel de 500 md) care nu sunt chiar ieftine pe 170kk... Nu cred ca e nimeni prost

  • Cu 300kk iti iei armura cu fulger coif cu fulger si scut cu imun. Arma ai mai iti trebuie inca un pic si ai setul de v4.
    Acuma daca vrei iteme bomba platesti, dar strictul necesar il acoperi.

  • Salut , cât costa Rubin mistic opac -atac , apărare și paguba medie , Pheonix , nu am văzut de 2 săptămâni

  • Salutare! Cu cat pot vinde urmatoarele iteme pe Nemesis?


    Colier de aur +9, 3 finisaje, 1500PV, 5% Blocare, 8% Exp, 20% Reg. PV, 5% patrunzatoare.

    Bratara de argint +9, 3 finisaje, 10% Diavol, 10% Esoretici, 10% Patrunzatoare, 6% Rez. Vantului, 4% Animale.

    Cercei de abanos +9, 3 finisaje, 10% Diavol, 10% Aparare sabie, 10% esoretici, 10% Orci, 15% 2 maini.

    Sabie Luna Plina +9, PM 34, 20% Animale, 10% Critica, 4 INT, Piatra mobi +4, Piatra lovitura fatala +4.


    Multumesc

  • colier maxim 150 minim 100

    Bratara maxim 150 ca e de schimbat minim 100

    abanosi maxim 250 minim 200

    Sabia luna plina 150 +

    :thumbsup: